• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0

CESTOVNÍ DOPLŇKY

CESTOVNÍ DOPLŇKY
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • INPRODUCTS Impregnace na obuv 200 ml
  Bez DPH: 268 Kč 324 Kč
  INPRODUCTS Impregnace na obuv 200 ml Prémiová impregnace pro textil...
  INPRODUCTS Impregnace na obuv 200 ml Prémiová impregnace pro textilní, semišovou obuv a obuv z přírodní kůže. Přípravek vytváří na obuvi ultratenkou, neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn. Díky svému složení je šetrná ke vše..
 • INPRODUCTS Impregnace na outdoor oděvy 200 ml
  Bez DPH: 285 Kč 345 Kč
  INPRODUCTS Impregnace na outdoor oděvy 200 ml Prémiová impregnace p...
  INPRODUCTS Impregnace na outdoor oděvy 200 ml Prémiová impregnace pro použití na veškeré outdoorové a zimní, venkovní oblečení a doplňky, jako jsou čepice, rukavice, apod. Přípravek poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti. Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního po..
 • INPRODUCTS Impregnace na pracovní oděvy 200 ml
  Bez DPH: 269 Kč 325 Kč
  INPRODUCTS Impregnace na pracovní oděvy 200 ml Prémiová impregnace ...
  INPRODUCTS Impregnace na pracovní oděvy 200 ml Prémiová impregnace pro použití profesionály různých oborů. Pomáhá a usnadňuje práci všem, kdo se při práci vystavují extrémním podmínkám. Přípravek poskytuje ošetřeným povrchům hydrofobnost, oleofobnost, odolnost vůči solím a jiným agresivním lát..
 • Kempingový vozík skládací TROGIR
  Bez DPH: 1 983 Kč 2 399 Kč
  Kempingový vozík skládací TROGIR Užitečný vozík pro přesun velkého ...
  Kempingový vozík skládací TROGIR Užitečný vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě. Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky o průměru 19 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu na jakémkoliv povrchu. ..
 • Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF
  Bez DPH: 2 726 Kč 3 298 Kč
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun v...
  Kempingový vozík skládací TROGIR ROOF Zastřešený vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě. Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky 17 x 10 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu, šířku koleček ocenít..