• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

STOLY

STOLY
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kempingová sada malá VERONA 3ks
  Bez DPH: 495 Kč 599 Kč
  Kempingová sada, skládající se ze dvou malých židlí a stolku v bar...
  Kempingová sada, skládající se ze dvou malých židlí a stolku v barvě univerzální vojenské kamufláže. Stolek je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu. Pro vypnutí plochy stolu rozměrů 48 x 48 cm, slouží stahovací popruhy v r..
 • Stůl kemping DOUBLE teleskop. šedý + 4x židlička
  Bez DPH: 908 Kč 1 099 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou s bílým vzorem, se čtyřmi skládacími židličkami. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich t..
 • Stůl kempingový skládací BALATON hnědý
  Bez DPH: 578 Kč 699 Kč
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plocho...
  Stůl Balaton je kvalitní stůl z Aluminia, s rovnou a pevnou plochou, se vzorem kvalitně imitujícím tmavé dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení. Stůl najde uplatnění jak na zahr..
 • Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý
  Bez DPH: 743 Kč 899 Kč
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou pl...
  Stůl Double je skládací, teleskopický stůl z Aluminia, s rovnou plochou a vzorem kvalitně imitujícím dřevo. Stůl je vybaven dvěma roztahovacími nohami, které dodávají vysokou stabilitu. Nohy jsou ve svých pozicích zajištěny, takže nehrozí nechtěné složení, navíc je možné jejich teleskopické v..
 • Stůl kempingový skládací LISBOA modrý
  Bez DPH: 222 Kč 269 Kč
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. ...
  Stůl Lisboa, je skládací kempingový stolek kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků, a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu. Pro napnutí plochy stolu, o rozměrech 47 x 47 cm, slouží stahovací popruhy v rozích. Samotná pl..
 • Stůl kempingový skládací SPLIT modrý
  Bez DPH: 411 Kč 497 Kč
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů...
  Stůl Split, je skládací kempingový kulatý stůl kompaktních rozměrů. Stůl je vybaven čtyřmi nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu celého stolu, navíc je konstrukce nohou posílená o vzpěry, které ještě více zajišťují stabilitu. Plocha st..