• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0

Brýle polarizační

Mhouříte při jízdě autem oči kvůli oslňující záři např. odrážející se na silnici po dešti? Jste vášniví rybáři či sportovci a sháníte nové, lepší sluneční brýle? Komfort a výhody, které vám polarizační sluneční brýle přináší, oceníte v každodenním životě, při práci, sportu i relaxaci. Polarizační brýle propouštějí pro naše oči užitečné, vertikálně polarizované světlo Vidění přes polarizační sluneční brýle je pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění Polarizační brýle zajišťují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření Polarizační filtr poskytuje vysokou úroveň ostrosti vidění Polarizační brýle ulevují unaveným očím Polarizační filtr přináší vynikající vnímání barev Polarizační sluneční brýle mají vysoký UV filtr Oslnění sluncem a obecně špatné vidění při jízdě autem ohrožuje vaši bezpečnost. Polarizační filtr odstraní ostré odlesky, vznikající odrazem slunečního záření například od mokrého povrchu vozovky. Zároveň propouští dostatek světla, zostřuje kontrasty, zachovává věrnost barev a celkově tak přispívá k vaší bezpečnosti na silnicích. Jak funguje polarizační filtr aneb trocha fyziky Pokud se světlo odrazí od skla či vodní hladiny, stane se polarizovaným. Jeho vlny se pohybují pouze ve dvou rovinách: horizontální a vertikální. Horizontálně polarizované světlo vytváří nepříjemné oslnění a optické šumy. Vertikálně polarizované světlo je pro naše oči velmi užitečné, umožňuje nám vidět kontrastně a barevně. K potlačení negativního působení horizontální polarizace slouží polarizační filtr.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Fox Polarizační brýle Chunk Camo Sunglasses - Camo/Hnědé
  Bez DPH: 559 Kč 676 Kč
  FOX Chunk Camo Sunglasses jsou brýle moderního designu, které Vás ...
  FOX Chunk Camo Sunglasses jsou brýle moderního designu, které Vás spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením a poskytnou nerušivý pohled „pod vodní hladinu“. Polarizační filtr snižuje jasnost oblohy během slunečného dne, zvyšuje kontrast obrazu a blokuje zpolarizované světlo odražené od vod..
 • Fox Polarizační brýle Chunk Khaki Sunglasses - Khaki/Šedá
  Bez DPH: 559 Kč 676 Kč
  FOX Chunk Khaki Sunglasses jsou brýle moderního designu, které Vás...
  FOX Chunk Khaki Sunglasses jsou brýle moderního designu, které Vás spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením a poskytnou nerušivý pohled „pod vodní hladinu“. Polarizační filtr snižuje jasnost oblohy během slunečného dne, zvyšuje kontrast obrazu a blokuje zpolarizované světlo odražené od vo..
 • Fox Polarizační Brýle Chunk Sunglasses Tortoise/Brown
  Bez DPH: 559 Kč 676 Kč
  FOX Chunk Tortoise/Brown Sunglasses jsou brýle moderního designu, ...
  FOX Chunk Tortoise/Brown Sunglasses jsou brýle moderního designu, které Vás spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením a poskytnou nerušivý pohled „pod vodní hladinu“. Polarizační filtr snižuje jasnost oblohy během slunečného dne, zvyšuje kontrast obrazu a blokuje zpolarizované světlo odraž..
 • Fox Polarizační Brýle Sunglasses Black/Orange
  Bez DPH: 446 Kč 540 Kč
  Black/Orange Eyeware jsou brýle moderního designu, které Vás spole...
  Black/Orange Eyeware jsou brýle moderního designu, které Vás spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením a poskytnou nerušivý pohled „pod vodní hladinu“. Polarizační filtr snižuje jasnost oblohy během slunečného dne, zvyšuje kontrast obrazu a blokuje zpolarizované světlo odražené od vodní hl..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE DELPHIN SG 02
  Bez DPH: 273 Kč 330 Kč
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certif...
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certifikovanými, polarizačními čočkami. Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým slunečním a škodlivým UV zářením. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE DELPHIN SG CAMOU - PLOVOUCÍ
  Bez DPH: 389 Kč 471 Kč
  Ideální sluneční brýle pro rybáře, či myslivce. Díky šedým polarizační...
  Ideální sluneční brýle pro rybáře, či myslivce. Díky šedým polarizačním sklům stále jasně uvidíte na svou kořist, ať je okolní jas jakkoliv vysoký! Moderní kamuflážové provedení bezchybně doplní celkový design těchto brýlí. Rám modelu SG CAMOU je navíc vyrobený ze speciálního extra lehkého materiálu..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE DELPHIN SG PROFI
  Bez DPH: 364 Kč 440 Kč
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certif...
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certifikovanými, polarizačními čočkami. Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým Slunečná a škodlivým UV záření. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí j..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC ANCONA
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC ANCONA s funkcí TAC - redukce oslnění. ...
  Polarizační sluneční brýle EXC ANCONA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější definic..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC BARLETTA
  Bez DPH: 347 Kč 420 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC BARLETTA s funkcí TAC - redukce oslnění...
  Polarizační sluneční brýle EXC BARLETTA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defin..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC BERGAMO
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC BERGAMO s funkcí TAC - redukce oslnění....
  Polarizační sluneční brýle EXC BERGAMO s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defini..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC CATANIA
  Bez DPH: 347 Kč 420 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC CATANIA s funkcí TAC - redukce oslnění....
  Polarizační sluneční brýle EXC CATANIA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defini..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC PESCARA
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC PESCARA s funkcí TAC - redukce oslněn...
  Polarizační sluneční brýle EXC PESCARA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtrem pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější de..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - GRANITE
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – GRANITE Freestyle Shades jsou dodávány v...
  Freestyle Sunglasses – GRANITE Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizovan..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - H2O
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – H2O Freestyle Shades jsou dodávány ve tř...
  Freestyle Sunglasses – H2O Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizované če..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - ONYX
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – ONYX Freestyle Shades jsou dodávány...
  Freestyle Sunglasses – ONYX Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizov..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE SG POWER - DELPHIN
  Bez DPH: 435 Kč 526 Kč
  Vysoce odolné brýle černo žlutého designu. V ceně jedněch brýlí, d...
  Vysoce odolné brýle černo žlutého designu. V ceně jedněch brýlí, dostáváte až dvoje! V sadě brýlí SG POWER se totiž nachází 2ks žlutých a 2ks šedých skel. Rám brýlí je navržený na jejich jednoduchou výměnu. V úrovni ukončení ramínka se nachází pojistka, kterou zatáhnete a pootevřete rám na výměn..