• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

STANDARD

Standard Měkká imitace ryby, je vyrobena z nejlepších materiálů v souladu s normami pro bezpečnost hraček EN 71 UPOZORNĚNÍ ! Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let (36 měsíců), z důvodu možnosti uvolňování se drobných vláken -  hrozí riziko polknutí. Před podáním hračky dítěti je potřeba ji vyjmout z balení, odstranit etikety. Balení a etiketu uschovejte, jelikož obsahují důležité informace týkající se výrobku. Hračka byla vyrobena v Polsku firmou GABY. Distribuci v ČR zajišťuje  firma GRADEPOINT
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 308 Kč 373 Kč
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako vě...
  CANDÁT OBECNÝ - 75 cm- POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné..
 • KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené ja...
  KAPR LYSEC 61 cm POLŠTÁŘ – GKO GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. V..
 • KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč
  KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ Nabízíme originální polštáře vyrobené jak...
  KAPR ŠUPINÁČ 64cm POLŠTÁŘ Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či dekorace ..
 • Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY
  Bez DPH: 292 Kč 353 Kč
  Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY Originální polšt...
  Okounek pstruhový - 67 cm polštářek GP-175105 GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů pro..
 • PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GPD GABY
  Bez DPH: 280 Kč 339 Kč
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené...
  PSTRUH DUHOVÝ 62 cm POLŠTÁŘ – GOR GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..
 • Siven americký - 62 cm polštář
  Bez DPH: 280 Kč 339 Kč
  Siven americký - 62 cm polštář Nabízíme originální polštáře vyroben...
  Siven americký - 62 cm polštář Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či dekorac..
 • Skalára amazonská - 51 cm polštářek
  Bez DPH: 248 Kč 299 Kč
  Skalára amazonská - 51 cm polštářek Nabízíme originální polštáře vy...
  Skalára amazonská - 51 cm polštářek Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či de..
 • Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY
  Bez DPH: 313 Kč 379 Kč
  Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY Nabízíme originální polštáře...
  Tuňák - 66 cm polštářek GP-175518 GABY Nabízíme originální polštáře vyrobené jako věrné repliky.  Potěší všechny. Krásné a měkké kopie, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky - do detailů propracováno. Vhodné jako skvělý dárek, či..