Dipy, boostery, atraktory, esence

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Dip Radical Quantum Yellow Zombie 150ml
  Bez DPH: 205 Kč 236 Kč
  Dip Radical Quantum Yellow Zombie 150ml Dip Radical Quantum Yel...
  Dip Radical Quantum Yellow Zombie 150ml Dip Radical Quantum Yellow Zombie je žhavá novinka na sezonu 2013! Velice silný a agresivní ananasový dip s celými kousky pravého ananasu. Pouze přírodní suroviny! Extra silné aroma, jako byste právě rozkrojili přezrálý ananas. Velice hustá struktura..
 • DIP STARBAITS GLMarine 200ml
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, doku...
  Boilies GLMarine prošlo dlouhodobým zkoušením našich testerů, dokud nedosáhlo své finální podoby. Nachytalo množství velkých kaprů na různých typech vod. GLMarine je nabité precizně vybranými rybími moučkami a GLM extraktem ze škeble rybničné, který je rozpustný ve vodě. Tím vytváří neodolatelno..
 • DIP STARBAITS HOT DEMON 200ml
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  Boilie podle Mitche Smitha (mistr světa a Evropy 2006 v lovu kaprů...
  Boilie podle Mitche Smitha (mistr světa a Evropy 2006 v lovu kaprů). Všechny receptury obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat či barviv. Speciální struktura umožňující rychlé uvolňování atraktačních látek a rychlý průchod trávicím traktem kapra. Receptura nové generace vy..
 • DIP STARBAITS N.F.S 200ml
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  Dip zvýrazňuje pachovou a chuťovou stopu nástrahy (boilie, partikl...
  Dip zvýrazňuje pachovou a chuťovou stopu nástrahy (boilie, partikl, krmení). Nerozpouští PVA! Svým složením vychází z boilies N.F.S. Obsahuje výtažky ze škeblí, raka, sladkovodního šneka, patentek. ..
 • DIP STARBAITS PRO COCONUT 500ml
  Bez DPH: 160 Kč 250 Kč 184 Kč
  DIP STARBAITS PRO COCONUT 500ml Pro Coconut je nástraha snadno ...
  DIP STARBAITS PRO COCONUT 500ml Pro Coconut je nástraha snadno a rychle identifikovatelná kaprem jako zdroj potravy. Díky své výrazné bílé barvě je rybou snadno vizuálně rozpoznatelná. Po vzoru všech nástrah v řadě Probiotic i Pro Coconut je boilies plné přírodních ingrediencí a derivátů, jak..
 • DIP STARBAITS SK 30 200ml
  Bez DPH: 225 Kč 259 Kč
  SK30 obsahuje pouze vybrané suroviny mající extrémně vysokou lakac...
  SK30 obsahuje pouze vybrané suroviny mající extrémně vysokou lakací schopnost (vytažek z olihně a krilu, rybí moučku sušenou při nízké teplotě a rozpustné rybí proteiny). Unikátní skladba amino-kyselin a mastných kyselin přitahuje zejména velké kapry. Speciální zesílený přírodní olej, známý svou..
 • MELASA
  Bez DPH: 44 Kč 51 Kč
  Melasa je tradiční přírodní sladidlo. Má intenzivní vůni, která váb...
  Melasa je tradiční přírodní sladidlo. Má intenzivní vůni, která vábí ryby. Je velmi účinná do krmítkových směsí, boilies, pelet či partiklu. Dávkování  40 až 100 ml na 1 Kg suché směsi. ..
 • SALMON PROTEIN Liquid
  Bez DPH: 78 Kč 90 Kč
  SALMON PROTEIN Liquid je černý, tekutý rybí protein, se kterým docílít...
  SALMON PROTEIN Liquid je černý, tekutý rybí protein, se kterým docílíte maximální  rozpustnou  nutriční hodnotu. Můžete v něm dipovat nástrahy i návnady. Nerozpouští PVA. ..
 • SLADKÝ DIP - ENHANCER SWEET DIP 200ml
  Bez DPH: 69 Kč 79 Kč
  200ml Tento emulzní sladký dip je vhodný k dipování jakékoliv ...
  200ml Tento emulzní sladký dip je vhodný k dipování jakékoliv nástrahy a návnady. Při použití dipu znásobíte jejich účinnost lepším rozptýlením aroma a chuti do okolí nástrahy. Dip lze použít jako lepidlo na daleké hody. Jeho lepivé účinky jsou ideální,i když se po styku s vodou začne oka..
 • SLADKÝ DIP - ENHANCER SWEET DIP 500ml
  Bez DPH: 139 Kč 160 Kč
  500ml Tento emulzní sladký dip je vhodný k dipování jakékoliv ...
  500ml Tento emulzní sladký dip je vhodný k dipování jakékoliv nástrahy a návnady. Při použití dipu znásobíte jejich účinnost lepším rozptýlením aroma a chuti do okolí nástrahy. Dip lze použít jako lepidlo na daleké hody. Jeho lepivé účinky jsou ideální,i když se po styku s vodou začne oka..
 • STRATEGY BAITS LIQUID - 1000ml
  Bez DPH: 339 Kč 390 Kč
  STRATEGY BAITS LIQUID - 1000ml Strategy Baits Liquid Tyto te...
  STRATEGY BAITS LIQUID - 1000ml Strategy Baits Liquid Tyto tekuté přísady byly vyrobeny s užitím čerstvých a přírodních surovin. Dejte Vaší nástraze větší atraktivitu. Ať již boilies, partikly, či těsta, vše se Strategy Baits Liquids dostane více chuti! Nádoba je skutečně použiteln..
 • TEKUTÝ POSILOVAČ 100ml - NGT
  Bez DPH: 43 Kč 49 Kč
  NGT Tekutý posilovač vhodný jak přímo do krmení, PVA mixů a taktéž...
  NGT Tekutý posilovač vhodný jak přímo do krmení, PVA mixů a taktéž zároveň pro zatraktivnění kterékoli nástrahy. Zvyšuje trvanlivost a atraktivitu návnady. Velmi zajímavý poměr cena/kvalita! Obsah 100ml ..
 • THE ONE GROUNDBAITS MIXER - 500ml - GOLD,RED, BLACK, PURPLE
  Bez DPH: 103 Kč 118 Kč
    Hustá tekutina na bázi melasy a kukuřičného likéru s vysokým...
    Hustá tekutina na bázi melasy a kukuřičného likéru s vysokým obsahem aminokyselin Disponuje dobrou rozpustností ve vodách s teplotou nižší než 15 stupňů Celsia Doporučuje se pro míchání suchých a zrnitých krmných směsí ..
 • THE ONE PVA&BOILIE JUICE - 250ml - RED, BLACK, GOLD, PURPLE
  Bez DPH: 103 Kč 118 Kč
  Charakterizuje ji dobrá rozpustnost ve vodě a vysoký obsah energie...
  Charakterizuje ji dobrá rozpustnost ve vodě a vysoký obsah energie díky uhlohydrátům, vysokému obsahu hrubých bílkovin a kvalitním aminokyselinám. Lze ji použít ke zvýšení vábivé síly jakékoliv nástrahy. Nerozpouští PVA produkty, takže se hodí i na zatraktivnění Stick mixů.   THE O..