ZAKRMOVACÍ RAKETY

Rybářské rakety patří mezi oblíbené vrhače návnad, je to vhodný prostředek, jak dostat drobné krmení a dokonce i tekuté přísady do velké vzdálenosti. Vyhoví vám praktickými rozměry a spolehnout se můžete na velkou přesnost zásahu. Krmení raketou je dobrý způsob, jak na velkou vzdálenost zajistit zakrmování peletami nebo boilies. Některé druhy raket umí přepravit i návnadu v tekuté formě.

K výhodám patří nízká hlučnost při nárazu na vodní hladinu.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • SPOMB - VNADÍCÍ RAKETA Bait Rocket
  Bez DPH: 384 Kč 465 Kč
  Revolučně řešená vnadící raketa s následujícími parametry: dél...
  Revolučně řešená vnadící raketa s následujícími parametry: délka rakety 180 mm, výška ve špičce 65 mm, hmotnost prázdné rakety 60 g, plovoucí a připravená k okamžitému použití. Otevření rakety je velmi jednoduché a provádí se pomocí knoflíku na špici rakety.   Proč použít tuto..
 • Spomb raketa Midi Bait Rocket
  Bez DPH: 343 Kč 415 Kč
  Nová verze populární rakety Spomb ve velikosti Midi nyní doplňuje ...
  Nová verze populární rakety Spomb ve velikosti Midi nyní doplňuje již tříčlennou rodinu.    Opět má všechny funkce totožné a funguje naprosto stejně jako ostatní dva modely. Verze Midi je díky své velikosti a gramáži mnohem univerzálnější a dokáží s ní efektivně krmit i rybáři, ..
 • ZAKRMOVACÍ RAKETA Zfish Spod Rocket
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
  Zakrmovací raketa vhodná pro krmení boiliesem, peletami a partikle...
  Zakrmovací raketa vhodná pro krmení boiliesem, peletami a partiklem. Hlava rakety je plovoucí a při náhozu do vody se otočí směrem k vodní hladině a díky tomu raketa vysype obsah přímo na požadované krmné místo. Na konci plastového držáku na dvou otočných kroužcích je umístěný pevnostní obratlík..