• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
 • Gramáž
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

SBIROLINO

Plováky Sbirolino(někdy také označované jako Sbirulino) umožňují daleké hody a plnou kontrolu lehkých nástrah.

Metoda je velmi oblíbená při lovu pstruha duhového na stojatých vodách, kde vzhledem velkému rybářskému tlaku pstruzi často stojí daleko od břehu.

Sbirulinem na ně dosáhnete. V Evropě se dokoce pořádají závody v lovu na sbirulino.

Sbirulino se dá využít i v mořském rybolovu. V Polsku a Dánsku se běžně používá při lovu lososů, mořských pstruhů a jehlic na Baltu.

Jako nástraha se nejčastěji používá smáček, umělá nymfa nebo umělá muška napodobující  krevety, garnáty, vážky, pošvatky a jiné velké nymfy. 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • SBIROLINO PLOVOUCÍ SAMBA
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  Plovoucí Samba Sbirolino TROUT MASTER GLASS SBIROLINO „SAMBA“ F...
  Plovoucí Samba Sbirolino TROUT MASTER GLASS SBIROLINO „SAMBA“ FLOATING Skleněná chřestidla vytváří podobný pohyb a zní stejně, jako pelety házené do vody při krmení pstruhů. To vzbuzuje zvědavost a vede k zuřivému krmení se. Vše co projde je považováno za jedlé a výsledkem je tedy často sp..
 • SBIROLINO TROUT MASTER FLOAT WEIGHT - OLIVE
  Bez DPH: 84 Kč 102 Kč
  TROUT MASTER FLOAT WEIGHT - OLIVE Toto vrhací závaží je pod vod...
  TROUT MASTER FLOAT WEIGHT - OLIVE Toto vrhací závaží je pod vodou neviditelné a je speciálně navrženo pro rybolov v mělkých vodách či vodách se středními a velkými proudy.   4618 039         Float Weight Olive 3gr   4 ks 4618 040  &nb..
 • SBIROLINO TROUT MASTER GHOST SLIM
  Bez DPH: 110 Kč 133 Kč
  Trout Master Ghost Slim Toto vrhací závaží je pod vodou nevidit...
  Trout Master Ghost Slim Toto vrhací závaží je pod vodou neviditelné a je speciálně navrženo pro rybolov v mělkých vodách či vodách se středními a velkými proudy.   Kat. č.            Trout Master      Hmot. ..