You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Po-Pá 8:30 - 17 :00 hod. Sobota 8:00 - 11:30 hod. Neděle zavřeno 603232395, 739055263

Delphin MAGMA LEGEND4RY LIGHT - 300,330,360cm

  • Značky DELPHIN
  • Kód výrobku: 101004454,55,56
  • Bonusové body 18
  • Dostupnost: Na skladě
1 843 Kč Cena bez DPH: 1 523 Kč
Cena v bonusových bodech:368

Delphin MAGMA LEGEND4RY LIGHT - 300,330,360cm

Dokonale vyladěná, v pořadí již čtvrtá generace prutů MAGMA, které dnes už jednoznačně patří mezi legendy na feederové scéně. Svědčí o tom desetitisíce prodaných kusů a dovolíme si tvrdit miliony zdolaných ryb. Lepší recept na odladěný prut, než je samotný čas si nedovedeme představit. I to je jedním z důvodů, proč v novém vydání dostala do názvu přívlastek LEGEND4RY.

Neodmyslitelnou součástí prutu MAGMA je charakteristická vínově bordó barva a léty ověřené štíhlé blanky, které se staly základem i čtvrté generace. Bylo by však chybou neposunout tento prut opět o level výše, a proto se dočkal hned několika doslova revolučních technických i designových vylepšení.

Stejně jako předchozí verze, i MAGMA LEGEND4RY představuje excelentně vyvážený prut vyznačující se vysokou silou a zároveň citlivostí. Použití kvalitního karbonu a inovativních výrobních technologií umožnilo vytvoření velmi štíhlého blanku s nízkou hmotností při zachování vysoké pevnosti. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči mechanickému namáhání, což v praxi znamená vysokou životnost prutu. Vysoká pevnost navíc poskytuje skvělou kontrolu během zdolávání a umožňuje úspěšné zdolání i kapitálních ryb. Prut se vyznačuje semi-parabolickou akcí, čímž efektivně přispívá tlumení výpadů ryb a tím snižuje možnost uvolnění háčku z tlamy během zdolávání.

Oproti předchozímu modelu jsme výrazně zapracovali na výběru a rozložení oček. Hlavním cílem této optimalizace bylo vyvážení a odlehčení prutu a prodloužení vzdálenosti a přesnosti hodů. Po dlouhodobém vývoji, testování a upravování rozložení oček se nám podařilo dosáhnout stanoveného cíle a vy tak můžete své montáže snadno dopravit o několik metrů dále s podstatně vyšší přesností. Kvalitní očka se SIC výplní poskytují optimální přechod vlasce a eliminují tření.

Významnou obměnou prošel i samotný tvar a materiál rukojeti. Korek jsme nahradili EVA pěnou, která se vyznačuje maximální trvanlivostí a odolností. Ergonomický tvar rukojeti obsahuje zúžení ve středové části a seříznutí s efektním šrafováním. Tato úprava působí nejen vysoce esteticky a originálně, ale poskytuje také praktické využití v podobě vytvoření plochy pro pohodlnější opření prutu a předloktí.

Inovací prošly i špičky prutu. Důkladně navržené rozložení a velikosti oček přispívají k redukci hmotnosti špičky, což v konečném důsledku vede k lepšímu vyvážení blanku. Stejně jako u předchozí verze jsou pruty dodávány s pěti druhy špiček různé tvrdosti.

Rozbor detailů MAGMY LEGEND4ARY by mohl pokračovat dalších 1000 slov. Ale k čemu? Vezměte ji k vodě a okamžitě pochopíte, proč se tento prut stal legendou!

Špičky určené k modelu MAGMA LEGENDARY jsou kompatibilní také s předešlými generacemi prutů MAGMA.

Technické parametry:

Model: LEGEND4RY Light 300cm/90g

Počet dílů: 3+špičky

Průměr blanku nad rukojetí: 12mm

Počet oček (prut + špička): 7+6

Transportní délka: 105cm

Hmotnost: 180g

Rukojeť: EVA pěna

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 42cm

Model: LEGEND4RY Light 330cm/90g

Počet dílů: 3+špičky

Průměr blanku nad rukojetí: 12,6mm

Počet oček (prut + špička): 7+6

Transportní délka: 116cm

Hmotnost: 198g

Rukojeť: EVA pěna

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 43cm

Model: LEGEND4RY Light 360cm/90g

Počet dílů: 3+špičky

Průměr blanku nad rukojetí: 13mm

Počet oček (prut + špička): 7+6

Transportní délka: 125,5cm

Hmotnost: 224g

Rukojeť: EVA pěna

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46cm

 

 

0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý