STOLKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • NGT Kufr Anglers Box Case System 612 PLUS
  Bez DPH: 1 404 Kč 1 699 Kč
  Rozměry: 42 x 31 x 14 cm Inovovaná verze oblíbené kufříku od NG...
  Rozměry: 42 x 31 x 14 cm Inovovaná verze oblíbené kufříku od NGT pod označením 612 - PLUS.  Tato verze obsahuje další přídavnou kapsu, nastavitelný stolek a také box na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně ..
 • STOLEK 01
  Bez DPH: 756 Kč 915 Kč
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených v...
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se složí do prostoru desky. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. ..
 • STOLEK 02 - DEŠTNÍK
  Bez DPH: 803 Kč 972 Kč
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a ...
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Otvor pro vsunutí deštníku má průměr 22 mm. ..
 • STOLEK BIVAKOVÝ
  Bez DPH: 647 Kč 783 Kč
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry...
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry desky 45 x 35 cm, výška 45 cm. Jeho rozměry jsou optimálně přizpůsobeny potřebám i prostoru v rybářském přístřesku. Velmi stabilní konstrukce je z lehkých ocelových materiálů. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se..
 • STOLEK CARP BIVVY TABLE SELECT - Zfish
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyr...
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Velkou výhodou je jeho nízká hmotnost a vynikající skladnost. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kd..
 • STOLEK EXCLUSIVE BIVVY TABLE
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský s...
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kde každá má ..
 • STOLEK LEEDA SPECIMEN BIVVY TABLE
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované s...
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku. Rozměry: 15 x 9 x 6 palců (40 x 24 x 17,5 cm) ..
 • STOLEK S KUFREM CARP BIVVY TABLE SYSTEM - NGT
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem...
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem. Stolek lze z kufříku vyjmout, tím získáte klasický stolek do bivaku a kufřík na vše nezbytné. Velmi robustní zpracování a kvalitní zipy. Už nikdy nebudete hledat potřebné vybavení všude po bivaku. Vše je přehledn..
 • STOLEK V KUFŘÍKU BOX CASE - NGT
  Bez DPH: 1 049 Kč 1 269 Kč
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný ...
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný kufřík v sobě ukrývá jak výškově nastavitelný stolek, tak krabičku na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně vyjmout z pouzdra a stejně tak i krabičku..