You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Po-Pá 8:30 - 17 :00 hod. Sobota 8:00 - 11:30 hod. Neděle zavřeno 603232395, 739055263

Bunda Delphin CruiserCROS 5T

  • Značky DELPHIN
  • Kód výrobku: 101002989-94
  • Bonusové body 15
  • Dostupnost: Na skladě
1 450 Kč Cena bez DPH: 1 198 Kč
Cena v bonusových bodech:290

Bunda Delphin CruiserCROS 5T

Vrchní oblečení nabízející excelentní ochranu vůči nepříznivým podmínkám, a to zejména dešti a větru.

Delphin CruiserCros 5T je svými parametry vhodný zejména pro přechodné období jara a podzimu, kdy je počasí často nevyzpytatelné.

BUNDA

Vnitřní strana bundy je opatřena síťovinovou látkou, která zamezuje dotyku kůže s vnějším materiálem, čímž výrazně omezuje pocení.

Kromě toho je na dotek velmi příjemná, čímž zvyšuje pohodlí během nošení. Na límci se nachází jemný fleece, díky čemuž nehrozí nepříjemný dotek na krku či škrábání.

Uvnitř je i velmi praktická zipovatelná kapsa, vhodná například na doklady, či jiné cennosti.

Dvě kapsy se nacházejí i na vnější straně bundy, přičemž disponují voděodolnými zipy, díky čemuž nehrozí zatečení vody dovnitř. Bundu lze zapnout pomocí odolného zipu, který je z vnější strany překryt lemem, čímž je chráněn před vodou a větrem.

Pás bundy disponuje stahovatelnými gumičkami, které podstatně přispívají k udržení tepla uvnitř a minimalizují možnost podfouknutí.

Samozřejmostí na bundě je kapuce, stahovatelná dvěma gumičkami. Kapuci je navíc možné odepnout pomocí zipu a bundu tak využívat i bez ní.

Rukávy bundy jsou na zápěstí vybaveny stahovatelnými pásky se suchým zipem ale i integrovaným ochranným rukávem na dlaň, přes který lze prostrčit palec.

Komplet CruiserCROS se skládá ze samostatně prodávané bundy a kalhot, což vám dává možnost nakombinovat si správnou velikost každého dílu.

Voděodolný materiál použitý na vnější vrstvu bundy i kalhot se vyznačuje vodním sloupcem 5000mm, kompletně podlepenými švy a odolností vůči větru.

Tyto parametry zaručují komfort a ochranu během vašich rybářských výprav, běžného nošení či jiného pobytu v přírodě.

 

 

0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam