• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

GIANT

Ryby - polštáře Měkká imitace ryby, je vyrobena z nejlepších materiálů v souladu s normami pro bezpečnost hraček EN 71 UPOZORNĚNÍ ! Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let (36 měsíců), z důvodu možnosti uvolňování se drobných vláken -  hrozí riziko polknutí. Před podáním hračky dítěti je potřeba ji vyjmout z balení, odstranit etikety. Balení a etiketu uschovejte, jelikož obsahují důležité informace týkající se výrobku. Hračka byla vyrobena v Polsku firmou GABY. Distribuci v ČR zajišťuje  firma GRADEPOINT
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 420 Kč 508 Kč
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrn...
  CANDÁT GIANT - 110cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné j..
 • JESETER - 120cm POLŠTÁŘ
  Bez DPH: 406 Kč 491 Kč
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné rep...
  JESETER - 120cm POLŠTÁŘ Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako s..
 • KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY
  Bez DPH: 453 Kč 548 Kč
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyro...
  KAPR GIANT LYSEC 90 cm POLŠTÁŘ – GKOV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovan..
 • KAPR GIANT ŠUPINÁČ 100cm POLŠTÁŘ - GKOS GABY
  Bez DPH: 453 Kč 548 Kč
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné re...
  KAPR GIANT šupináč 100cm Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. Vhodné jako ..
 • SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY
  Bez DPH: 429 Kč 519 Kč
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené ...
  SUMEC VELKÝ 115 cm POLŠTÁŘ – GSV GABY Originální polštáře vyrobené jako věrné repliky ryb. Potěší nejen malé ale i velké rybáře. Krásná měkká kopie skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů, shodná s normou Evropské unie EN71 pro hračky. Ryba je do detailů propracovaná. ..