• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0

Peany kleště

Peany, kleště na kroužky, kleště štípací, vylovovací kleště, nůžky na pletenku, mačkací kleště, kleště na rohlíkové boilies patří do výbavy rybáře. Bez těchto doplňků se neobejde žádná výprava k vodě.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • KLEŠTĚ SPRO TITANIUM MICRO BRAID CUTTER 10cm
  Bez DPH: 364 Kč 440 Kč
  Titanium Micro Braid cutter 10 cm Tyto malé kleště na pletenku ...
  Titanium Micro Braid cutter 10 cm Tyto malé kleště na pletenku pasují do každé krabičky a jsou pokryty titanem pro trvanlivost a odolnost proti korozi. ..
 • MAČKACÍ KLEŠTĚ SPRO 26cm - MOŘE
  Bez DPH: 335 Kč 405 Kč
  SPRO MAČKACÍ KLEŠTĚ - 26cm • Nerezová ocel, ideální pro mořské použ...
  SPRO MAČKACÍ KLEŠTĚ - 26cm • Nerezová ocel, ideální pro mořské použití • Speciální řezná hrana, vhodná pro tvrdé vlasce a fluorocarbony • Speciální zámek ráčny   • 4 pozice mačkačů Pozice 1 – 0.50 – 1.00mm Pozice 2 – 1.00 – 1.50mm Pozice 3 – 1.50 – 2.00mm Pozice 4 – 2.00 – 2.50mm ..
 • Rapala Kleště RCD 4" Magspring Pliers - 10cm
  Bez DPH: 371 Kč 449 Kč
  Rapala Kleště RCD 4" Magspring Pliers - 10cm Vzhledově i funkčn...
  Rapala Kleště RCD 4" Magspring Pliers - 10cm Vzhledově i funkčně atraktivní kleště Mag Spring Pliers o velikosti 18 cm využívají odpudivé síly skrytě zabudovaných permanentních magnetů. Permanentní magnety v blízkosti čepu slouží k tomu, aby bez nutnosti použití mechanické pružiny umožňova..
 • Rapala Kleště RCD 6" Magspring Pliers - 18cm
  Bez DPH: 454 Kč 549 Kč
  Rapala Kleště RCD 6" Magspring Pliers Vzhledově i funkčně atrak...
  Rapala Kleště RCD 6" Magspring Pliers Vzhledově i funkčně atraktivní kleště Mag Spring Pliers o velikosti 18 cm využívají odpudivé síly skrytě zabudovaných permanentních magnetů. Permanentní magnety v blízkosti čepu slouží k tomu, aby bez nutnosti použití mechanické pružiny umožňovaly snad..
 • Rapala Kleště RCD 8" Magspring Pliers - 20cm
  Bez DPH: 455 Kč 551 Kč
  Rapala Kleště RCD 8" Magspring Pliers - 20cm Vzhledově i funkčn...
  Rapala Kleště RCD 8" Magspring Pliers - 20cm Vzhledově i funkčně atraktivní kleště Mag Spring Pliers o velikosti 18 cm využívají odpudivé síly skrytě zabudovaných permanentních magnetů. Permanentní magnety v blízkosti čepu slouží k tomu, aby bez nutnosti použití mechanické pružiny umožňova..
 • RAPALA RCD MINI SPLIT RING TOOL
  Bez DPH: 106 Kč 128 Kč
  RAPALA RCD MINI SPLIT RING TOOL Tento nepostradatelný nástroj r...
  RAPALA RCD MINI SPLIT RING TOOL Tento nepostradatelný nástroj rybářů specializujících se na lov s umělými nástrahami slouží k otevírání malých prstencových kroužků bez rizika jejich poškození. Odolné lehké tělo z nerezové oceli a ergonomický design slibují dlouholeté bezproblémové použití. Na..
 • RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018
  Bez DPH: 164 Kč 198 Kč
  RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018 Keramický nůž je přibl...
  RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018 Keramický nůž je přibližně 2x ostřejší než nůž ocelový, navíc jeho ostří je až 15x odolnější. Nikdy nerezaví. Proto je nůž s keramickou čepelí vynikající volbou pro všechny způsoby řezání a krájení. Nůž je opatřen ergonomickou neklouzavou střenkou..
 • RCD MINI CLIPPER - RAPALA
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
  RCD MINI CLIPPER - RAPALA Miniaturní kleště s ostrými broušeným...
  RCD MINI CLIPPER - RAPALA Miniaturní kleště s ostrými broušenými čelistmi slouží ke snadnému stříhání monofilních vlasců a většiny splétaných šňůr. Pro snadnou a příjemnou manipulaci má nástroj z odolné nerezové oceli ergonomicky zakřivený tvar. Na opačném konci kleští je výřez na otevírání k..
 • SPRO EXTRA DLOUHÝ ZAHNUTÝ PEÁN 28cm - moře
  Bez DPH: 452 Kč 547 Kč
  SPRO EXTRA DLOUHÝ ZAHNUTÝ PEÁN 28cm Extra Dlouhý Zahnutý Peán 28cm ...
  SPRO EXTRA DLOUHÝ ZAHNUTÝ PEÁN 28cm Extra Dlouhý Zahnutý Peán 28cm Stejný jako nynější 4702-280, ale černěný k ochraně před slanou vodou. ..
 • TITANOVÉ MICRO KLEŠTĚ na kroužky 12 cm - SPRO
  Bez DPH: 188 Kč 227 Kč
  Titanové Micro Kleště na kroužky 12 cm - TITANIUM MICRO SPLIT RING...
  Titanové Micro Kleště na kroužky 12 cm - TITANIUM MICRO SPLIT RING PLIERS  Kompaktní a praktické peány, vyvinuté pro rychlou výměnu těch nejmenších kroužků. Mají velice ostrou řeznou hranu pro střihání monofilů i splétaných šňůr. Peány nebudou rezavět díky užití titanem pokrytých dílů z ..
 • VYLOVOVACÍ KLEŠTĚ SPRO - LIP GRIPPER
  Bez DPH: 800 Kč 968 Kč
  VYLOVOVACÍ KLEŠTĚ - LIP GRIPPER  Ideální k vylovení malých a s...
  VYLOVOVACÍ KLEŠTĚ - LIP GRIPPER  Ideální k vylovení malých a středních zubatých ryb. Narozdíl od mnoha podobných výrobků se Spro kleště otáčí o 360° kolem osy, což umožňuje bezpečné vylovení pohybující se ryby. Obsahuje nerez materiály s PTFE potahem. ..