POLŠTÁŘE ROHOŽE

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY
  Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyro...
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovan..
 • KAPR GIANT ŠUPINÁČ 100cm POLŠTÁŘ - GKOS GABY
  Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné re...
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako ..
 • KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY
  Bez DPH: 338 Kč 409 Kč
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené ja...
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. V..
 • OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY
  Bez DPH: 305 Kč 369 Kč
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené j...
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GPD GABY
  Bez DPH: 305 Kč 369 Kč
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené...
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY
  Bez DPH: 447 Kč 541 Kč
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené ...
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..