PONOŽKY DR.HUNTER WINTER - DHW DRTIČ MRAZU

PONOŽKY DR.HUNTER WINTER - DHW DRTIČ MRAZU

Výrobce: DR.HUNTER
Kód produktu: DHW
Bonusové body za nákup: 3
Skladová dostupnost:
Na skladě
Cena: 218 Kč Cena bez daně: 180 Kč Cena v bonusových bodech: 44

Dostupné varianty:

Popis

Ponožky DR.HUNTER WINTER pro myslivce , rybářství 37-49
Kat.č.: DHW
Balení: 1x pár

Funkční ponožka thermo treková pro všechny činnosti v zimním období. Multivrstvý plyšový úplet s vlnou izoluje proti mrazu a nepohodě - určená pro myslivce, rybáře, lovce, trampy, milovníky přírody. Při testování nazvána odborníky - " DRTIČ MRAZU".

Zátěžové funkční ponožky a podkolenky určené do chladných klimatických pásem pro všechny činnosti v chladném zimním období. Multivrstvý plyšový úplet s vlnou izoluje proti mrazu a nepohodě.

Je zátěžová ponožka či podkolenka používaná v chladných klimatických pásmech pro všechny činnosti v zimním období. Jedině multivrstvý plyšový úplet s vlnou THERMOFIBRE-WOLLE Vás izoluje proti mrazu a nepohodě. Ponožky splňují všechny funkční vlastnosti modelové řady Herbst. Výraznou přidanou hodnotou je přesně stanovené množství vlněné příze integrované v chladem exponovaných místech ponožky a podkolenky Winter. Díky ponožkám a podkolenkám Dr. Hunter Winter dosahují myslivci při lovu prokazatelně lepších výsledků. Dr. Hunter je díky Hi-function technologii pletení, dlouholetému výzkumu a testování jedničkou mezi ponožkami do přírody.

 

Velikosti:

37 - 38 EUR | 24 - 25 cm

39 - 41 EUR | 26 - 27 cm

42 - 43 EUR | 28 - 29 cm

45 - 47 EUR | 30 - 31 cm

48 - 49 EUR | 32 - 33 cm

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty