• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
  0

STOLKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kempingová sada malá VERONA 3ks
  Bez DPH: 495 Kč 599 Kč
  Kempingová sada, skládající se ze dvou malých židlí a stolku v bar...
  Kempingová sada, skládající se ze dvou malých židlí a stolku v barvě univerzální vojenské kamufláže. Stolek je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu. Pro vypnutí plochy stolu rozměrů 48 x 48 cm, slouží stahovací popruhy v r..
 • NGT Kufr Anglers Box Case System 612 PLUS
  Bez DPH: 1 404 Kč 1 699 Kč
  Rozměry: 42 x 31 x 14 cm Inovovaná verze oblíbené kufříku od NG...
  Rozměry: 42 x 31 x 14 cm Inovovaná verze oblíbené kufříku od NGT pod označením 612 - PLUS.  Tato verze obsahuje další přídavnou kapsu, nastavitelný stolek a také box na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně ..
 • STOLEK 01
  Bez DPH: 756 Kč 915 Kč
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených v...
  Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se složí do prostoru desky. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. ..
 • STOLEK 02 - DEŠTNÍK
  Bez DPH: 803 Kč 972 Kč
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a ...
  Velice stabilní a skladný stolek. Rozměry desky jsou 60 x 45 cm a výška je 60 cm. Velmi stabilní konstrukce z lehkých ocelových materiálů opatřených vypalovací barvou. Otvor pro vsunutí deštníku má průměr 22 mm. ..
 • STOLEK BIVAKOVÝ
  Bez DPH: 647 Kč 783 Kč
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry...
  Stabilní stolek s vysokou nosností pro použití v přístřešku. Rozměry desky 45 x 35 cm, výška 45 cm. Jeho rozměry jsou optimálně přizpůsobeny potřebám i prostoru v rybářském přístřesku. Velmi stabilní konstrukce je z lehkých ocelových materiálů. Stolek je výborně transportovatelný. Jeho nohy se..
 • STOLEK CARP BIVVY TABLE SELECT - Zfish
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyr...
  Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Velkou výhodou je jeho nízká hmotnost a vynikající skladnost. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kd..
 • STOLEK EXCLUSIVE BIVVY TABLE
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský s...
  Luxusní a velmi praktický stolek určený do bivaku. Tento rybářský stolek, je lehké konstrukce a jeho vrchní část je vyrobena z kvalitního plastu. Vrchní deska má praktické odkládací přihrádky na doplňky a různou rybářskou bižutérii. Stolek je vybaven výškově nastavitelnými nohami, kde každá má ..
 • STOLEK LEEDA SPECIMEN BIVVY TABLE
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované s...
  Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku. Rozměry: 15 x 9 x 6 palců (40 x 24 x 17,5 cm) ..
 • STOLEK S KUFREM CARP BIVVY TABLE SYSTEM - NGT
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem...
  Velice povedený, kvalitně zpracovaný kufřík s integrovaným stolkem. Stolek lze z kufříku vyjmout, tím získáte klasický stolek do bivaku a kufřík na vše nezbytné. Velmi robustní zpracování a kvalitní zipy. Už nikdy nebudete hledat potřebné vybavení všude po bivaku. Vše je přehledn..
 • STOLEK V KUFŘÍKU BOX CASE - NGT
  Bez DPH: 1 049 Kč 1 269 Kč
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedin...
  Exkluzivně navržený design od Anglické firmy NGT. Tento jedinečný kufřík v sobě ukrývá jak výškově nastavitelný stolek, tak krabičku na rybářské doplňky. Je to velmi vhodné a praktické pro delší rybářské výpravy a kapraře do bivaku. Stolek lze samostatně vyjmout z pouzdra a stejně tak i kra..
 • Stůl kemping DOUBLE teleskop. šedý + 4x židlička
  Bez DPH: 908 Kč 1 099 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou s bílým vzorem, se čtyřmi skládacími židličkami. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich t..
 • Stůl kempingový skládací BALATON hnědý
  Bez DPH: 578 Kč 699 Kč
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plocho...
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plochou, se vzorem kvalitně imitujícím tmavé dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení. Stůl najde uplatnění jak na zahr..
 • Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou a vzorem kvalitně imitujícím dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich teleskopické v..
 • Stůl kempingový skládací LISBOA modrý
  Bez DPH: 222 Kč 269 Kč
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. ...
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků, a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu. Pro napnutí plochy stolu, o rozměrech 47 x 47 cm, slouží stahovací popruhy v rozích. Samotná pl..
 • Stůl kempingový skládací SPLIT modrý
  Bez DPH: 411 Kč 497 Kč
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů...
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu, navíc je konstrukce nohou posílená o vzpěry, které ještě více zajišťují stabilitu. Plocha st..