• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0

JEHLY VRTÁKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Jehla Bait žlutá (hrot 5cm)
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
   Jehla Bait žlutá (hrot 5cm)    Klasická p...
   Jehla Bait žlutá (hrot 5cm)    Klasická plochá jehla na nástrahy. Jehla je vyrobena z pevné oceli zakončena háčkem se zámkem. Držadlo jehly je z tvrdé gumy ergonomicky tvarované. Uprostřed držadla je otvor sloužící pro utahování uzlů. Jehlu doporučujeme používat na..
 • BOILIESOVÁ JEHLA - STRATEGY
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
  Glow In The Dark Pointed Needle Velmi univerzální “ve tmě svítí...
  Glow In The Dark Pointed Needle Velmi univerzální “ve tmě svítící” boiliesová jehla, kterou lze použít pro všechny typy nástrahy na háček, zejména pro měkkou nástrahu na háček. Ostrý hrot snadno proniká a zajišťuje, že nástraha na háčku se nerozevře na dva díly. ..
 • JEHLA - BAITSTOP NEEDLE CRESTA
  Bez DPH: 59 Kč 71 Kč
  Šikovný nástroj pro osazení háčku smyčkovým vlascem. Otevření je v...
  Šikovný nástroj pro osazení háčku smyčkovým vlascem. Otevření je vyrobeno tak, že nepoškodí návnadu. S komfortní rukojetí s vysoce viditelnou zelenou barvou. Kat. číslo         Model 4720 2700       Baitstop Needle ..
 • JEHLA+VRTÁK BAITING TOOL 2v1 - Zfish
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
  Univerzální pomůcka pro nastražování boilies pomocí vlasové montáž...
  Univerzální pomůcka pro nastražování boilies pomocí vlasové montáže. Sada obsahuje vrták a provlékací jehlu. Vrták slouží k provrtání otvoru do boilie. Jehla s klipem slouží k snadnému provlečení vlasové montáže přes otvor v boilie. Nyní v ultra lehkém hliníkovém provedení. ..
 • VRTÁK BAIT ZELENÝ (HROT 5CM)
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
  VRTÁK BAIT ZELENÝ (HROT 5CM)   Klasický plochý vrták ...
  VRTÁK BAIT ZELENÝ (HROT 5CM)   Klasický plochý vrták na nástrahy. Vrták je vyroben z pevné oceli. Držadlo vrtáku je z tvrdé gumy ergonomicky tvarované. Uprostřed držadla je otvor sloužící pro utahování uzlů. Vrták doporučujeme používat na boilies, pelety nebo partikl. Délka..