Brýle polarizační

Mhouříte při jízdě autem oči kvůli oslňující záři např. odrážející se na silnici po dešti? Jste vášniví rybáři či sportovci a sháníte nové, lepší sluneční brýle? Komfort a výhody, které vám polarizační sluneční brýle přináší, oceníte v každodenním životě, při práci, sportu i relaxaci.

Polarizační brýle propouštějí pro naše oči užitečné, vertikálně polarizované světlo

Vidění přes polarizační sluneční brýle je pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění

Polarizační brýle zajišťují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření

Polarizační filtr poskytuje vysokou úroveň ostrosti vidění

Polarizační brýle ulevují unaveným očím

Polarizační filtr přináší vynikající vnímání barev

Polarizační sluneční brýle mají vysoký UV filtr

Oslnění sluncem a obecně špatné vidění při jízdě autem ohrožuje vaši bezpečnost.

Polarizační filtr odstraní ostré odlesky, vznikající odrazem slunečního záření například od mokrého povrchu vozovky. Zároveň propouští dostatek světla, zostřuje kontrasty, zachovává věrnost barev a celkově tak přispívá k vaší bezpečnosti na silnicích.

Jak funguje polarizační filtr aneb trocha fyziky

Pokud se světlo odrazí od skla či vodní hladiny, stane se polarizovaným. Jeho vlny se pohybují pouze ve dvou rovinách: horizontální a vertikální. Horizontálně polarizované světlo vytváří nepříjemné oslnění a optické šumy.

Vertikálně polarizované světlo je pro naše oči velmi užitečné, umožňuje nám vidět kontrastně a barevně.

K potlačení negativního působení horizontální polarizace slouží polarizační filtr.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE DELPHIN SG 02
  Bez DPH: 273 Kč 330 Kč
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certif...
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certifikovanými, polarizačními čočkami. Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým slunečním a škodlivým UV zářením. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE DELPHIN SG PROFI
  Bez DPH: 364 Kč 440 Kč
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certif...
  Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certifikovanými, polarizačními čočkami. Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým Slunečná a škodlivým UV záření. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí j..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC ANCONA
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC ANCONA s funkcí TAC - redukce oslnění. ...
  Polarizační sluneční brýle EXC ANCONA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější definic..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC BARLETTA
  Bez DPH: 347 Kč 420 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC BARLETTA s funkcí TAC - redukce oslnění...
  Polarizační sluneční brýle EXC BARLETTA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defin..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC BERGAMO
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC BERGAMO s funkcí TAC - redukce oslnění....
  Polarizační sluneční brýle EXC BERGAMO s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defini..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC CATANIA
  Bez DPH: 347 Kč 420 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC CATANIA s funkcí TAC - redukce oslnění....
  Polarizační sluneční brýle EXC CATANIA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtr pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější defini..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE EXC PESCARA
  Bez DPH: 363 Kč 439 Kč
  Polarizační sluneční brýle EXC PESCARA s funkcí TAC - redukce oslněn...
  Polarizační sluneční brýle EXC PESCARA s funkcí TAC - redukce oslnění. Polarizační filtr poskytuje komfortní průhled a zabraňuje odleskům a zároveň vás chrání před škodlivými paprsky díky filtru UV400 . Polarizační filtrem pohlcuje 99% oslňujících odrazů a poskytuje lepší kontrast a přesnější de..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - GRANITE
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – GRANITE Freestyle Shades jsou dodávány v...
  Freestyle Sunglasses – GRANITE Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizovan..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - H2O
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – H2O Freestyle Shades jsou dodávány ve tř...
  Freestyle Sunglasses – H2O Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizované če..
 • POLARIZAČNÍ BRÝLE FREESTYLE - ONYX
  Bez DPH: 535 Kč 647 Kč
  Freestyle Sunglasses – ONYX Freestyle Shades jsou dodávány...
  Freestyle Sunglasses – ONYX Freestyle Shades jsou dodávány ve třech barvách. H20 má černý vnější rám a modrý vnitřní. Brýle mají polarizované modré čočky, které jsou skvělé při posilování vnímání barev a snižování odlesků. Onyx mají černý vnější a tmavočervený vnitřní rám. Mají polarizov..