• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

POLŠTÁŘE ROHOŽE

Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 420 Kč 508 Kč
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrn...
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné j..
 • CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 219 Kč 265 Kč
  CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věr...
  CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné ..
 • CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 308 Kč 373 Kč
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako vě...
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné..
 • JESETER - 120cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 406 Kč 491 Kč
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné rep...
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako s..
 • KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY
  Bez DPH: 453 Kč 548 Kč
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyro...
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovan..
 • KAPR GIANT ŠUPINÁČ 100cm POLŠTÁŘ - GKOS GABY
  Bez DPH: 453 Kč 548 Kč
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné re...
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako ..
 • KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené ja...
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. V..
 • KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč
  KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ Nabízíme originální polštáře vyrobené jak...
  KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či dekorace ..
 • OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY
  Bez DPH: 289 Kč 349 Kč
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené j...
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY
  Bez DPH: 292 Kč 353 Kč
  Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY Originální polšt...
  Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů pro..
 • PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GPD GABY
  Bez DPH: 280 Kč 339 Kč
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené...
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • Siven americký - 62 cm polštář
  Bez DPH: 280 Kč 339 Kč
  Siven americký - 62 cm polštář Nabízíme originální polštáře vyroben...
  Siven americký - 62 cm polštář Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či dekorac..
 • Skalára amazonská - 51 cm polštářek
  Bez DPH: 248 Kč 299 Kč
  Skalára amazonská - 51 cm polštářek Nabízíme originální polštáře vy...
  Skalára amazonská - 51 cm polštářek Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či de..
 • SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY
  Bez DPH: 429 Kč 519 Kč
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené ...
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY
  Bez DPH: 313 Kč 379 Kč
  Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY Nabízíme originální polštáře...
  Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či..