SEDAČKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bez DPH: 1 421 Kč 1 719 Kč
  Velmi zvláštní a neuvěřitelně pohodlné rybářské křeslo DAM Foldabl...
  Velmi zvláštní a neuvěřitelně pohodlné rybářské křeslo DAM Foldable Chair DLX. Speciální skládací konstrukce tohoto křesla je pevná a stabilní. Lze ji složit a rozložit za velmi krátkou dobu. Křeslo je ideální pro rybářské účely a kempování. Dodává se s přepravním obalem.   Para..
 • Křeslo rozkládací SELLIOR BASIC
  Bez DPH: 293 Kč 355 Kč
  Jedna ze základních rybářských sedaček značky Sellior, která se vy...
  Jedna ze základních rybářských sedaček značky Sellior, která se vyznačuje kvalitním zpracováním a maximální možnou skladností.     Nosnost do 70kg     Výška sedáku 36cm     Sedák 39x33cm     Opěrka 39x33cm     Přep..
 • Bez DPH: 611 Kč 739 Kč
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 100kg, kte...
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 100kg, které je velmi kvalitně zpracované a má následující rozměry:             Transportní délka 93cm             Sedák (délk..
 • Křeslo rozkládací SELLIOR M-type
  Bez DPH: 470 Kč 569 Kč
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 80kg, kter...
  Pohodlné a velice skladné rybářské křeslo s nosností do 80kg, které je velmi kvalitně zpracované a má následující rozměry:     Transportní délka 85cm     Sedák 40 x 50cm     Výška opěrky 40cm     Nastavitelný sklon opěrek na ruce ..
 • Bez DPH: 387 Kč 468 Kč
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, ...
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 47 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 474 Kč 574 Kč
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek, dopln...
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek, doplněná vodoodpudivým potahem. Sedačka je velmi skladná a vyniká snadným transportem. Parametry:   Rozměr sedáku: 35 x 45 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 120 kg Výška opěradla: 60 cm Výška sedu: 30 cm ..
 • Bez DPH: 607 Kč 734 Kč
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek doplně...
  Pohodlná sedačka se zvýšeným opěradlem ze silnějších trubek doplněná vodoodpudivým potahem. Model mám potah s tepelnou vložkou.   Rozměr sedáku: 35 x 45 cm Hmotnost: 2 kg Nosnost: 120 kg Výška opěradla: 60 cm Výška sedu: 30 cm ..
 • Bez DPH: 450 Kč 545 Kč
  Lehká a stabilní sedačka ze zesílených materiálů (pevné ocelové tr...
  Lehká a stabilní sedačka ze zesílených materiálů (pevné ocelové trubky průměr 20 mm) zaručující vysokou nosnost. Povrchově jsou ošetřeny práškovou vypalovací barvou. Příjemné sezení zajišťuje textilní matrace s pěnovou výplní v sedáku i opěrce. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1,5 kg ..
 • Bez DPH: 312 Kč 378 Kč
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, ...
  Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1,5 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 733 Kč 887 Kč
  Velmi pohodlné provedení s područkami a sedákem upevněným na pruži...
  Velmi pohodlné provedení s područkami a sedákem upevněným na pružinách. Snadné složení i transport. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 18 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Výška: 50 cm Hmotnost: 3,2 k..
 • Bez DPH: 584 Kč 707 Kč
  Pohodlné křesílko vyvinuté pro malé rybáře je doplněno termopotahe...
  Pohodlné křesílko vyvinuté pro malé rybáře je doplněno termopotahem, který je upevněný na pružinách. Konstrukce z lehkých ocelových materiálů mají speciální povrchovou úpravu v barvě černé metalízy. Matrace je vyrobena z pevného polyesteru s vodoodpudivou úpravou a tepelně izolační výplní. ..
 • Bez DPH: 951 Kč 1 151 Kč
  Pohodlné křesílko s podpěrkami a termo potahem upevněným na pružin...
  Pohodlné křesílko s podpěrkami a termo potahem upevněným na pružinách. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 18 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Hmotnost: 3,7 kg Nosnost: 100 kg Výška opěradla: 50 cm ..
 • Bez DPH: 1 288 Kč 1 558 Kč
  Masivní křesílko vyvinuté pro vysoké zatížení, vyniká možností vys...
  Masivní křesílko vyvinuté pro vysoké zatížení, vyniká možností vysokého pohodlnného sezení, širokým sedákem i zvýšeným opěradlem. Jeho předností přitom je nízká váha, jednoduché složení a velmi snadný transport. K jeho pohodlí přispívají i široké dřevěné podpěrky a luxusní matrace s tepelně iz..
 • Bez DPH: 220 Kč 266 Kč
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka standardní výšky. Použitým ma...
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka standardní výšky. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 40 cm Hmotnost: 1 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 181 Kč 219 Kč
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka vhodná pro malé rybáře. Použi...
  Jednoduchá, lehká a levná sedačka vhodná pro malé rybáře. Použitým materiálem jsou kvalitní ocelové trubky o průměru 16 mm, povrchově upraveny vypalovací barvou a silná polyesterová látka s vodoodpudivou úpravou. Parametry: Výška: 30 cm Hmotnost: 0,8 kg Nosnost: 100 kg ..
 • Bez DPH: 595 Kč 720 Kč
  Osvědčená a neuvěřitelně populární konstrukce židle, která příjde vh...
  Osvědčená a neuvěřitelně populární konstrukce židle, která příjde vhod v každém okamžiku. S držákem nápojů v loketní opěrce. Rám je upraven práškovou barvou, a tudíž extrémně odolný. Šířka: - 58cm Výška: - 55cm Délka: - 42cm Materiál: 100% polyester ..