GIANTS FISHING

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • 1+1 - HLÁSIČE BITE ALARM MR
  Bez daně: 288 Kč 348 Kč
  Super akční zaváděcí nabídka, při koupi jednoho hlásiče druhý zcel...
  Super akční zaváděcí nabídka, při koupi jednoho hlásiče druhý zcela ZDARMA! Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, novým designem v UK stylu a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Model MR je velmi kompaktní hlásič o rozměrech 8..
 • 1+1 - HLÁSIČE BITE ALARM ST
  Bez daně: 329 Kč 398 Kč
  Zaváděcí akce, při koupi jednoho hlásiče Bite Alarm ST dostanete d...
  Zaváděcí akce, při koupi jednoho hlásiče Bite Alarm ST dostanete druhý zcela zdarma! Pouze omezené množství na skladě. Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout..
 • BATOH RUCKSACK CLASSIC MEDIUM-30l
  Bez daně: 611 Kč 739 Kč
  Řada klasických rybářských batohů, které jsou určeny pro širokou r...
  Řada klasických rybářských batohů, které jsou určeny pro širokou rybářskou veřejnost a snadno v nich přepravíte až pět teleskopických prutů s navijáky. Batoh je vyroben z nylonu 600D, v elegantním dvoubarevném zeleno-černém designu. Tento zesílený materiál, který je z vnitřní části pogumovaný..
 • BATOH RUCKSACK CLASSIC MEDIUM-60l
  Bez daně: 660 Kč 799 Kč
  Řada klasických rybářských batohů, které jsou určeny pro širokou r...
  Řada klasických rybářských batohů, které jsou určeny pro širokou rybářskou veřejnost a snadno v nich přepravíte až pět teleskopických prutů s navijáky. Batoh je vyroben z nylonu 600D, v elegantním dvoubarevném zeleno-černém designu. Tento zesílený materiál, který je z vnitřní části pogumovaný..
 • BIVAK CLX Bivvy 1 Man-AKCE
  Bez daně: 3 305 Kč 3 999 Kč
  Bivak trubkové konstrukce za super cenu, přitom si zachovává vlastno...
  Bivak trubkové konstrukce za super cenu, přitom si zachovává vlastnosti věších modelů bivaku od značky Giants Fishing. U tohoto bivaku je odnímatelný přední panel pomocí zipu, což oceníte v letních měsících. Je určen pro jednoho rybáře včetně vybavení, nouzově pro dva. Bivak je trubkové konstru..
 • BIVAK GAUBE BIVVY 2 MAN
  Bez daně: 4 958 Kč 5 999 Kč
   Velmi propracovaný bivak, který byl pečlivě vyvíjen s ohlede...
   Velmi propracovaný bivak, který byl pečlivě vyvíjen s ohledem na maximální komfort u vody. Velký důraz, byl kladen na maximální odvětrání bivaku, které je velmi důležité v horkých letních měsících. Přístřešek trubkové konstrukce, která se skládá ze tří žeber a o výztuhu se starají rozpě..
 • BIVAK LUXURY BIVVY 2-3 MAN
  Bez daně: 7 843 Kč 9 490 Kč
  Luxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce, na který byl ...
  Luxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce, na který byl použit extrémně kvalitní materiál 10 000mm HH. Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 10 000mm HH, té nejvyšší kvality, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ce..
 • BIVAK MONSTER BIVVY 2,5 MAN
  Bez daně: 6 603 Kč 7 990 Kč
  Luxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce. Na tento b...
  Luxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce. Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 10 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. Bivak je vybaven větracím systémem..
 • BIVAK MX DOME BIVVY 2 MAN
  Bez daně: 6 603 Kč 7 990 Kč
  Zcela nový bivak, který svou extra zesílenou a vyztuženou konstruk...
  Zcela nový bivak, který svou extra zesílenou a vyztuženou konstrukcí posouvá tento produkt o třídu výše. Za velmi příznivou cenu nabízí obrovský prostor, který je doplněn prvotřídní kvalitou. Tento bivak má možnost odvětraní okének v přední části, zadní a po bocích. Odnímatelná podlážka má..
 • BIVAK SPECIALIST XT BIVVY 2 MAN
  Bez daně: 3 966 Kč 4 799 Kč
  Velmi povedená a oblíbená řada bivaků, která je předurčena pro maxim...
  Velmi povedená a oblíbená řada bivaků, která je předurčena pro maximální stabilitu. Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. V přední čás..
 • BIVAK SPX PLUS BIVVY 2 MAN
  Bez daně: 5 619 Kč 6 799 Kč
  Ideální přístřešek pro dva rybáře odolné trubkové konstrukce a s o...
  Ideální přístřešek pro dva rybáře odolné trubkové konstrukce a s odnímatelnou podlážkou na suchý zip. Dodáván se speciální Giants Fishing pevnostní sadou kolíků, které jsou u konce zdrsněné pro maximální odolnost proti samovolnému vytažení. 4 krát 16 mm hliníkové tyče se zapuštěnými klouby..
 • Bivak XL Dome Bivvy 2-3 Man
  Bez daně: 7 850 Kč 9 499 Kč
    Bivak s obřím vnitřním prostorem a výškou 190cm, který je ur...
    Bivak s obřím vnitřním prostorem a výškou 190cm, který je určen pro rybáře, kteří chtějí mít maximální komfort na rybách. Na bivak byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na kolíky v osmi bodech, ..
 • CESTOVNÍ TAŠKA LARGE CARRYAL - Giants Fishing
  Bez daně: 660 Kč 799 Kč
  Cestovní taška určena pro potřeby moderního rybáře, pohodlně do ní dát...
  Cestovní taška určena pro potřeby moderního rybáře, pohodlně do ní dáte vše potřebné na cesty za rybolovem.   Taška je vyrobena z kvalitního nepromokavého nylonu 600D a je osazena vysoce kvalitními zipy s dlouhou životností. Skládá z hlavního oddělení se zavíráním na dvoucestný zip a ze t..
 • DEŠTNÍK Full Cover Square Camo Umbrella 250cm - Giants Fishing
  Bez daně: 2 230 Kč 2 698 Kč
  Zcela nová řada celo uzavíratelných deštníků v atraktivním maskáčo...
  Zcela nová řada celo uzavíratelných deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které mají čtvercový tvar pro maximální využití vnitřního prostoru s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Vchodové dveře mají čiré slívové okno, jdou po obou stranách otevřít pomocí zipů a tím pád..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA MASTER 250
  Bez daně: 1 645 Kč 1 990 Kč
  MASTER 2,50m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavite...
  MASTER 2,50m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Na plášť byl použit lehký, ale 100% nepromokavý a pogumovaný nylon s garantovaným vodním sloupcem 3.000mm. Precizně páskou zalepené švy pláště, zaručí 100% voděodolnost. Na obou..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA SPECIALIST 2,2m
  Bez daně: 819 Kč 991 Kč
  SPECIALIST 2,2m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastav...
  SPECIALIST 2,2m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Tento nylonový deštník je určen do větru, přeháněk a má kvalitně páskou podlepené švy proti proniknutí vody. Zesílené okraje pláště, zajišťující jeho ochranu proti poškození. ..
 • DEŠTNÍK S BOČNICÍ UMBRELLA SPECIALIST 2,5m
  Bez daně: 991 Kč 1 199 Kč
  SPECIALIST 2,5m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastav...
  SPECIALIST 2,5m Zcela nový, velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Tento nylonový deštník je určen do větru, přeháněk a má kvalitně páskou podlepené švy proti proniknutí vody. Zesílené okraje pláště, zajišťující jeho ochranu proti poškození. ..
 • DEŠTNÍK Square Camo Umbrella 250cm - Giants Fishing
  Bez daně: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Zcela nová řada deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které...
  Zcela nová řada deštníků v atraktivním maskáčovém provedení, které mají čtvercový tvar pro maximální využití vnitřního prostoru  s nastavitelným kloubem a odnímatelnou bočnicí na zip. Bočnice mají z boku slídová okénka. Tento produkt je určen pro delší rybářské výpravy, díky materiálu..
 • DEŠTNÍK UMBRELLA FULL COVER 2,5m - Giants Fishing
  Bez daně: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Převratná novinka na českém trhu 100% nepromokavý a zcela uzavírat...
  Převratná novinka na českém trhu 100% nepromokavý a zcela uzavíratelný deštník z PVC. Tento výrobek lze používat jako deštník, deštník s bočnicemi, nebo zcela uzavřený deštník.   Velmi propracovaný deštník s nastavitelným kloubem, odnímatelnou bočnicí a předním panelem na zip. P..
 • DRŽÁK NA DEŠTNÍK DELUXE UMBRELLA HOLDER
  Bez daně: 247 Kč 299 Kč
  Univerzální vrták k pevnému ukotvení deštníku do země. Vysoce k...
  Univerzální vrták k pevnému ukotvení deštníku do země. Vysoce kvalitní provedení!   Délka vrtáku: 25cm ..
 • HLÁSIČ BITE ALARM TR CAMO
  Bez daně: 247 Kč 299 Kč
  Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní ma...
  Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní maskáčové „ CAMO“ verzi, které se vyznačuje kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodo..
 • HLÁSIČ BITE ALARM TRS CAMO
  Bez daně: 280 Kč 339 Kč
  Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní ma...
  Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní maskáčové „ CAMO“ verzi, které se vyznačuje kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodol..
 • HLÁSIČ ZÁBĚRU R2 CAMO
  Bez daně: 313 Kč 379 Kč
  Pro velký úspěch modelové řady hlásičů R2, jsme udělaly atraktivní m...
  Pro velký úspěch modelové řady hlásičů R2, jsme udělaly atraktivní maskáčovou „ CAMO“ verzi. Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, novým designem v UK stylu a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Model R2 je stylový hlásič, který díky..
 • KŘESLO Chair Relax MKII
  Bez daně: 1 652 Kč 1 999 Kč
  Okraje sedačky jsou vyrobeny z odolné nylonové tkaniny a polstrová...
  Okraje sedačky jsou vyrobeny z odolné nylonové tkaniny a polstrování má termo izolační vlastnosti, které Vás ochrání před chladem a vlhkem. Plně nastavitelné zadní opěradlo a loketní opěrky dělají tuto židli ideální pro dlouhodobější pobyt u vody. Čtyři výškově nastavitelné nohy, s otočným..