• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

DEŠTNÍKY

Rybářské deštníky představují levné řešení, jak se rychle schovat při nepříznivém počasí. Ochrání vás během lijáku, ale i v parném dni před sluncem a na podzim třeba proti silnému větru. Můžete pohodlně rybařit a přečkávat pěkně v suchu. Pro lepší zabezpečení si pořiďte modely s bočnicemi, zabraňujícími smáčení ze stran při šikmém padání dešťových kapek. Potahy jsou velmi lehké, ale současně stoprocentně nepropustné. Bezpečněji vypadající švy jsou zalepené páskou a okraje deštníků mají zesílené okraje, aby nedošlo k jejich poškození. Deštníky pro rybáře mají silnostěnné tyče s odolností proti deformaci. Klouby jsou nastavitelné a u některých druh lze odepnout bočnice díky zipu. Přední část se napíná pomocí šňůr. Deštníky si pořídíte v dokonalých barvách do přírody. Vyberte si ze široké nabídky deštníků, které nabízí náš internetový obchod. K dispozici jsou deštníky od těchto výrobců: JAF, SURRETTI, JSA, SELLIOR, GIANT FISCHING, ZICO, MOSS … Vybírat můžete od jednoduchých typů deštníků po deštníky s různými typy přídavných bočnic. Uváděný průměr deštníků je měřen vždy přes kopuli.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • ADAPTÉR NA DEŠTNÍK
  Bez DPH: 42 Kč 51 Kč
  Náhradní adaptér na středovou tyč deštníku. Lze použít všude tam, ...
  Náhradní adaptér na středovou tyč deštníku. Lze použít všude tam, kde průměr vnější trubky je 22 mm a vnitřní 19 mm. ..
 • DEŠTNÍK 2,5m 210D - SURETTI
  Bez DPH: 1 073 Kč 1 298 Kč
  Rybářský deštník z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu v...
  Rybářský deštník z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět. Žebra jsou z ocelových drátů 1,25m dlouhých o průměru 4,2mm, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskop..
 • DEŠTNÍK 3m 210D SURETTI
  Bez DPH: 1 239 Kč 1 499 Kč
  Rybářský deštník z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu v...
  Rybářský deštník z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět. Žebra jsou z ocelových drátů 1,5m dlouhých o průměru 4,7mm, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopi..
 • DEŠTNÍK DELPHIN S PRODLOUŽENOU BOČNICÍ 2,5m
  Bez DPH: 1 135 Kč 1 373 Kč
  Deštník s bočnicí je ideálním přístřeškem při krátkodobých vycházk...
  Deštník s bočnicí je ideálním přístřeškem při krátkodobých vycházkách k vodě. Určený pro ochranu před sluncem, rosou a deštěm. Na výrobu kopule a boční stěny byl použit materiál Nylon. Švy deštníku jsou přelepit voděodolnou páskou pro zajištění nepromokavosti. K dispozici je boční, prodloužená s..
 • DEŠTNÍK Full Cover Square Camo Umbrella 250cm - Giants Fishing
  Bez DPH: 2 230 Kč 2 698 Kč
  Zcela nová řada celo uzavíratelných deštníků v atraktivním maskáčo...
  Zcela nová řada celo uzavíratelných deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které mají čtvercový tvar pro maximální využití vnitřního prostoru s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Vchodové dveře mají čiré slívové okno, jdou po obou stranách otevřít pomocí zipů a tím pád..
 • DEŠTNÍK NGT GREEN BROLLY 2,50m
  Bez DPH: 660 Kč 799 Kč
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou t...
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou tyčí. Je ideálním doplňkem k vodě a navíc se pohodlně vejde do kapsy pouzdra na 3 pruty. Snadno vás ochrání před přímým sluncem i před slabým deštěm.   Rozpětí: 250 cm Transportní délka: 133 cm   ..
 • DEŠTNÍK NGT S BOČNICÍ KAMUFLÁŽ 2,20m
  Bez DPH: 985 Kč 1 192 Kč
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou t...
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou tyčí. Je ideálním doplňkem k vodě a navíc se pohodlně vejde do kapsy pouzdra na 3 pruty. Snadno vás ochrání před přímým sluncem i před slabým deštěm.   Rozpětí: 250 cm Transportní délka: 133 cm ..
 • DEŠTNÍK NGT-UMBRELLA GREEN 2,20m
  Bez DPH: 545 Kč 659 Kč
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou t...
  Lehký a skladný nylonový deštník s velmi kvalitní polohovatelnou tyčí. Je ideálním doplňkem k vodě a navíc se pohodlně vejde do kapsy pouzdra na 3 pruty. Snadno vás ochrání před přímým sluncem i před slabým deštěm.   Rozpětí: 250 cm Transportní délka: 133 cm ..
 • DEŠTNÍK PVC S PRODLOUŽENOU BOČNICÍ - CAMO - DELPHIN
  Bez DPH: 1 373 Kč 1 661 Kč
  Deštník s bočnicí 2,5m, je ideálním přístřeškem při krátkodobých v...
  Deštník s bočnicí 2,5m, je ideálním přístřeškem při krátkodobých vycházkách k vodě. Je určený pro ochranu před sluncem, rosou a deštěm. Na výrobu kopule a boční stěny byl použit materiál nylon s PVC krycí vrstvou, čímž získává deštník podstatně vyšší stupeň nepromokavosti. Švy deštníku jsou přel..
 • DEŠTNÍK ROYAL FULL COVER 2,5m
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Zfish Deštník Royal Full Cover 2,5m představuje multifunkční deštn...
  Zfish Deštník Royal Full Cover 2,5m představuje multifunkční deštník s odjímatelnou bočnicí a kloubem. Tento produkt můžete používat jako samostatný deštník, deštník s bočnicí a nebo úplně uzavřený deštník s předním panelem na zip. Deštník je vyrobený z vysoce kvalitního a nepromokavého pvc ma..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ BROLLY SIDE GREEN 2,2m
  Bez DPH: 950 Kč 1 150 Kč
  NGT Deštník s Bočnicí Brolly Side Green 2,2m NGT přichází s nyl...
  NGT Deštník s Bočnicí Brolly Side Green 2,2m NGT přichází s nylonovým deštníkem vhodným k ochraně před nepříznivým počasím, ať už sluncem, větrem nebo deštěm. Deštník je vybaven bočnicí na zip, která prostor pod deštníkem částečně uzavírá a přispívá k maximálnímu komfortu. Bočnice je doplněna..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ FOREST TENTE 2,5m - SENSAS
  Bez DPH: 1 239 Kč 1 499 Kč
  Kvalitní nylonový deštník v kamuflážovém designu. Konstrukce deštn...
  Kvalitní nylonový deštník v kamuflážovém designu. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu, díky čemu je lehčí a zároveň odolná proti ohnutí nebo zlomení při silném větru. Bočnice vás chrání proti nepříznivému počasí a v případě potřeby je odnímatelná pomocí kvalitního zipu. Možnost deštn..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ SURETTI 210D 2,5m
  Bez DPH: 1 652 Kč 1 999 Kč
  Deštník s bočnicí 210D 2,5m Rybářský deštník s bočnicí z 2...
  Deštník s bočnicí 210D 2,5m Rybářský deštník s bočnicí z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět. Žebra jsou z ocelových drátů 1,25m dlouhých o průměru 4,2mm, ..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA MASTER 250
  Bez DPH: 1 645 Kč 1 990 Kč
  MASTER 2,50m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavite...
  MASTER 2,50m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Na plášť byl použit lehký, ale 100% nepromokavý a pogumovaný nylon s garantovaným vodním sloupcem 3.000mm. Precizně páskou zalepené švy pláště, zaručí 100% voděodolnost. Na obou..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA SPECIALIST 2,2m
  Bez DPH: 819 Kč 991 Kč
  SPECIALIST 2,2m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastav...
  SPECIALIST 2,2m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Tento nylonový deštník je určen do větru, přeháněk a má kvalitně páskou podlepené švy proti proniknutí vody. Zesílené okraje pláště, zajišťující jeho ochranu proti poškození. ..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA SPECIALIST 2,5m
  Bez DPH: 991 Kč 1 199 Kč
  SPECIALIST 2,5m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastav...
  SPECIALIST 2,5m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Tento nylonový deštník je určen do větru, přeháněk a má kvalitně páskou podlepené švy proti proniknutí vody. Zesílené okraje pláště, zajišťující jeho ochranu proti poškození. ..
 • Deštník Sellior Element Full Cover 2,5m
  Bez DPH: 1 536 Kč 1 859 Kč
  Deštníky jsou ušity z velmi odolného nylonu 210D Oxford, který je ...
  Deštníky jsou ušity z velmi odolného nylonu 210D Oxford, který je 100% nepropustný. Veškeré švy jsou podlepené. V rámci této řady si můžete vybírat ze dvou modelů a to  s poloviční zástěnou nebo celkovou zástěnou. Zástěny deštníků jsou odnímatelné pomocí zipu, který je po celé jeho délce ..
 • Deštník Sellior Element Half Cover 2,5m
  Bez DPH: 1 280 Kč 1 549 Kč
  Deštníky jsou ušity z velmi odolného nylonu 210D Oxford, který je ...
  Deštníky jsou ušity z velmi odolného nylonu 210D Oxford, který je 100% nepropustný. Veškeré švi jsou podlepené. V rámci této řady si můžete vybírat ze dvou modelů a to  s poloviční zástěnou nebo celkovou zástěnou. Zástěny deštníků jsou odnímatelné pomocí zipu, který je po celé jeho délce ..
 • DEŠTNÍK Square Camo Umbrella 250cm - Giants Fishing
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Zcela nová řada deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které...
  Zcela nová řada deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které mají čtvercový tvar pro maximální využití vnitřního prostoru  s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Bočnice mají z boku slídová okénka. Tento produkt je určen pro delší rybářské výpravy, díky materiálu..
 • DEŠTNÍK SURETTI S BOČNICÍ 210D FULL COVER
  Bez DPH: 2 230 Kč 2 698 Kč
  Deštník s bočnicí Full Cover z 210D materiálu. Švy jsou po...
  Deštník s bočnicí Full Cover z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět. Žebra jsou z ocelových drátů 1,25m dlouhých o průměru 4,2mm, eloxovaných černou barvou. S..
 • DEŠTNÍK UMBRELLA FULL COVER 2,5m - Giants Fishing
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Převratná novinka na českém trhu 100% nepromokavý a zcela uzavírat...
  Převratná novinka na českém trhu 100% nepromokavý a zcela uzavíratelný deštník z PVC. Tento výrobek lze používat jako deštník, deštník s bočnicemi, nebo zcela uzavřený deštník.   Velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem, odnímatelnou bočnicí a předním panelem na zip. P..
 • DRŽÁK DEŠTNÍKU UMBRELLA STAND
  Bez DPH: 79 Kč 79 Kč
  Zapichovací držák na deštníky       Mate...
  Zapichovací držák na deštníky       Materiál: kov     Kovový stahovací šroub s kolečkem na dotahování ..
 • DRŽÁK NA DEŠTNÍK DELUXE UMBRELLA HOLDER
  Bez DPH: 247 Kč 299 Kč
  Univerzální vrták k pevnému ukotvení deštníku do země. Vysoce k...
  Univerzální vrták k pevnému ukotvení deštníku do země. Vysoce kvalitní provedení!   Délka vrtáku: 25cm ..
 • JAF CAPTURE UZAVÍRATELNÝ DEŠTNÍK LEGENDARY 210T 2,5m
  Bez DPH: 2 197 Kč 3 508 Kč 2 658 Kč
  Novinka od belgické firmy JAF Capture na českém trhu - zcela uzavírate...
  Novinka od belgické firmy JAF Capture na českém trhu - zcela uzavíratelný deštník čtvercového tvaru. Tento výrobek lze používat jako deštník, deštník s bočnicemi, nebo zcela uzavřený deštník. Deštník je vybaven nastavitelným kloubem, odnímatelnou bočnicí i předním panelem na zip. Přední pan..