• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
  0
 • Průměr vlasce
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Feeder a Match Vlasce

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • VLASEC CARP EXPERT UV FLUO YELLOW - 300m
  Bez DPH: 114 Kč 138 Kč
  UV fluo žlutý monofilní vlasec s jemnou texturou je velmi oblíbený...
  UV fluo žlutý monofilní vlasec s jemnou texturou je velmi oblíbený u rybářů lovících na boilie. Díky speciální povrchové úpravě je velmi odolný proti škodlivému slunečnímu záření. Tento mimořádně kvalitní vlasec je silný a odolný proti opotřebení a poskytuje dokonalou ochranu před ultrafialov..
 • VLASEC COLMIC FORMER - 150m
  Bez DPH: 115 Kč 139 Kč
  Former výborný japonský vlasec nejen pro kapraře!  Jeden z ne...
  Former výborný japonský vlasec nejen pro kapraře!  Jeden z nejpevnějších monofilů vyrobený přímo na míru našim rybářům. Super polymerové složení dává tomuto vlasci excelentní vlastnosti.       Oděruvzdornost a pevnost v uzlu     Vlasec je téměř be..
 • VLASEC FENDREEL 150m - COLMIC
  Bez DPH: 174 Kč 211 Kč
  Jen těžko budete hledat kvalitnější vlasec s podobnými vlastnostmi...
  Jen těžko budete hledat kvalitnější vlasec s podobnými vlastnostmi a pevností v uzlu. Fender je obchodní značka pro nový vlasec cíleně vytvořený pro lov s navijákem. Absolutní ztráta mechanické paměti tohoto vlasce je prevencí proti tvorbě smyček a zauzlování vlasce. Vlasec má narůžovělou bar..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá
  Bez DPH: 50 Kč 61 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá Pod značkou FIN získáváte prv...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vlas..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá
  Bez DPH: 64 Kč 77 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá
  Bez DPH: 69 Kč 83 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá Pod značkou FIN získáváte pr...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vla..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá Pod značkou FIN získáváte pr...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vla..
 • VLASEC GAMAKATSU G-LINE NEO - průhledná 150m
  Bez DPH: 181 Kč 219 Kč
  Gamakatsu’s Super G-Line Neo je citlivý vlasec s extrémní absorbcí...
  Gamakatsu’s Super G-Line Neo je citlivý vlasec s extrémní absorbcí šoků. Kombinuje citlivost Fluorocarbonu s pružností běžného nylonu. Jasně cítíte rozdíl! Zejména nižší pnutí a rychlé explozivní záběry jsou snadno pohlceny. Skvělý vlasec pro nahazování, jemnou registraci záběru a pro přesné ..
 • VLASEC SPECIALIST CARP - 300m
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  Speciálně určený pro splnění speciálních požadavků při rybolovu &n...
  Speciálně určený pro splnění speciálních požadavků při rybolovu  většími rybami. Je charakterizována vysokou pevností v tahu a vysokou odolností proti opotřebení. Extrémně měkký profil je pro ryby téměř nepostřehnutelný. Díky odolnosti proti opotřebení na povrchu je optimální pro rybolov v ..
 • VLASEC XENON 150m - FORMAX
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
  Vlasec xenonové barvy poslední generace s velkou nosností a malou ...
  Vlasec xenonové barvy poslední generace s velkou nosností a malou průtažností.  Za nepříznivého počasí a ve tmě je velmi dobře vidět  tento "svítící" vlasec - rybář vidí, ryba ne!. Splňuje veškeré parametry pro lov ryb a je vhodný i na lov s přívlačí. Vyniká svojí stálostí,..