• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Stojany držáky vidličky

Stojany držáky vidličky
  Stojany SPRO, STRATEGY, stojany Cormoran, stojany Zico, stojany JRC, stojany Giant Fishing a mnohé další najdete v přehledu našeho sortimentu, v kategorii „stojany“. Vyberte si ze široké nabídky stojanů, které jistě využijete při vašem výletu za rybařením. Nabízíme vám lehké, skladné, kovové, hliníkové, velmi stabilní a cenově dostupné stojany. Díky nastavitelnosti můžete umístit stojany téměř do jakéhokoliv terénu.
Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • FLEXI GUMOVÁ ROHATINKA
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
  FLEXI GUMOVÁ ROHATINKA Velmi flexibilní držák prutu s nerez oce...
  FLEXI GUMOVÁ ROHATINKA Velmi flexibilní držák prutu s nerez ocelovým šroubem. ..
 • Hrazda pro 4 pruty - Rodpod Delphin RPX 4 BlackWay
  Bez DPH: 594 Kč 719 Kč
  RPX 4 BlackWay   Nástupce legendárního modelu Delphin R...
  RPX 4 BlackWay   Nástupce legendárního modelu Delphin RPX-3 vás uchvátí od prvního momentu. Jeho dokonalý design ve stylu BlackWay je výsledkem skloubení technologie pískování a následné oxidace hliníkové konstrukce do efektního matného černého povrchu. Oproti předchůdci má přepracova..
 • HRAZDY C-TEC RELAX COMPACT CHAIR 23-35cm
  Bez DPH: 210 Kč 254 Kč
  23-35cm C-TEC Relax Compact Chair Série trvanlivých aluminiový...
  23-35cm C-TEC Relax Compact Chair Série trvanlivých aluminiových hrazd s laserem vypáleným C-Tec logem. Tmavozelená barva odolná vůči poškrábání má matné provedení a jemnou texturu pro extra úchop. Tele verze mohou být prodlouženy pomocí robustního systému klipu a zámku. 6540 103  &n..
 • HRAZDY C-TEC RELAX COMPACT CHAIR 35-50cm
  Bez DPH: 218 Kč 264 Kč
  35-50cm C-TEC Relax Compact Chair Série trvanlivých aluminiový...
  35-50cm C-TEC Relax Compact Chair Série trvanlivých aluminiových hrazd s laserem vypáleným C-Tec logem. Tmavozelená barva odolná vůči poškrábání má matné provedení a jemnou texturu pro extra úchop. Tele verze mohou být prodlouženy pomocí robustního systému klipu a zámku. 6540 103  &n..
 • NOHY DLOUHÉ - RPX-4 BlackWay
  Bez DPH: 571 Kč 691 Kč
  NOHY DLOUHÉ - RPX-4 BlackWay Nástupce legendárního modelu Delph...
  NOHY DLOUHÉ - RPX-4 BlackWay Nástupce legendárního modelu Delphin RPX-3 vás uchvátí od prvního momentu. Jeho dokonalý design ve stylu BlackWay je výsledkem skloubení technologie pískování a následné oxidace hliníkové konstrukce do efektního matného černého povrchu. Oproti předchůdci má přepra..
 • Rod pod Delphin STATIC
  Bez DPH: 1 624 Kč 1 965 Kč
  Delphin STATIC patří do série Velmi populárních stojanů - Tripod. ...
  Delphin STATIC patří do série Velmi populárních stojanů - Tripod. Je trvanlivý, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii. Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro. Celá základna je postavena na třech nohách, které jsou vyrobeny z lehkého, ale robustního 22mm kula..
 • ROD POD DELPHIN WX-1
  Bez DPH: 2 037 Kč 2 465 Kč
  WX-1 je populárnym stojanom – tripodom. Vyrobený je z ľahkého hlin...
  WX-1 je populárnym stojanom – tripodom. Vyrobený je z ľahkého hliníkového profilu s leštenou povrchovou úpravou. Základnými prednosťami sú jeho nízka hmotnosť, rýchla montáž a demontáž, variabilita nastavenia a jeho povrchová úprava. Za pomoci teleskopických a výsuvných dielov dokážete WX-1 r..
 • RODPOD C-TEC 63x20 x24,5cm
  Bez DPH: 1 321 Kč 1 598 Kč
  RODPOD C-TEC 63x20 x24,5cm Velmi kompaktní a stabilní rodpod na...
  RODPOD C-TEC 63x20 x24,5cm Velmi kompaktní a stabilní rodpod na 3 pruty, nastavitelný do výšky i délky. ..
 • Rodpod Delphin RPX 4 BlackWay
  Bez DPH: 2 174 Kč 2 631 Kč
  Nástupce legendárního modelu Delphin RPX-3 vás uchvátí od prvního ...
  Nástupce legendárního modelu Delphin RPX-3 vás uchvátí od prvního momentu. Jeho dokonalý design ve stylu BlackWay je výsledkem skloubení technologie pískování a následné oxidace hliníkové konstrukce do efektního matného černého povrchu. Oproti předchůdci má přepracovaný spoj uchycení noh s tělem..
 • Sada hrazd s tyčemi Set Buzz Bar + Piques Vrille + Sac
  Bez DPH: 1 073 Kč 1 298 Kč
  Novinka! Sada hrazd s tyčemi Set Buzz Bar + Piques Vrille + Sac Sada...
  Novinka! Sada hrazd s tyčemi Set Buzz Bar + Piques Vrille + Sac Sada hrazd se zavrtávacími tyčemi od Francouzské kaprařské značky Prowess, je vyroben z hliníkové slitiny. Nyní s novým faceliftem! Velmi široké využití, kde nelze použít stojan, ale potřebujete stabilně upevnit pruty.   Sp..
 • STOJAN - HRAZDY C.S. 2ks
  Bez DPH: 750 Kč 908 Kč
  Moderní a spolehlivé hrazdy na lov kaprů v extrémních podmínkác...
  Moderní a spolehlivé hrazdy na lov kaprů v extrémních podmínkách Velmi rychlá instalace - ideální pokud často měníte loviště.   Balení: 2ks (2x hrazda) Zdarma: přepravní vak Materiál: ocel Teleskopická: ANO Barva: zelená Šířka: 50cm Délka: 60-95cm ..
 • STOJAN C-TEC Tripod – 63,5x53x44cm
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  C-TEC Tripod – 63,5x53x44cm Velmi stabilní tripod na 3 pruty. L...
  C-TEC Tripod – 63,5x53x44cm Velmi stabilní tripod na 3 pruty. Lze ho nastavit do výšky, délky a úhlu. To Vám umožňuje rybolov na různých typech břehu. ..
 • Stojan Tri Pod Specialist 3 Rods +2x hlásič + 2x indikátor záběru zdarma!
  Bez DPH: 1 652 Kč 1 999 Kč
  Akční nabídka! Zdarma k tomuto vysoce kvalitnímu a stabilnímu stoj...
  Akční nabídka! Zdarma k tomuto vysoce kvalitnímu a stabilnímu stojanu obdržíte 2ks hlásičů záběru + 2ks vahadlových indikátorů + 4ks rohatinek zcela zdarma! Velmi oblíbený stojan z hliníkové slitiny s robustní a skladnou konstrukcí, který je určen až pro tři pruty. Konstrukce stojanu je z ..
 • Stojan Tripod Army 4 Rods + 2x hlásič ZDARMA!
  Bez DPH: 1 652 Kč 1 999 Kč
  Zcela nový model stojanu, při jehož vývoji a následné výrobě byli ...
  Zcela nový model stojanu, při jehož vývoji a následné výrobě byli použity nejmodernější technologie je určen až pro čtyři pruty. V rozloženém stavu je tento tripod, velmi kompaktní, ale při úplném sestavení to je opravdový obr vyznačující se těmito vlastnostmi: - konstrukce z kvalitní a le..
 • TRIPOD C.S. - 4POD C.S.
  Bez DPH: 2 390 Kč 2 892 Kč
  TRIPOD CARPSYSTEM - 4POD C.S.   Carpsystem - 4POD C.S. + 3x h...
  TRIPOD CARPSYSTEM - 4POD C.S.   Carpsystem - 4POD C.S. + 3x hlásič + 3x swinger Nejnovější stojan v kolekci Carpsystem. 4Pod je odpovědí na požadavky kaprařů, pro kvalitní a moderní stojan. Stojan na pruty je jedna z nedílných součástí kaprařského vybavení. Kaprařský 4Pod, ale umí příje..
 • TRIPOD C.S. - BN
  Bez DPH: 2 230 Kč 2 698 Kč
  TRIPOD - C.S. - BN STOJAN S ÚPRAVOU - černý nikl a kovovým středovým ...
  TRIPOD - C.S. - BN STOJAN S ÚPRAVOU - černý nikl a kovovým středovým dílem. Výborně zpracovaný duralový stojan. - Možnost nastavení výšky - Nastavení sklonu - Roztažení na požadovanou délku - Možnost použít tři pruty - široké hrazdy - Hák na ukotvení - Masivní teleskopické nohy se snadnou ar..
 • TRIPOD C.S. G + 2 hlásiče a 2 vahadla ZDARMA
  Bez DPH: 1 950 Kč 2 360 Kč
    Tripod Carpsystem + 2 hlásiče a 2 vahadla ZDARMA Akční set : ...
    Tripod Carpsystem + 2 hlásiče a 2 vahadla ZDARMA Akční set : Tripod Carpsystem na 3 pruty Velmi stabilní stojan na 3 pruty z aluminiového materiálu zaručující vysokou pevnost při zachování nízké hmotnosti. Duralová konstrukce v olivové barvě a širším průměru zajišťuje vysokou pevnost při..
 • TRIPOD SUPERIOR ALUMINIUM
  Bez DPH: 2 479 Kč 2 999 Kč
  Masivní a vysoce stabilní hliníkový rybářský tripod. Jeho vynikajíc...
  Masivní a vysoce stabilní hliníkový rybářský tripod. Jeho vynikající vlastnosti jsou dány použitými šestihrannými a čtvercovými hliníkovými profily a přesnými odlitky. Tripod vyniká svojí lehkostí při maximálně nízké hmotnosti. Je konstruován pro čtyři pruty a jejich polohu lze libovolně měnit...
 • TRIPOD SUPERIOR INOX - SONA
  Bez DPH: 3 304 Kč 3 998 Kč
  Zcela nový model společnosti SONA. Předností je maximální stabilita...
  Zcela nový model společnosti SONA. Předností je maximální stabilita, zajištěná použitými nerezovými čtvercovými profily a kvalitními odlitky. Tripod vyniká snadnou montáží a skladností. Nerezový materiál zajišťuje jeho dlouhou životnost. Na rameno tripodu je možné umístit čtyři pruty a jejich po..
 • TYČ C-TEC STORMPOLE 60-99cm
  Bez DPH: 241 Kč 292 Kč
  C-TEC Stormpole 60-99cm Kompletní sortiment robustních držáků s...
  C-TEC Stormpole 60-99cm Kompletní sortiment robustních držáků s kovovým šroubovým hrotem pro upevnění v jakémkoliv terénu. Kratší verze lze také použít jako vidličky, s výhodou lepšího průniku do tvrdé země. Všechny mají hezkou tmavozelenou barvu s protiskluzovou úpravou a jsou výškově nastav..
 • TYČ C-TEC STORMPOLE 70-120cm
  Bez DPH: 271 Kč 328 Kč
  C-TEC Stormpole 70-120cm Kompletní sortiment robustních držáků ...
  C-TEC Stormpole 70-120cm Kompletní sortiment robustních držáků s kovovým šroubovým hrotem pro upevnění v jakémkoliv terénu. Kratší verze lze také použít jako vidličky, s výhodou lepšího průniku do tvrdé země. Všechny mají hezkou tmavozelenou barvu s protiskluzovou úpravou a jsou výškově nasta..