• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
 • Příchuť
  0
  0
  0
  0

Pop-up boilies

 Plovoucí boilies rybáři používají v situacích, kdy potřebují výraznou nebo odlišnou nástrahu. Pop-up boilies by nemělo chybět v žádné rybářské výbavě. Pop-up vydrží ve vodě velmi dlouho, některé se nerozmočí ani po 48 hodinách. Vyrábí se v mnoha příchutích, velikostech a barvách, nejoblíbenější jsou fluoro pop-up boilies, jsou to vynikající, pozornost poutající nástrahy.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Quantum boilie radical Bloody Chicken pop up 75 g 16-20 mm
  Bez DPH: 230 Kč 265 Kč
  Bloody Chicken Pikantní boilies na lov velkých kaprů. Bloody Ch...
  Bloody Chicken Pikantní boilies na lov velkých kaprů. Bloody Chicken Pop Up mají vynikající dlouhodobé plovací schopnosti. V každém balení je mix dvou průměrů (16 a 20 mm), abyste si mohli vybrat.  + lahvička liquidu pro ještě větší účinek. Neuvěřitelně atraktivní boilies vyvinuté týme..
 • Quantum boilie radical Yellow Zombie pop up 75 g 16-20 mm
  Bez DPH: 230 Kč 265 Kč
  Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies zač...
  Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraje důležitou roli a Radical používá pouze přírodní ingredience. Úspěch našeho krmení nám dává zapravdu:nám dává zapravdu: • Pravé kousky ovoce pro křupající efekt. • Sladké ov..
 • Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm
  Bez DPH: 239 Kč 275 Kč
  Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm Pokud chcete p...
  Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm Pokud chcete pop-up nezůstane bez povšimnutí, fluorescenční barvy jsou přímo neodolatelné. Zcela nové High-Endové plovoucí boilies. Vhodné jako doplněk ke klasickému boilies. Bláznivé boilies se vzrušující kombinací různých aromat. Boilies je t..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES CONCEPT GARLIC FISH FLUO - 14MM 80GR
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  GARLIC FISH FLUO - 14MM 80GR BOILIES CONCEPT – Všechny receptury o...
  GARLIC FISH FLUO - 14MM 80GR BOILIES CONCEPT – Všechny receptury obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat, barviv, a ostatních ingrediencí. Speciální struktura umožňuje snadné uvolňování atraktačních látek a rychlý průchod trávícím traktem. Nutričně vyvážené složení. Firma ..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES CONCEPT GL MARINE FLUO 14mm 80G
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  POP-UP GLMarine - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného...
  POP-UP GLMarine - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie GLMarine. Je plné přírodních látek, výtažků ze škeble rybničné, jater, kvasnic a výtažků z mořských živočichů. Výborné plovoucí vlastnosti. FLUO barva pro zvýšení atraktivity nástrahy a upoutání pozornosti kapra. Balení ob..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES CONCEPT N.F.S FLUO 14mm 80g
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  CONCEPT N.F.S FLUO 14mm 80g N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy,...
  CONCEPT N.F.S FLUO 14mm 80g N.F.S. nebo přírodní zdroj potravy, je složitý vzorec vysoce stravitelných složek a odvozených jídel. N.F.S. je plný křupavých skořápkových složek, které napodobují efekt přirozené potravy. Je plný různých přírodních surovin, které pomohou přirozeně dávkovat Amino ..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES CONCEPT SK 30 FLUO - 14MM 80GR
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  SK 30 FLUO - 14MM 80GR Firma STARBAITS, jako jedna z mála, di...
  SK 30 FLUO - 14MM 80GR Firma STARBAITS, jako jedna z mála, disponuje vlastní technologií na výrobu plovoucích nástrah. Díky inovované receptuře a postupu výroby si boilies zachovává vysokou chuťovou i pachovou atraktivitu a zároveň zajistí dlouhodobou plovoucí schopnost. Nástraha je vhodná ..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES HOT DEMON FLUO 14mm 80g
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  POP-UP HOT DEMON FLUO - plovoucí boilie vycházející ze složení sam...
  POP-UP HOT DEMON FLUO - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného boilie HOT DEMON. Je plné přírodních látek, pečlivě vybraného koření, minerálů a aminokyselin. Výborné plovoucí vlastnosti. FLUO barva pro zvýšení atraktivity nástrahy a upoutání pozornosti kapra.  Ideální na zimu (zač..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES PRO COCONUT 14 mm 60g
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES PRO COCONUT 14 mm 60g - Pro Coconut je ...
  STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES PRO COCONUT 14 mm 60g - Pro Coconut je nástraha snadno a rychle identifikovatelná kaprem jako zdroj potravy. Díky své výrazné bílé barvě je rybou snadno vizuálně rozpoznatelná. Po vzoru všech nástrah v řadě Probiotic i Pro Coconut je boilies plné přírodních ingrediencí..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES Pro Peach & Mango - 60g 14mm
  Bez DPH: 199 Kč 229 Kč
  STARBAITS POP UP PROBIOTIC PEACH MANGO POP-UP Pro Peach&Man...
  STARBAITS POP UP PROBIOTIC PEACH MANGO POP-UP Pro Peach&Mango - plovoucí boilie vycházející ze složení samotného Probioticu Pro Peach&Mango. Je tvořeno kombinací sladkého aroma tropického ovoce s kyselinou máselnou, které je doplněné o játrový prášek, betain nebo kvasnice. Výborné plo..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES PROBIOTIC RED ONE 14MM 60G
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  STARBAITS POP-UO PROBIOTIC RED ONE 14MM/60g  Probiotic Red On...
  STARBAITS POP-UO PROBIOTIC RED ONE 14MM/60g  Probiotic Red One boilies od popředního kaprařského specialisty francouzské firmy Starbaits se stal v průběhu krátké doby velmi oblíbený. Původně bylo toto boilies určené pouze pro anglický trh, avšak při testování potvrdilo svoje výborné výsledk..
 • STARBAITS PLOVOUCÍ BOILIES PROBIOTIC SCOPEX KRILL - 14MM 60G
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  STARBAITS POP UP PROBIOTIC SCOPEX KRILL – 14MM 60g Scopex & Kr...
  STARBAITS POP UP PROBIOTIC SCOPEX KRILL – 14MM 60g Scopex & Krill je kombinací světoznámé krémové aromy SCOPEX s vysokou sladkostí a luxusních krillových surovin. Scopex aroma se vyznačuje rychlou a hlavně 100% rozpustností jak v teplé, tak i chladné vodě a vytváří okamžitou a mimořádně s..
 • THE ONE POP-UP BOILIES - 60g
  Bez DPH: 158 Kč 182 Kč
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou v...
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou vynikající, pozornost poutající nástrahy, ať už z pohledu barvy (v jedné dóze mnoho osvědčených, fluo barev) nebo chuti a vůně. Mezi složkami můžeme najít různé bílkoviny, rybí oleje, látky podporující chuť k jídlu, betain HCI, ve ..