You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Po-Pá 8:30 - 17 :00 hod. Sobota 8:00 - 11:30 hod. Neděle zavřeno 603232395, 739055263

Způsoby doručení

Zboží v ČR dodáváme od 2–5 pracovních dní. V případě zboží, které není skladem se může dodací doba prodloužit. V případě platby převodem, zboží expedujeme 2–5 pracovních dní od připsání částky na náš účet.

Dodací podmínky

Zboží lze zaslat na dobírku, popřípadě jej lze osobně vyzvednout v prodejně Sportovni rybolov Ivančice. Při osobním vyzvednutí na prodejně VYČKEJTE AŽ BUDETE TELEFONICKY VYZVÁNI; příp. se sami kontaktujte na telefoním čísle +420 603 23 23 95.

  1. Náklady na poštovné a balné nese kupující dle způsobu, který zvolil při objednání zboží.
  2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.
  3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.