• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
 • Velikost háčků
  0
  0
  0
  0
  0

KOMPLETNÍ NÁVAZCE

  Návazce STRATEGY si získávají více a více důvěry kaprařů díky kvalitě, dobrým komponentům a perfektnímu poměru záběrů. Strategy Stamina návazce jsou profesionálně vyrobeny s použitím Strategy návazcového materiálu a Gamakatsu háčků ostrých jako břitva. To je unikátní ! To, že tyto návazce chytají ryby a zaslouží si důvěru každého rybáře, je zásluhou Strategy poradců Pietera van de Werfhorsta .. Všechny návazce byly vytvořeny na břehu, intenzivně  testovány, upravovány a jemně doladěny, takže splňují vysoké nároky těchto specialistů.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • NÁVAZCE C-TEC Fast Rigs 23cm - hnědá
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
  C-TEC Fast Rigs 23 cm Fast návazce jsou vyrobeny pro jednoducho...
  C-TEC Fast Rigs 23 cm Fast návazce jsou vyrobeny pro jednoduchost. Tento základní vlasový návazec je pravděpodobně nejpoužívanějším tvarem v kaprovém rybolovu. Super ostrý háček s protihrotem je spojen s hladkou pletenkou. Každý návazec je dokončen obratlíkem velikosti 8, který skvěle pasuje ..
 • NÁVAZEC KAPROVÝ CARPISTE STANDARD
  Bez DPH: 21 Kč 25 Kč
  Carpiste Standard kaprový návazec Universální návazec pro celou...
  Carpiste Standard kaprový návazec Universální návazec pro celou škálu nástrah. Je dost dlouhý pro užití na každém typu dna. ..
 • NÁVAZEC POLE POSITION ALIGNER RIG BARBLES - BEZ PROTIHROTU
  Bez DPH: 52 Kč 63 Kč
  A1 PTFE SPECIALIST BL - 25lb 19cm Díky háčkům bez protihrotu je...
  A1 PTFE SPECIALIST BL - 25lb 19cm Díky háčkům bez protihrotu je tento návazec ideální pro rybolov kolem překážek, ale i na komerční placené revíry. Háček z těžkého drátu je bezprotihrotový, což umožňuje rybě se vyvázat v případě přetržení vlasce. Tip : Při rybolovu v překážkách zůstaňte po..
 • NÁVAZEC POLE POSITION BLOW BACK RIG
  Bez DPH: 69 Kč 83 Kč
  PTFE HUMPBACK 25lb 19cm Tento návazec je přesně ten správný pro...
  PTFE HUMPBACK 25lb 19cm Tento návazec je přesně ten správný pro hodně zarybněné vody. Vyrovnávač vlasce spojený s návazcovým kroužkem umožňuje rychlejší a lepší záseky. Tento návazec je relativně krátký a proto ideální pro tvrdší dna. ..
 • NÁVAZEC POLE POSITION COMBI POP-UP RIG
  Bez DPH: 69 Kč 83 Kč
  WIDE GAPE SUPER 25lb 19cm Tento typ návazce je skvělý pro rybol...
  WIDE GAPE SUPER 25lb 19cm Tento typ návazce je skvělý pro rybolov s pop-up. Speciální D-návazec vytváří perfektní úhel záseku. Doporučujeme osadit protizávažím přesně za spojovací uzel. Pop-up se snadno naváže do návazcového kroužku pomocí kousku šňůry či vlasce.    &nb..
 • NÁVAZEC POLE POSITION KD-RIG 25lb 19cm
  Bez DPH: 58 Kč 70 Kč
  PTFE Snagger 25l 19cm - Výborný návazec na velice prochytané vody....
  PTFE Snagger 25l 19cm - Výborný návazec na velice prochytané vody. KD-návazec je také znám jako „obrácený Snowman návazec“. Pop-up nevisí pod nástrahou na dně, ale nad ní. Výsledkem speciálního vlasu a obrácené snowman montáže je, že háček je zvedán a umístěn do správné pozice pro záběr. &..
 • NÁVAZEC POLE POSITION SNOWMAN RIG
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
  A1 PTFE Specialist 25lb 19cm Tento návazec je obvykle znám coby...
  A1 PTFE Specialist 25lb 19cm Tento návazec je obvykle znám coby Snowman, ideální pro vylepšenou prezentaci nástrahy a k vyvážení Vaší nástrahy na háček. Toho snadno dosáhnete navázáním pop-up na vlas pod Vaší potápivou nástrahou na háček. Skvělý pro bahnitá dna či jako vizuální dráždidlo. ..
 • Návazec STRATEGY BASIC RIG SPECIALIST
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
  Strategy Basic Carp Rig Toto je velmi univerzální návazec na vo...
  Strategy Basic Carp Rig Toto je velmi univerzální návazec na vody s menší zarybněností tam, kde se dají použít různé nástrahy na háček. Díky celkem delší délce návazce je tento vhodný pro měkká a bahnitá dna.              Velikost&n..
 • Návazec STRATEGY COMBI POP-UP RIG WIDE GAPE MB
  Bez DPH: 56 Kč 68 Kč
  Combi Pop-Up Rig Wide Gape MB Tento typ návazce je skvělý pro rybol...
  Combi Pop-Up Rig Wide Gape MB Tento typ návazce je skvělý pro rybolov s pop-up. Speciální D-návazec vytváří perfektní úhel záseku. Doporučujeme osadit protizávažím přesně za spojovací uzel. Pop-up se snadno naváže do návazcového kroužku pomocí kousku šňůry či vlasce. ..
 • NÁVAZEC STRATEGY POLE POSITION BASIC RIG SUPER
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
  Basic Super Rig Allround Toto je velmi univerzální návazec na v...
  Basic Super Rig Allround Toto je velmi univerzální návazec na vody s menší zarybněností tam, kde se dají použít různé nástrahy na háček. Díky celkem delší délce návazce je tento vhodný pro měkká a bahnitá dna. ..