• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
 • Velikost boty
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Velikost
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

ZIMNÍ OBUV

ZIMNÍ OBUV
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Boty Delphin SQUAD
  Bez DPH: 1 440 Kč 1 742 Kč
  Boty Delphin SQUAD byly navrženy tak, aby byla dosažena maximální ...
  Boty Delphin SQUAD byly navrženy tak, aby byla dosažena maximální možná voděodolnost, zároveň prodyšnost a tepelný komfort. SQUAD jsou tedy velmi pohodlnou obuví při delším stání či sezení při čekání na záběr, jsou však stejně pohodlné při procházkách kolem revírů či v horách. Na povrchu je použ..
 • HOLINKA NEW TRAYK S FUR 0206 zelená - DEMAR
  Bez DPH: 893 Kč 1 081 Kč
  Pánské zimní holinky demar NEW TRAYK S FUR jsou ideální pro zimní ...
  Pánské zimní holinky demar NEW TRAYK S FUR jsou ideální pro zimní počasí. Barva bot je zelená. Jsou vhodné pro práci v lese a myslivost. Holinky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je mrazuvzdorný kopolymer EVA, který funguje jako dobrý izolant. Poskytují vynikající uživatelský komfort a t..
 • Holinka zimní Eiger Siberia Thermo Boots – 40°C
  Bez DPH: 826 Kč 1 499 Kč 999 Kč
  Holínky zimní Eiger Siberia Thermo Boots Dánská společnost Eiger př...
  Holínky zimní Eiger Siberia Thermo Boots Dánská společnost Eiger přichází na trh s novou gumovou obuví,vylepšený vzor populární obuvi Lapland - vybavený pravou gumovou podešví.  Mírně rozšířený  tvar umožňuje použití silnější tepelné izolace. 100% odlehčený materiál EVA obohacený bub..
 • Pánské zateplené holinky SEVERN 1064 zelené
  Bez DPH: 430 Kč 520 Kč
  Pánské zateplené holinky BIGHORN SEVERN  jsou ideální pro mra...
  Pánské zateplené holinky BIGHORN SEVERN  jsou ideální pro mrazivé jarní a podzimní počasí. Barva bot je zelená. Holinky jsou vhodné pro práci na zahradě a procházky za deštivého počasí v mokré trávě. Holinky jsou velice pohodlné a extra lehké. Materiál je mrazuvzdorný kopolymer EVA, který f..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR CARIBOU PRO 3816 oliva
  Bez DPH: 1 644 Kč 1 989 Kč
  Lovecké zimní obuv demar CARIBOU PRO je ideálním řešením pro chlad...
  Lovecké zimní obuv demar CARIBOU PRO je ideálním řešením pro chladné období roku pro všechny milovníky přírody. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné. Vhodné pro myslivost a lesnické práce. Nevadí jim..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR HUNTER PRO 3811 Zelená
  Bez DPH: 1 599 Kč 1 935 Kč
  Lovecká zimní obuv demar HUNTER PRO je ideálním řešením pro chladné ob...
  Lovecká zimní obuv demar HUNTER PRO je ideálním řešením pro chladné období roku a pro všechny milovníky přírody. Jedná se o vylepšenou řadu obuvi HUNTER SPECIÁL. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné. Vhodné pr..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR HUNTER SPECIAL 3801 ZELENÁ
  Bez DPH: 1 083 Kč 1 310 Kč
  Myslivecká zimní obuv demar HUNTER SPECIAL je ideálním řešením pro...
  Myslivecká zimní obuv demar HUNTER SPECIAL je ideálním řešením pro chladné období roku a pro všechny milovníky přírody. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné. Vhodné pro myslivost a lesnické práce. Nevadí j..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR LOGAN 3815 zelené
  Bez DPH: 1 169 Kč 1 414 Kč
    Lovecké zimní boty demar LOGAN jsou ideálním řešením pro chl...
    Lovecké zimní boty demar LOGAN jsou ideálním řešením pro chladné období roku, pro všechny milovníky přírody. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné. Vhodné pro myslivost a lesnické práce. Nevadí jim no..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR TIROL DELUXE 6468 hnědá
  Bez DPH: 4 376 Kč 5 295 Kč
  Myslivecká zimní obuv demar TIROL DELUXE je určena k užívání v zim...
  Myslivecká zimní obuv demar TIROL DELUXE je určena k užívání v zimních měsících. Tato luxusní obuv je vhodná pro myslivost a lovectví. Barva obuvi je hnědá. Vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Svršek je ze silné nubukové, voděodolné usně. Zateplení beran v kombinaci s izolační vrstvou THINSUL..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR YETTI CLASSIC 3870 zelené
  Bez DPH: 1 199 Kč 1 451 Kč
  Lovecké zimní boty DEMAR YETTI CLASSIC jsou díky speciální konstru...
  Lovecké zimní boty DEMAR YETTI CLASSIC jsou díky speciální konstrukci a použití vhodných materiálu pravděpodobné nejlehčí a nejteplejší obuv na trhu. Boty jsou vhodné zejména pro volný čas a myslivost, zvláště na čekané oceníte dobrou izolační schopnost. Dolní voděodolná část obuvi YETTI CLASSIC..
 • ZIMNÍ OBUV DEMAR YETTI PRO 3850 hnědé
  Bez DPH: 2 091 Kč 2 530 Kč
  Myslivecké zimní boty DEMAR YETTI PRO jsou díky speciální konstruk...
  Myslivecké zimní boty DEMAR YETTI PRO jsou díky speciální konstrukci a použití vhodných materiálu pravděpodobné nejlehčí a nejteplejší obuv na trhu. Boty jsou vhodné zejména pro volný čas a myslivost, zvláště na čekané oceníte dobrou izolační schopnost. Dolní voděodolná část obuvi YETTI PR..