• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0

TŘPYTKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Drift 2,5g Blue Pink / Silver
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  Drift 2,5g Blue Pink / Silver Plandavka s protáhlým tělem a výr...
  Drift 2,5g Blue Pink / Silver Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g Velikost..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g ACID TROUT / GOLD
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g ACID TROUT / GOLD Plandavka s protáhlým tě...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g ACID TROUT / GOLD Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g ..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g BROWN PINK / SILVER
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g BROWN PINK / SILVER Plandavka s protáhlým ...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g BROWN PINK / SILVER Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g ..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g FULL BLACK / YELLOW SIDE
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g FULL BLACK / YELLOW SIDE Plandavka s protá...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g FULL BLACK / YELLOW SIDE Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha ..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g HOT FIRE / GOLD
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g HOT FIRE / GOLD Plandavka s protáhlým těle...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g HOT FIRE / GOLD Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g V..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g ORANGE YELLOW / GOLD
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g ORANGE YELLOW / GOLD Plandavka s protáhlým...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g ORANGE YELLOW / GOLD Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK ORANGE / SILVER
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK ORANGE / SILVER Plandavka s protáhlým...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK ORANGE / SILVER Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g..
 • PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK YELLOW / GOLD
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK YELLOW / GOLD Plandavka s protáhlým t...
  PLANDAVKA DRIFT 2,5g PINK YELLOW / GOLD Plandavka s protáhlým tělem a výraznou akcí ve vodě. Díky protáhlému štíhlému tělu dobře letí. Velmi univerzální tvar pro celou řadu situací. Osazena jednoháčkem bez protihrotu. Barvy fluo, matné, lesklé i UV. Délka 2,91 cm Váha 2,5g ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyvá...
  ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0 Rotační třpytka s precizní a vyváž...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV -..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyvá...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1 Rotační třpytka s precizní a vyváž...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV -..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyvážen...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 1 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2
  Bez DPH: 63 Kč 76 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 2 ..