SEDAČKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bez DPH: 454 Kč 549 Kč
  Multifunkční batoh značky Sellior ušitý z vysoce odolné látky, j...
  Multifunkční batoh značky Sellior ušitý z vysoce odolné látky, jehož součástí je také rozkládací stolička. Batoh se skvěle nosí i při vysoké zátěži a po rozložení stoličky máte vždy své věci ihned po ruce. Jedná se o praktické řešení na kratší a nenáročné výpravy k vodě. Parametry: Vý..
 • Bez DPH: 1 421 Kč 1 719 Kč
  Velmi zvláštní a neuvěřitelně pohodlné rybářské křeslo DAM Foldabl...
  Velmi zvláštní a neuvěřitelně pohodlné rybářské křeslo DAM Foldable Chair DLX. Speciální skládací konstrukce tohoto křesla je pevná a stabilní. Lze ji složit a rozložit za velmi krátkou dobu. Křeslo je ideální pro rybářské účely a kempování. Dodává se s přepravním obalem.   Para..
 • Bez DPH: 293 Kč 355 Kč
  Jedna ze základních rybářských sedaček značky Sellior, která se vy...
  Jedna ze základních rybářských sedaček značky Sellior, která se vyznačuje kvalitním zpracováním a maximální možnou skladností.     Nosnost do 70kg     Výška sedáku 36cm     Sedák 39x33cm     Opěrka 39x33cm     Přep..
 • Bez DPH: 611 Kč 739 Kč
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 100kg, kte...
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 100kg, které je velmi kvalitně zpracované a má následující rozměry:             Transportní délka 93cm             Sedák (délk..
 • Bez DPH: 470 Kč 569 Kč
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 80kg, kter...
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 80kg, které je velmi kvalitně zpracované a má následující rozměry:     Transportní délka 85cm     Sedák 40 x 50cm     Výška opěrky 40cm     Nastavitelný sklon opěrek na ruce ..
 • Bez DPH: 387 Kč 468 Kč
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, ...
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 47 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek, dopln...
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek, doplněná vodoodpudivým potahem. Sedačka je velmi skladná a vyniká snadným transportem. Parametry:   Rozměr sedáku: 35 x 45 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 120 kg Výška opěradla: 60 cm Výška sedu: 30 cm ..
 • Bez DPH: 607 Kč 734 Kč
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek doplně...
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek doplněná vodoodpudivým potahem. Model mám potah s tepelnou vložkou.   Rozměr sedáku: 35 x 45 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 120 kg Výška opěradla: 60 cm Výška sedu: 30 cm ..
 • Bez DPH: 450 Kč 545 Kč
  Lehká a stabilní sedačka ze zesílených materiálů (pevné ocelové tr...
  Lehká a stabilní sedačka ze zesílených materiálů (pevné ocelové trubky průměr 20 mm) zaručující vysokou nosnost. Povrchově jsou ošetřeny práškovou vypalovací barvou. Příjemné sezení zajišťuje textilní matrace s pěnovou výplní v sedáku i opěrce. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1,5 kg ..
 • Bez DPH: 312 Kč 378 Kč
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, ...
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1,5 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 733 Kč 887 Kč
  Velmi pohodlné provedení s područkami a sedákem upevněným na pruži...
  Velmi pohodlné provedení s područkami a sedákem upevněným na pružinách. Snadné složení i transport. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 18 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Výška: 50 cm Hmotnost: 3,2 k..
 • Bez DPH: 584 Kč 707 Kč
  Pohodlné křesílko vyvinuté pro malé rybáře je doplněno termopotahe...
  Pohodlné křesílko vyvinuté pro malé rybáře je doplněno termopotahem, který je upevněný na pružinách. Konstrukce z lehkých ocelových materiálů mají speciální povrchovou úpravu v barvě černé metalízy. Matrace je vyrobena z pevného polyesteru s vodoodpudivou úpravou a tepelně izolační výplní. ..
 • Bez DPH: 951 Kč 1 151 Kč
  Pohodlné křesílko s podpěrkami a termo potahem upevněným na pružin...
  Pohodlné křesílko s podpěrkami a termo potahem upevněným na pružinách. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 18 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Hmotnost: 3,7 kg Nosnost: 100 kg Výška opěradla: 50 cm ..
 • Bez DPH: 1 288 Kč 1 558 Kč
  Masivní křesílko vyvinuté pro vysoké zatížení, vyniká možností vys...
  Masivní křesílko vyvinuté pro vysoké zatížení, vyniká možností vysokého pohodlnného sezení, širokým sedákem i zvýšeným opěradlem. Jeho předností přitom je nízká váha, jednoduché složení a velmi snadný transport. K jeho pohodlí přispívají i široké dřevěné podpěrky a luxusní matrace s tepelně iz..
 • Bez DPH: 220 Kč 266 Kč
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka standardní výšky. Použitým ma...
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka standardní výšky. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 181 Kč 219 Kč
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka vhodná pro malé rybáře. Použi...
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka vhodná pro malé rybáře. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 30 cm Hmotnost: 0,8 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 595 Kč 720 Kč
  Osvědčená a neuvěřitelně populární konstrukce židle, která příjde vh...
  Osvědčená a neuvěřitelně populární konstrukce židle, která příjde vhod v každém okamžiku. S držákem nápojů v loketní opěrce. Rám je upraven práškovou barvou, a tudíž extrémně odolný. Šířka: - 58cm Výška: - 55cm Délka: - 42cm Materiál: 100% polyester ..
 • Bez DPH: 239 Kč 289 Kč
  Stolička Sellior, kterou ocení nejen začínající rybáři. Jejím zák...
  Stolička Sellior, kterou ocení nejen začínající rybáři. Jejím základem je masivní ocelový rám, díky kterému je velmi stabilní a především odolná. Na sedák byla použita kvalitní látka, které snese vysoké zatížení. Parametry:     Rozměr sedáky 32 x 30cm     V..