• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

TŘPYTKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyvážen...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1
  Bez DPH: 56 Kč 68 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 1 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 2 ..