TRVANLIVÉ BOILIES

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • FEEDZ BOILIES CHILI HEMP 20mm 4kg
  Bez DPH: 600 Kč 788 Kč 690 Kč
  FEEDZ BOILIES CHILI HEMP 20mm 4kg Čistě přírodní boilies postav...
  FEEDZ BOILIES CHILI HEMP 20mm 4kg Čistě přírodní boilies postavené na bázi ořechů, směsi semen a rybích mouček, bez použití chemických aromat, umělých barviv a ingrediencí. Struktura a rozpustnost boilies je stejná jako u řady Concept s velmi rychlým efektem uvolňování atraktačních látek a ol..
 • FEEDZ BOILIES CORN 20mm 4kg
  Bez DPH: 685 Kč 788 Kč
  FEEDZ BOILIES CORN 20mm 4kg Čistě přírodní boilies postavené na...
  FEEDZ BOILIES CORN 20mm 4kg Čistě přírodní boilies postavené na bázi ořechů, směsi semen a rybích mouček, bez použití chemických aromat, umělých barviv a ingrediencí. Struktura a rozpustnost boilies je stejná jako u řady Concept s velmi rychlým efektem uvolňování atraktačních látek a olejů. S..
 • FEEDZ BOILIES HEMP & TIGER NUTS 20mm 4kg
  Bez DPH: 685 Kč 788 Kč
  FEEDZ BOILIES HEMP & TIGER NUTS 20mm 4kg Čistě přírodní boi...
  FEEDZ BOILIES HEMP & TIGER NUTS 20mm 4kg Čistě přírodní boilies postavené na bázi ořechů, směsi semen a rybích mouček, bez použití chemických aromat, umělých barviv a ingrediencí. Struktura a rozpustnost boilies je stejná jako u řady Concept s velmi rychlým efektem uvolňování atraktačních..
 • Gangster boilie - G7 (Master Krill) - 1kg
  Bez DPH: 417 Kč 480 Kč
  Gangster G7 Master Krill jsme vyvíjeli téměř tři roky, abychom odl...
  Gangster G7 Master Krill jsme vyvíjeli téměř tři roky, abychom odladili boilie, které si zaslouží být v této prémiové řadě. Základ byl po celou dobu stejný, jen jsme zkoušeli různé variace esencí a esenciálních olejů. Nakonec jsme zvolili tu nejpřírodnější z nich, která je podle nás tou nejle..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Yellow Zombie 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boil...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraje..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Yellow Zombie 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boi...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraj..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g Mini Boilie o ...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Složení Bloody Chicken zajišťuje okamžitý účinek, což znamená, že není nutné místo si předkrmit, neboť boilies uvolňuje své..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g Mini Boilie o ve...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Dvouvrstvé boilies, s ovocnou náplní obsahující minipelety, jsou neodolatelné pro velké kapry, kromě jejich složení i svou bí..
 • QUANTUM RADICAL Punky Monkey Boilie 20mm 1kg
  Bez DPH: 260 Kč 299 Kč
  Boilies Punkey Monkey Tento jedinečný soulad lesní jahody a tropick...
  Boilies Punkey Monkey Tento jedinečný soulad lesní jahody a tropického banánu se špetkou kokosu nepřivádí k šílenství jen opice! Konečně si můžete užívat magické okamžiky při chytání s jahodovým boilies, tak jako tomu bylo v počátcích kaprařiny. Dnes, díky nejnovějším poznatkům..
 • Quantum Radical Yellow Zombie Pillow 1kg 20mm
  Bez DPH: 256 Kč 294 Kč
  Zapojte se do polštářového souboje! Nefungují-li již kulatá boilies...
  Zapojte se do polštářového souboje! Nefungují-li již kulatá boilies, nastává čas pro polštářová (Pillow) boilies od Radical! Nový tvar boilies bude dostupný v sedmi populárních příchutích od března 2016. Nyní i nejobezřetnější kapři mohou být přelstěni. Na vodách intenzivně využívaných k rybolovu..
 • Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg
  Bez DPH: 260 Kč 299 Kč
  Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg Dvouvrstvé boilies, s ovocnou ...
  Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg Dvouvrstvé boilies, s ovocnou náplní obsahující minipelety, jsou neodolatelné pro velké kapry, kromě jejich složení i svou bílou barvou. Clinic Boilies jsou kombinace 2 tvrdostí a vůní. Bláznivé boilies se vzrušující kombinací různých aromat. Boilies je tvořen..
 • RICHWORTH EURO BAITS BOILIE 14mm
  Bez DPH: 220 Kč 253 Kč
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 14mm Hotové boilies představují formu b...
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 14mm Hotové boilies představují formu boilies, která je při výrobním procesu konzervována. Díky tomu nedochází k plesnivění boilies a jeho trvanlivost stoupá až v řádu měsíců. Ke stabilizaci boilies se používá přidání chemické konzervační látky nebo jiných fyzikálně-..
 • RICHWORTH EURO BAITS BOILIE 20MM
  Bez DPH: 220 Kč 253 Kč
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 20mm Hotové boilies představují formu...
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 20mm Hotové boilies představují formu boilies, která je při výrobním procesu konzervována. Díky tomu nedochází k plesnivění boilies a jeho trvanlivost stoupá až v řádu měsíců. Ke stabilizaci boilies se používá přidání chemické konzervační látky nebo jiných fyzikáln..
 • Starbaits Boilie Grab & Go Global Boilies 1 kg 20 mm
  Bez DPH: 112 Kč 129 Kč
  Nové cenově dostupné boilies od firmy Starbaits! Boilies je vyr...
  Nové cenově dostupné boilies od firmy Starbaits! Boilies je vyrobeno z vysoce kvalitních základních složek s ideální kombinací atraktantů. Je použitelné celoročně díky dokonale vyváženému obsahu. Boilies po vhození do vody začíná pracovat a lákat kapry na lovné místo téměř okamžitě - silný..
 • STARBAITS BOILIES CONCEPT N.F.S 1kg 20mm
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč 347 Kč
  CONCEPT N.F.S - 1kg 20mm N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy, je...
  CONCEPT N.F.S - 1kg 20mm N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy, je složitý vzorec vysoce stravitelných složek a odvozených jídel. N.F.S. je plný křupavých skořápkových složek, které napodobují efekt přirozené potravy. Je plný různých přírodních surovin, které pomohou přirozeně dávkovat Amino slo..
 • STARBAITS BOILIES CONCEPT N.F.S 1kg 24mm
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč 347 Kč
  CONCEPT N.F.S - 1kg 24mm N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy, je...
  CONCEPT N.F.S - 1kg 24mm N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy, je složitý vzorec vysoce stravitelných složek a odvozených jídel. N.F.S. je plný křupavých skořápkových složek, které napodobují efekt přirozené potravy. Je plný různých přírodních surovin, které pomohou přirozeně dávkovat Amino slo..
 • STARBAITS GL MARINE 20mm 1kg BOILIES
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč 347 Kč
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, doku...
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, dokud nedosáhlo své finální podoby. Nachytalo množství velkých kaprů na různých typech vod. GLMarine je nabité precizně vybranými rybími moučkami a GLM extraktem ze škeble rybničné, který je rozpustný ve vodě. Tím vytváří neodolatelno..
 • STARBAITS GL MARINE 24mm 1kg BOILIES
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč 347 Kč
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, doku...
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, dokud nedosáhlo své finální podoby. Nachytalo množství velkých kaprů na různých typech vod. GLMarine je nabité precizně vybranými rybími moučkami a GLM extraktem ze škeble rybničné, který je rozpustný ve vodě. Tím vytváří neodolatelno..