EXTRUDY plovoucí návnady

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • FLUORO ZOB 130 ml 10 mm
  Bez DPH: 41 Kč 47 Kč
  FLUORO ZOB 130 ml 10 mm Nepřekonatelně atraktivní měkčená plovo...
  FLUORO ZOB 130 ml 10 mm Nepřekonatelně atraktivní měkčená plovoucí nástraha pro všechny kaprovité ryby -  extrudy s výraznými fluoro barvami. ..
 • FLUORO ZOB 130 ml 5 mm
  Bez DPH: 41 Kč 47 Kč
  FLUORO ZOB 130 ml 5 mm Nepřekonatelně atraktivní měkčená p...
  FLUORO ZOB 130 ml 5 mm Nepřekonatelně atraktivní měkčená plovoucí nástraha pro všechny kaprovité ryby -  extrudy s výraznými fluoro barvami. ..
 • MASNÝ ČERV 150ml - plovoucí extruda
  Bez DPH: 32 Kč 37 Kč
  EXTRUDY plovoucí návnady Masný červ je dokonalá imitace aromati...
  EXTRUDY plovoucí návnady Masný červ je dokonalá imitace aromatických a chuťových parametrů masného červa, který se Vám nezakuklí a není potřeba uchovávat v lednici. ..
 • RYBÍ ZOB 10mm
  Bez DPH: 32 Kč 37 Kč
  RYBÍ ZOB 10mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou t...
  RYBÍ ZOB 10mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato nová  vynikající   nástraha pro všechny kaprovité ryby je založena na bázi kukuřičných a  rostlinných proteinů .   ..
 • RYBÍ ZOB 15mm
  Bez DPH: 32 Kč 37 Kč
  RYBÍ ZOB 15mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou t...
  RYBÍ ZOB 15mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato nová  vynikající   nástraha pro všechny kaprovité ryby je založena na bázi kukuřičných a  rostlinných proteinů .   ..
 • RYBÍ ZOB 5mm
  Bez DPH: 32 Kč 37 Kč
  RYBÍ ZOB 5mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou tr...
  RYBÍ ZOB 5mm Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato nová  vynikající   nástraha pro všechny kaprovité ryby je založena na bázi kukuřičných a  rostlinných proteinů .   ..