You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Po-Pá 8:30 - 17 :00 hod. Sobota 8:00 - 11:30 hod. Neděle zavřeno 603232395, 739055263

BENZAR MIX KRMNÁ SMĚS RAPID 800g - navlhčená

  • Značky BENZAR
  • Kód výrobku: 94007
  • Bonusové body 1
  • Dostupnost: Na skladě
97 Kč Cena bez DPH: 84 Kč
Cena v bonusových bodech:19

Krmná směs Benzár Rapid 800g

Předem promíchané a navlhčené krmné směsi určené k method technice, které si mnozí oblíbili kvůli jednoduchosti!

Každá z Rapid krmných směsí obsahuje mnoho rybí moučky, díky které jsou vysloveně dobrým výběrem k lovu velkých kaprů. Stejně pozitivní vlastností zmíněné směsi je i to, že obsahuje množství 2 mm mikropelet různé barvy. Tyto krmné směsi jemné zrnitosti jsou hodnotnější, hodí se i na vzbuzení zájmu vzdálených ryb.

Samozřejmě, opodstatněná je otázka, proč je dobré, když je směs předem namíchaná? Odpověď je jednoduchá. Za prvé proto, že tím ušetříme mnoho času na vodním břehu, hlavně během pozdějšímu podzimu nebo zimě, kdy adekvátní příprava může zabrat i půl hodinu. Za druhé proto, že tyto směsi není možné pokazit, nedokážeme je příliš navlhčit nebo je udělat příliš suché, proto je dokážou dokonale používat i rybáři, kteří se jen seznamují s method technikou, a ještě nedisponují potřebnou rutinou při míchání směsí.

Rapid krmné směsi charakterizují výjimečně široký sortiment, netradiční aromata, které většinou jsou vysloveně zapáchající, jako polyp – krab, green betaine, chilli – koření nebo krill, ale také jsou dostupné dvě jedinečné příchutě – čokoláda – mentol a ryba – scopex. Tyto poslední jsou na trhu úplně jedinečnými kombinacemi, které na ryby působí silou nepoznaného.

Čokoláda-mentol Hnědá

Chilli-koření Červená

Zelený betain Zelená

0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý