• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
 • Velikost
  0
  0
  0
  0

RUKAVICE

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Filfishing Filetovací Rukavice Fillet Glove
  Bez DPH: 148 Kč 179 Kč
  Filetovací rukavice je vyrobena ze speciálního spojení vláken složenýc...
  Filetovací rukavice je vyrobena ze speciálního spojení vláken složených z polyesteru a kovu. Tento pružný materiál odolá proříznutí při filetování. Upozornění: Rukavice nechrání před propíchnutím nožem.   Balení: 1 ks ..
 • NEOPRÉNOVÉ RUKAVICE CAMO GLOVES - NGT
  Bez DPH: 222 Kč 269 Kč
  Kvalitní neoprénové rukavice v designu realtree. Rukavice Vám umo...
  Kvalitní neoprénové rukavice v designu realtree. Rukavice Vám umožňují vystrčit tři prsty s možností zafixování na suchý zip. Dále mají elasticky propružený prostor na zápěstí pro větší podporu a texturované konečky prstů a dlaně pro větší přilnavost. FC-GLOVES-NEOP-CAM-L     ..
 • OCHRANNÝ PRST - C-TEC CASTING PROTECTOR
  Bez DPH: 123 Kč 149 Kč
  C-TEC Casting Protector Ochranný kryt pro Váš prst při spodován...
  C-TEC Casting Protector Ochranný kryt pro Váš prst při spodování s pletenkami a při nahazování, bránící zranění ukazováčku. Velikost – XL, XXL ..
 • RUKAVICE SCIERRA - SENSIDRY
  Bez DPH: 660 Kč 799 Kč
  100% nepromokavé a prodyšné a velmi pohodlné rukavice s vynikaj...
  100% nepromokavé a prodyšné a velmi pohodlné rukavice s vynikajícím citem v prstech Dlaň z kůže, softshell navrch, měkká fleecová podšívka, neoprenové zápěstí s ThinsulateTM stříbrnou fólií uvnitř pro extra teplo 3 černé silikonové otisky prstů pro snadné uchopení.   Jednoduchý způs..
 • RUKAVICE SCIERRA - SIE OSM SHIELD GLOVE
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  Extrémně citlivé prstové rukavice s ochranou hydrofobní technologick...
  Extrémně citlivé prstové rukavice s ochranou hydrofobní technologickou OSM Shield Super stretch 100% polyester úplet Měkké pohodlné kartáčovaný podklad Tenké ještě teplé rukavice s výjimečným citem prstů Vysoká úroveň odolnosti proti vodě v důsledku  OSM Shield technologie, která umožňuj..
 • RUKAVICE THINSULATE BLACK - M
  Bez DPH: 144 Kč 174 Kč
  Spolehlivé vybavení s mnoha praktickými prvky a vysokou úrovní pohodlí...
  Spolehlivé vybavení s mnoha praktickými prvky a vysokou úrovní pohodlí symbolizuje značku Eiger. Tým Eiger má mnoholeté zkušenosti s vývojem a výrobou outdoorového vybavení na špičkové úrovni, což vede k tomu, že ve výrobcích, které nosíme se cítíme velmi sebejistě a přinášejí nám mnoho příjemnýc..