Vozíky stolky

Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • STOLEK 01
  Bez DPH: 756 Kč 915 Kč
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených v...
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se složí do prostoru desky. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. ..
 • STOLEK 02 - DEŠTNÍK
  Bez DPH: 803 Kč 972 Kč
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a ...
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Otvor pro vsunutí deštníku má průměr 22 mm. ..
 • STOLEK BIVAKOVÝ
  Bez DPH: 647 Kč 783 Kč
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry...
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry desky 45 x 35 cm, výška 45 cm. Jeho rozměry jsou optimálně přizpůsobeny potřebám i prostoru v rybářském přístřesku. Velmi stabilní konstrukce je z lehkých ocelových materiálů. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se..
 • STOLEK CARP BIVVY TABLE SELECT - Zfish
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyr...
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Velkou výhodou je jeho nízká hmotnost a vynikající skladnost. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kd..
 • STOLEK EXCLUSIVE BIVVY TABLE
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský s...
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kde každá má ..
 • STOLEK LEEDA SPECIMEN BIVVY TABLE
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované s...
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku. Rozměry: 15 x 9 x 6 palců (40 x 24 x 17,5 cm) ..
 • STOLEK S KUFREM CARP BIVVY TABLE SYSTEM - NGT
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem...
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem. Stolek lze z kufříku vyjmout, tím získáte klasický stolek do bivaku a kufřík na vše nezbytné. Velmi robustní zpracování a kvalitní zipy. Už nikdy nebudete hledat potřebné vybavení všude po bivaku. Vše je přehledn..
 • STOLEK V KUFŘÍKU BOX CASE - NGT
  Bez DPH: 1 049 Kč 1 269 Kč
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný ...
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný kufřík v sobě ukrývá jak výškově nastavitelný stolek, tak krabičku na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně vyjmout z pouzdra a stejně tak i krabičku..
 • VOZÍK - TRAKAŘ
  Bez DPH: 2 065 Kč 2 499 Kč
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 c...
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 cm pro snadný transport rybářského vybavení. Je vyrobený z pevných ocelových materiálů, opatřených práškovou barvou. Jeho ložní prostor zvětšují stavitelné bočnice a výsuvné čelo. Velké přední kolo zabezpečuje snadnou přepravu. ..
 • VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm
  Bez DPH: 2 478 Kč 2 998 Kč
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše o...
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše ovladatelný a stabilní, pro přepravu Vašeho vybavení. Velké přední kolo usnadňuje otáčení. Zadní nohy jsou sklopné a mohou být upevněny rychlozamykacím tlačítkem, což zajišťuje stabilitu. To vše spolu s odnímatelným předním kole..
 • VOZÍK DYNAMIC CARP BARROW NGT
  Bez DPH: 2 396 Kč 2 899 Kč
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovno...
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovnováha, vynikající stabilita při plném naložení a perfektní výkon v různém terénu. Jakmile zvednete plně naložený vozík, hmotnost nákladu se rozloží na dvě přední kola a vy jen s lehkostí určujete směr jízdy. Velkou výhodou tohoto..
 • VOZÍK ELAN MAXIMUS
  Bez DPH: 1 396 Kč 1 689 Kč
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje tra...
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje transport kompletního rybářského vybavení. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou j..
 • VOZÍK ELAN TELESCOPIC
  Bez DPH: 1 321 Kč 1 598 Kč
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originál...
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originálně skladný. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou je maximální skladnost, která m..
 • VOZÍK NEPTUN PNEU
  Bez DPH: 947 Kč 1 146 Kč
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík...
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík je vhodný pro transport sedaček na plavanou, ale i veškerého vybavení rybáře. Pevná ocelová konstrukce je opatřena vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly a je konstruován pro maximální zatížení 100 kg. ..
 • VOZÍK SATURN 250
  Bez DPH: 1 286 Kč 1 556 Kč
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysok...
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti.   Nosnost: 50 kg ..