Teleskopické

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • PRUT CORMORAN Black Master Tele 60 3,60m 20-60g
  Bez DPH: 1 103 Kč 1 819 Kč 1 335 Kč
  Výroba cenově dostupných a přitom kvalitních produktů je mnohem tě...
  Výroba cenově dostupných a přitom kvalitních produktů je mnohem těžší než výroba luxusního a drahého vybavení, při které si můžete vybírat ze široké škály špičkových materiálů a komponentů. Když jsme začali s přípravou teleskopů série BLACK MASTER drželi jsme se dobře zavedených standardů a p..
 • PRUT CORMORAN Telecor - cestovní teleskop 1,95m 5-30g
  Bez DPH: 700 Kč 998 Kč 847 Kč
  Pokud by měl někdo označit tento prut za klasický, nebo teleskopic...
  Pokud by měl někdo označit tento prut za klasický, nebo teleskopický se zavázanýma očima a neuspěl by, naši vývojáři odvedli dobrou práci. Tyto teleskopické pruty jsou zcela inovované s ohledem na rozložení oček, které v neposlední řadě velice ovlivňuje akci prutu, stejně jako chování prutu ..
 • PRUT CORMORAN Telecor - cestovní teleskop 2,10m 10-40gr
  Bez DPH: 800 Kč 1 113 Kč 968 Kč
  Pokud by měl někdo označit tento prut za klasický, nebo teleskopic...
  Pokud by měl někdo označit tento prut za klasický, nebo teleskopický se zavázanýma očima a neuspěl by, naši vývojáři odvedli dobrou práci. Tyto teleskopické pruty jsou zcela inovované s ohledem na rozložení oček, které v neposlední řadě velice ovlivňuje akci prutu, stejně jako chování prutu ..
 • PRUT SPRO CLASSIX RED ALLROUND 100 - 3,50m - DOPRODEJ !!
  Bez DPH: 578 Kč 749 Kč 699 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY CLASSIX RED ALLROUND   Pruty Classix...
  TELESKOPICKÉ PRUTY CLASSIX RED ALLROUND   Pruty Classix jsou univerzály mezi pruty SPRO. Tato série teleskopických sklolaminátových prutů přesvědčuje svěžím designem, nízkou hmotností a silou. Největší rozdíl mezi sériemi Classix Red Travel a Allround je, že Travel má kratší tr..
 • PRUT SPRO CLASSIX RED TRAVEL 80 - 3,00m DOPRODEJ !!
  Bez DPH: 520 Kč 699 Kč 629 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CLASSIX RED TRAVEL 80   Pruty C...
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CLASSIX RED TRAVEL 80   Pruty Classix jsou univerzály mezi pruty SPRO. Tato série teleskopických sklolaminátových prutů přesvědčuje svěžím designem, nízkou hmotností a silou. Největší rozdíl mezi sériemi Classix Red Travel a Allround je, že Travel má krat..
 • PRUTY ALLROUND SENSITIVITY - SPRO TELE
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  Allround Sensitivity Klasický teleskopický carbonový přívlačový...
  Allround Sensitivity Klasický teleskopický carbonový přívlačový prut s univerzální vrhací zátěží do 40g a dostatkem tuhosti ke zdolání pstruha, okouna či štiky. Pruty mají pevnou carbonovou špičku, vyvazovaná jednořadá očka, pevné nylonové sedlo navijáku s vypodloženými matkami a korkovou ruk..
 • PRUTY EUROCOR TELE JET MINISPIN CORMORAN
  Bez DPH: 271 Kč 328 Kč
  Velmi levné dovolenkové teleskopy nebo první pruty pro děti. Vš...
  Velmi levné dovolenkové teleskopy nebo první pruty pro děti. Všestranné pruty za skvělou cenu, které se vejdou do každého kufru.   Art.-Nr. Länge [m] Gew. [g] WG [g] Transpl. [cm] ..
 • PRUTY PROFILINE TELE TRAVEL CORMORAN
  Bez DPH: 436 Kč 528 Kč
  Pruty Cormoran Profiline Tele Traveler s krátkými díly na přívlač,...
  Pruty Cormoran Profiline Tele Traveler s krátkými díly na přívlač, ale i další typy rybaření jsou charakterizovány svou skladností, jednoduchou přepravou a rychlou akcí a dobrým vyvážením.   Art.-Nr. Länge [m] Gew. [g] ..
 • PRUTY SPARTAN TELE SPIN 40 - SPRO
  Bez DPH: 312 Kč 378 Kč
  TELE SPIN 40 - 1,80/2,10/2,40/2,70m Teleskopické pstruhové prut...
  TELE SPIN 40 - 1,80/2,10/2,40/2,70m Teleskopické pstruhové pruty jsou pravděpodobně jedny z nejoblíbenějších všestranných prutů. Proto jsme je nemohli pominout ani v sérii SPARTAN ! Tři nejoblíbenější délky o gramáži 40g jsou vhodné na pstruhy, okouny a splávkový rybolov.   ..
 • PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 100
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  SPRO CARBONIZER EX-H TELE 100 Zcela nová série teleskopických ...
  SPRO CARBONIZER EX-H TELE 100 Zcela nová série teleskopických prutů z pevného kompozitního carbonu. Carbonizer nabízí model pro téměř každý typ rybolovu. Silný prut pro nejtěžší práci. Vrhací zátěž 50 až 100 gramů umožňuje použití široké škály technik a se 4 délkami může být použit ..
 • PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 150
  Bez DPH: 784 Kč 949 Kč
  SPRO CARBONIZER EX-H TELE 150 Zcela nová série teleskopických prut...
  SPRO CARBONIZER EX-H TELE 150 Zcela nová série teleskopických prutů z pevného kompozitního carbonu. Carbonizer nabízí model pro téměř každý typ rybolovu. Silný prut pro nejtěžší práci. Vrhací zátěž 50 až 100 gramů umožňuje použití široké škály technik a se 4 délkami může být použit na mnoho s..
 • PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 40
  Bez DPH: 660 Kč 799 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 40   Zcela nová série...
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 40   Zcela nová série teleskopických prutů z pevného kompozitního carbonu. Carbonizer nabízí model pro téměř každý typ rybolovu. Carbonizer Tele 40 Teleskopické pruty s univerzální vrhací zátěží 20 až 40 gramů. Ideální pro všechny typy nástrah a ..
 • PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 60
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 60   Zcela nová série...
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 60   Zcela nová série teleskopických prutů z pevného kompozitního carbonu. Carbonizer nabízí model pro téměř každý typ rybolovu. Carbonizer Tele 60 Pravděpodobně nejuniverzálnější teleskop díky široké škále možností. S touto vrhací zátěží se hodí..
 • PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 80
  Bez DPH: 702 Kč 849 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 80   Zcela nová série...
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CARBONIZER TELE 80   Zcela nová série teleskopických prutů z pevného kompozitního carbonu. Carbonizer nabízí model pro téměř každý typ rybolovu. Carbonizer Tele 80 Silný prut pro nejtěžší práci. Vrhací zátěž 40 až 80 gramů umožňuje použití široké škály technik a ..
 • PRUTY SPRO CLASSIX RED SPIN 40 - DOPRODEJ !!
  Bez DPH: 206 Kč 249 Kč
  Classix Red Spin 40 Přívlačové teleskopy v nejoblíbenějších dél...
  Classix Red Spin 40 Přívlačové teleskopy v nejoblíbenějších délkách a gramáži 20-40g. Skvělé pro nahazování všech nástrah, ale i pro splávek. Mají pěnovou rukojeť a trvanlivé nylonové sedlo navijáku. Classix Tele Red Délka Transp. délka ..
 • PRUTY SPRO CLASSIX TELE TRAVEL 100 - 3,00m a 3,30m DOPRODEJ !!
  Bez DPH: 578 Kč 699 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CLASSIX TELE TRAVEL 100 Pruty Classix j...
  TELESKOPICKÉ PRUTY SPRO CLASSIX TELE TRAVEL 100 Pruty Classix jsou univerzály mezi pruty SPRO. Tato série teleskopických sklolaminátových prutů přesvědčuje svěžím designem, nízkou hmotností a silou. Největší rozdíl mezi sériemi Classix Red Travel a Allround je, že Travel má kratší trans..
 • PRUTY SPRO DYNO FOPRCE TELE 100
  Bez DPH: 826 Kč 999 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY DYNO FORCE TELE 100 SPRO Síla této dynamické sér...
  TELESKOPICKÉ PRUTY DYNO FORCE TELE 100 SPRO Síla této dynamické série teleskopických rybářských prutů  SPRO je daná užitím perfektních carbonových vláken. Kromě toho je carbonový blank ještě omotán dvanácti zesílenými carbonovými vlákny propletenými do jednoho. Rybářský prut je plně carbon..
 • PRUTY SPRO DYNO FOPRCE TELE 150
  Bez DPH: 908 Kč 1 099 Kč
  TELESKOPICKÉ PRUTY DYNO FORCE TELE 150 SPRO Síla této dynamické sér...
  TELESKOPICKÉ PRUTY DYNO FORCE TELE 150 SPRO Síla této dynamické série teleskopických rybářských prutů  SPRO je daná užitím perfektních carbonových vláken. Kromě toho je carbonový blank ještě omotán dvanácti zesílenými carbonovými vlákny propletenými do jednoho. Rybářský prut je plně carbon..