• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

POLŠTÁŘE ROHOŽE

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • BLACK BASS - 67 cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 317 Kč 384 Kč
  BLACK BASS - 67 cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné ...
  BLACK BASS - 67 cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jak..
 • CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 461 Kč 558 Kč
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrn...
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné j..
 • CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 300 Kč 363 Kč
  CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věr...
  CANDÁT MINI - 50 cm - POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné ..
 • CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 317 Kč 384 Kč
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako vě...
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné..
 • JESETER - 120cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné rep...
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako s..
 • KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY
  Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyro...
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovan..
 • KAPR GIANT ŠUPINÁČ 100cm POLŠTÁŘ - GKOS GABY
  Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné re...
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako ..
 • KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY
  Bez DPH: 338 Kč 409 Kč
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené ja...
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. V..
 • OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY
  Bez DPH: 305 Kč 369 Kč
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené j...
  OKOUN říční 50 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GPD GABY
  Bez DPH: 305 Kč 369 Kč
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené...
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY
  Bez DPH: 447 Kč 541 Kč
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené ...
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..