• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

DĚTSKÉ HOLÍNKY

V kategorii dětské holínky nebo lidově řečeno dětské gumáky, naleznete velký výběr kvalitních holinek, při jejichž koupi získáte krásný barevný doplněk vašeho dítěte. Holinky nebo-li gumáky pro děti jsou využívány především k nošení za deštivého počasí, nošení na zahradě a v poslední době jako módní doplněk. Každá holinka má reflexní pásek na patě.Tato kategorie obsahuje holinky, které jsou vhodné pro nošení v jakékoli roční době. Naleznete zde zateplené i nezateplené holínky různých výšek. Zateplení je vyjímatelné. Produkty jsou vyráběny v různých variantách. Nejoblíbenější jsou však barevné holinky.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Dětské zateplené holínky DINO 0310 H stříbrné
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dětské zateplené holínky DINO 0310 H stříbrné Dětské zateplené holí...
  Dětské zateplené holínky DINO 0310 H stříbrné Dětské zateplené holínky demar DINO jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek je stříbrná. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice pohodlná a extra lehká. Materiál je vysoce kvalitní a ..
 • Dětské zateplené holínky DINO 0310 I grafit
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dětské zateplené holínky DINO 0310 I grafit Dětské zateplené holínk...
  Dětské zateplené holínky DINO 0310 I grafit Dětské zateplené holínky demar DINO jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek je tmavě šedá. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice pohodlná a extra lehká. Materiál je vysoce kvalitní a ..
 • Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 0432 EE auta
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč
  NOVINKA !!! DEMAR - Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 043...
  NOVINKA !!! DEMAR - Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 0432 EE auta Chlapecké zateplené holínky demar STORMER LUX EXCLUSIVE jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek je tmavě modrá doplněna červenými prvky. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečno..
 • Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 0433 EE auta
  Bez DPH: 351 Kč 425 Kč
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 0433 EE auta Chlapec...
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX EXCLUSIVE 0433 EE auta Chlapecké zateplené holinky demar STORMER LUX EXCLUSIVE jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí.Barva holinek je tmavě modrá doplněna červenými prvky. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je ..
 • Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 A kačer
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 A kačer Chlapecké z...
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 A kačer Chlapecké zateplené holínky demar STORMER LUX PRINT jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek modro-bílo-žlutá imitující kačera. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice pohodl..
 • Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 I kočka
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 I kočka Chlapecké z...
  Dětské zateplené holínky STORMER LUX PRINT 0033 I kočka Chlapecké zateplené holínky demar STORMER LUX PRINT jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek oranžová imitující kočku. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice pohodlná a lehk..
 • Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 M paví pero
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 M paví pero Dívčí za...
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 M paví pero Dívčí zateplené holínky demar TWISTER LUX PRINT jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Desing holínek je tvořen imitací barevných pavích per. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice p..
 • Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 V velké srdce
  Bez DPH: 223 Kč 270 Kč
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 V velké srdce Dívčí ...
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0038 V velké srdce Dívčí zateplené holínky demar TWISTER LUX PRINT jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek tmavě modrá v kombinaci s ružovými srdíčky. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je vel..
 • Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0039 V velké srdce
  Bez DPH: 273 Kč 330 Kč
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0039 V velké srdce Dívčí ...
  Dívčí zateplené holínky TWISTER LUX PRINT 0039 V velké srdce Dívčí zateplené holínky demar TWISTER LUX PRINT jsou ideální pro deštivé letní a podzimní počasí. Barva holinek tmavě modrá v kombinaci s ružovými srdíčky. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je vel..