• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0

VOZÍKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kempingový vozík skládací TROGIR
  Bez DPH: 1 983 Kč 2 399 Kč
  Kempingový vozík skládací TROGIR Užitečný vozík pro přesun velkého ...
  Kempingový vozík skládací TROGIR Užitečný vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě. Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky o průměru 19 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu na jakémkoliv povrchu. ..
 • Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF
  Bez DPH: 2 726 Kč 3 298 Kč
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun v...
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě. Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky 17 x 10 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu, šířku koleček ocenít..
 • VOZÍK - TRAKAŘ
  Bez DPH: 2 065 Kč 2 499 Kč
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 c...
  Velmi stabilní trakař s velkou ložnou plochou o rozměrech 100 x 70 cm pro snadný transport rybářského vybavení. Je vyrobený z pevných ocelových materiálů, opatřených práškovou barvou. Jeho ložní prostor zvětšují stavitelné bočnice a výsuvné čelo. Velké přední kolo zabezpečuje snadnou přepravu. ..
 • VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm
  Bez DPH: 2 478 Kč 2 998 Kč
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše o...
  VOZÍK C-TEC Barrow – 133x60x59-88cm Vozík, který je jednoduše ovladatelný a stabilní, pro přepravu Vašeho vybavení. Velké přední kolo usnadňuje otáčení. Zadní nohy jsou sklopné a mohou být upevněny rychlozamykacím tlačítkem, což zajišťuje stabilitu. To vše spolu s odnímatelným předním kole..
 • VOZÍK DYNAMIC CARP BARROW NGT
  Bez DPH: 2 396 Kč 2 899 Kč
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovno...
  NGT Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovnováha, vynikající stabilita při plném naložení a perfektní výkon v různém terénu. Jakmile zvednete plně naložený vozík, hmotnost nákladu se rozloží na dvě přední kola a vy jen s lehkostí určujete směr jízdy. Velkou výhodou tohoto..
 • VOZÍK ELAN MAXIMUS
  Bez DPH: 1 396 Kč 1 689 Kč
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje tra...
  Mohutný přepravní vozík s velkou ložnou plochou. Vozík umožňuje transport kompletního rybářského vybavení. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou j..
 • VOZÍK ELAN TELESCOPIC
  Bez DPH: 1 321 Kč 1 598 Kč
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originál...
  Pevný vozík s velkou ložnou plochou o rozměrech 45 x 43 cm, originálně skladný. Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti. Jeho prioritou je maximální skladnost, která m..
 • VOZÍK NEPTUN PNEU
  Bez DPH: 947 Kč 1 146 Kč
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík...
  Masivní sklápěcí vozík s ložnou plochou o rozměru 32 x 40 cm. Vozík je vhodný pro transport sedaček na plavanou, ale i veškerého vybavení rybáře. Pevná ocelová konstrukce je opatřena vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly a je konstruován pro maximální zatížení 100 kg. ..
 • VOZÍK NGT DYNAMIC CARP TROLLEY
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  NGT přichází s novým inovativním vozíkem pro snadný transport vaší...
  NGT přichází s novým inovativním vozíkem pro snadný transport vaší kaprařské výbavy k vodě. Tento vozík byl navržený speciálně značkou NGT především pro kapraře. Hlavní rám vozíku je vyrobený z lehkého, čtvercového, ocelového profilu. Přestože je vozík velmi lehký a skladný,  je i bytelný a..
 • VOZÍK SATURN 250
  Bez DPH: 1 286 Kč 1 556 Kč
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysok...
  Sklápěcí robustní vozík s ložnou plochou o rozměru 40 x 46 cm Vysoká stabilita a pevnost je zaručena použitím kvalitních ocelových materiálů opatřených práškovou vypalovací barvou. Vozík je vybaven nafukovacími koly vysoké nosnosti.   Nosnost: 50 kg ..