• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Vozíky stolky

Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF
  Bez DPH: 2 726 Kč 3 298 Kč
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun v...
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě. Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky 17 x 10 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu, šířku koleček ocenít..
 • STOLEK 01
  Bez DPH: 756 Kč 915 Kč
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených v...
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se složí do prostoru desky. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. ..
 • STOLEK 02 - DEŠTNÍK
  Bez DPH: 803 Kč 972 Kč
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a ...
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Otvor pro vsunutí deštníku má průměr 22 mm. ..
 • STOLEK BIVAKOVÝ
  Bez DPH: 647 Kč 783 Kč
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry...
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry desky 45 x 35 cm, výška 45 cm. Jeho rozměry jsou optimálně přizpůsobeny potřebám i prostoru v rybářském přístřesku. Velmi stabilní konstrukce je z lehkých ocelových materiálů. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se..
 • STOLEK CARP BIVVY TABLE SELECT - Zfish
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyr...
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Velkou výhodou je jeho nízká hmotnost a vynikající skladnost. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kd..
 • STOLEK EXCLUSIVE BIVVY TABLE
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský s...
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kde každá má ..
 • STOLEK LEEDA SPECIMEN BIVVY TABLE
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované s...
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku. Rozměry: 15 x 9 x 6 palců (40 x 24 x 17,5 cm) ..
 • STOLEK S KUFREM CARP BIVVY TABLE SYSTEM - NGT
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem...
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem. Stolek lze z kufříku vyjmout, tím získáte klasický stolek do bivaku a kufřík na vše nezbytné. Velmi robustní zpracování a kvalitní zipy. Už nikdy nebudete hledat potřebné vybavení všude po bivaku. Vše je přehledn..
 • STOLEK V KUFŘÍKU BOX CASE - NGT
  Bez DPH: 1 049 Kč 1 269 Kč
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedin...
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný kufřík v sobě ukrývá jak výškově nastavitelný stolek, tak krabičku na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně vyjmout z pouzdra a stejně tak i kra..
 • Stůl kemping DOUBLE teleskop. šedý + 4x židlička
  Bez DPH: 908 Kč 1 099 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou s bílým vzorem, se čtyřmi skládacími židličkami. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich t..
 • Stůl kempingový skládací BALATON hnědý
  Bez DPH: 578 Kč 699 Kč
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plocho...
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plochou, se vzorem kvalitně imitujícím tmavé dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení. Stůl najde uplatnění jak na zahr..
 • Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou a vzorem kvalitně imitujícím dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich teleskopické v..
 • Stůl kempingový skládací LISBOA modrý
  Bez DPH: 222 Kč 269 Kč
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. ...
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků, a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu. Pro napnutí plochy stolu, o rozměrech 47 x 47 cm, slouží stahovací popruhy v rozích. Samotná pl..
 • Stůl kempingový skládací SPLIT modrý
  Bez DPH: 411 Kč 497 Kč
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů...
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu, navíc je konstrukce nohou posílená o vzpěry, které ještě více zajišťují stabilitu. Plocha st..
 • VOZÍK - TRAKAŘ
  Bez DPH: 2 065 Kč 2 499 Kč
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 c...
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 cm pro snadný transport rybářského vybavení. Je vyrobený z pevných ocelových materiálů, opatřených práškovou barvou. Jeho ložní prostor zvětšují stavitelné bočnice a výsuvné čelo. Velké přední kolo zabezpečuje snadnou přepravu. ..
 • VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm
  Bez DPH: 2 478 Kč 2 998 Kč
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše o...
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše ovladatelný a stabilní, pro přepravu Vašeho vybavení. Velké přední kolo usnadňuje otáčení. Zadní nohy jsou sklopné a mohou být upevněny rychlozamykacím tlačítkem, což zajišťuje stabilitu. To vše spolu s odnímatelným předním kole..
 • VOZÍK DYNAMIC CARP BARROW NGT
  Bez DPH: 2 396 Kč 2 899 Kč
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovno...
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovnováha, vynikající stabilita při plném naložení a perfektní výkon v různém terénu. Jakmile zvednete plně naložený vozík, hmotnost nákladu se rozloží na dvě přední kola a vy jen s lehkostí určujete směr jízdy. Velkou výhodou tohoto..
 • VOZÍK ELAN MAXIMUS
  Bez DPH: 1 396 Kč 1 689 Kč
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje tra...
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje transport kompletního rybářského vybavení. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou j..
 • VOZÍK ELAN TELESCOPIC
  Bez DPH: 1 321 Kč 1 598 Kč
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originál...
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originálně skladný. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou je maximální skladnost, která m..
 • VOZÍK NEPTUN PNEU
  Bez DPH: 947 Kč 1 146 Kč
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík...
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík je vhodný pro transport sedaček na plavanou, ale i veškerého vybavení rybáře. Pevná ocelová konstrukce je opatřena vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly a je konstruován pro maximální zatížení 100 kg. ..
 • VOZÍK NGT DYNAMIC CARP TROLLEY
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  NGT přichází s novým inovativním vozíkem pro snadný transport vaší...
  NGT přichází s novým inovativním vozíkem pro snadný transport vaší kaprařské výbavy k vodě. Tento vozík byl navržený speciálně značkou NGT především pro kapraře. Hlavní rám vozíku je vyrobený z lehkého, čtvercového, ocelového profilu. Přestože je vozík velmi lehký a skladný,  je i bytelný a..
 • VOZÍK SATURN 250
  Bez DPH: 1 286 Kč 1 556 Kč
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysok...
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti.   Nosnost: 50 kg ..