• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
 • Zátěž
  0
  0

Feederový program

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • HALDORÁDÓ 07mm NÁVNADOVÝ OSTEN
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
  Návnadový osten Haldorádó 10ks 7mm Nová převratná novinka v pr...
  Návnadový osten Haldorádó 10ks 7mm Nová převratná novinka v prezentaci návnady. Pomocí trnu lze návnadu aplikovat snadno a rychle bez použití vrtáčku a jehly. Nepotřebujeme ani zarážku či stopper. Trn se hodí na nastražování měkkých nástrah, jen se jednoduše zapíchneme do nástrahy a můžeme ..
 • HALDORÁDÓ 10mm NÁVNADOVÝ OSTEN
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
  Návnadový osten Haldorádó 10ks 10mm Nová převratná novinka v p...
  Návnadový osten Haldorádó 10ks 10mm Nová převratná novinka v prezentaci návnady. Pomocí trnu lze návnadu aplikovat snadno a rychle bez použití vrtáčku a jehly. Nepotřebujeme ani zarážku či stopper. Trn se hodí na nastražování měkkých nástrah, jen se jednoduše zapíchneme do nástrahy a můžeme..
 • HALDORADO FLUO ENERGY - BLACK POWER
  Bez DPH: 77 Kč 89 Kč
  Krmítkové směsi HALDORADO Fluo Energy jsou vyráběny a smíchány z&n...
  Krmítkové směsi HALDORADO Fluo Energy jsou vyráběny a smíchány z prvotřídních výběrových produktů. Jsou výjimečné svou jedinečnou harmonií mezi chutí a vůní. Navíc vypadají naprosto fantasticky. Pokud je krmivo navlhčené tak se jeho barva ještě více zvýrazní a po vhození do vody silně zakal..
 • HALDORÁDÓ FLUO MICRO METHOD FEED PELLET - MODRÁ FÚZE
  Bez DPH: 146 Kč 168 Kč
  Fluo Micro Method Feed Pellet plně uspokojuje požadavky stále populá...
  Fluo Micro Method Feed Pellet plně uspokojuje požadavky stále populárnější method techniky a je revolučním krmivem na selektivní lov kaprů. Všichni členové této rodiny mají nápadnou barvu, při rozpouštění se ve vodě vytvářejí ve vodě efektní mrak, tímto se jejich účinnost zvyšuje. Jsou výbornou ..
 • Haldorádó Method Flat Feeder 30g, 50g
  Bez DPH: 97 Kč 117 Kč
  Je všeobecně známo, že Arpád Deaky, jeden z největších výrobc...
  Je všeobecně známo, že Arpád Deaky, jeden z největších výrobců krmítek a olověných zátěží v Evropě, zhotovuje i feederová krmítka METHOD FLAT. Jako výsledek společné práce s fy Haldorádó vznikly krmítka Haldorádó Method Flat, jehož nejnápadnější charakteristikou je, že vstupní a v..
 • HALDORADO MRAZIVÝ KAPR
  Bez DPH: 77 Kč 89 Kč
  Krmítková směs HALDORADO Mrazivý Kapr je jemnozrnná, rychle se rozpo...
  Krmítková směs HALDORADO Mrazivý Kapr je jemnozrnná, rychle se rozpouští a velice dobře se rozplývá i ve studené vodě. Produkty HALDORADO Fagyos Ponty jsou nejefektivnější tehdy, když je teplota nižší než 16 stupňů Celsia. Jejich složky zabezpečují to, že ani v největší zimě neztvrdnou a vyv..
 • HALDORADO ROZPUSTNÉ FLUO PELETY - MODRÁ FÚZE
  Bez DPH: 210 Kč 242 Kč
  HALDORADO rozpustné fluo pelety jsou  vznášející se nástrahy,...
  HALDORADO rozpustné fluo pelety jsou  vznášející se nástrahy, mají tu výhodu, že nezapadnou do bahna a mezi vodní vegetaci a tak se snadněji dostanou do tlamy kaprům. Ryba, která se krmí na našem zakrmeném místě, nechtěně nasaje i tuto lehkou nástrahu. Nástraha se postupně rozpouští a ta..
 • HALDORADO ROZPUSTNÉ FLUO PELETY - SKOŘICE/CHILLI
  Bez DPH: 210 Kč 242 Kč
  HALDORADO rozpustné fluo pelety jsou  vznášející se nástrahy,...
  HALDORADO rozpustné fluo pelety jsou  vznášející se nástrahy, mají tu výhodu, že nezapadnou do bahna a mezi vodní vegetaci a tak se snadněji dostanou do tlamy kaprům. Ryba, která se krmí na našem zakrmeném místě, nechtěně nasaje i tuto lehkou nástrahu. Nástraha se postupně rozpouští a ta..
 • HALDORADO ROZPUSTNÉ FLUO PELETY - SLADKÝ ANANAS
  Bez DPH: 210 Kč 242 Kč
  Tajemství chytlavosti nadlehčených nebo plovoucích nástrah tkví v ...
  Tajemství chytlavosti nadlehčených nebo plovoucích nástrah tkví v tom, že se neponoří do bláta, neztratí se ve vodních rostlinách a při minimálním sacím účinku se dostanou snadno do rybích úst i v případě, že ryba neměla v úmyslu tuto nástrahu nasát. Vždy skončí tato extrémně nadlehčená nástraha..
 • HALDORÁDÓ SPÉCICORN - MIX 6 PŘÍCHUTÍ
  Bez DPH: 410 Kč 496 Kč
  Haldorádó SpéciCorn - MIX 6příchutí Haldorádo Speci Corn je pry...
  Haldorádó SpéciCorn - MIX 6příchutí Haldorádo Speci Corn je pryžová kukuřice, novinka pro rok 2016, která má takové vlastnosti, že pokud je správně nastražená, ryba jí jen těžko odolá. Díky svým vlastnostem (Pop Up, intenzivní aroma) patří mezi výjimečné nástrahy. Balení obsahuje 10 ks ..
 • HALDORÁDÓ SPÉCIPELLET MIX-6
  Bez DPH: 415 Kč 502 Kč
  SpeciPellet je umělá, pop up nástraha s rozměrem 12 x 9 mm která je ...
  SpeciPellet je umělá, pop up nástraha s rozměrem 12 x 9 mm která je ideální volba nástrahy tam kde žijí sumeček americké. Odolají i útoky menších ryb a postupně se vyplavující aroma naláká k háčku větší ryby. Nastražení je velmi jednoduché. Na spodní straně pelety je gumový kroužek přes kter..