• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
 • Barva
  0
  0
  0
  0

UFO Sinker

UFO Sinker
Tato olova jsou vyrobena z pečlivě vybraných materiálů, které splňují přísná kritéria evropských norem. Objemová hmotnost přesahuje 4 g/cm3 což je dvojnásobek objemové hmotnosti vápence. Toho je dosaženo díky použití přírodnho magnetitu. Naše zátěže neobsahují olovo. Přirozenou vlastností betonu je jeho nasákavost. Zátěže UFO SINKER ochotně nasáknou vaše oblíbená aromata. Jste tak o krok blíž ke kýženým trofejním úlovkům. Při použití odpadávací montáže už nebudete při každém záseku nechávat ve vodě jedovaté olovo. Povrch výrobku je přirozeně přírodní, nevyžaduje proto žádnou dodatečnou povrchovou úpravu poplastováním. Zátěže UFO SINKER jsou vyráběny v České republice. UFO SINKER je registrovanou ochrannou známkou.
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • GRIPPA 100G
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
  GRIPPA 100g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 100g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 120g
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
  GRIPPA 120g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 120g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 140G
  Bez DPH: 50 Kč 61 Kč
  GRIPPA 140g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 140g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 160G
  Bez DPH: 55 Kč 67 Kč
  GRIPPA 160g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 160g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 180G
  Bez DPH: 58 Kč 70 Kč
  GRIPPA 180g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 180g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 200G
  Bez DPH: 61 Kč 74 Kč
  GRIPPA 200g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 200g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 250G
  Bez DPH: 68 Kč 82 Kč
  GRIPPA 250g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 250g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 300G
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
  GRIPPA 300g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu...
  GRIPPA 300g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 60g
  Bez DPH: 30 Kč 36 Kč
  GRIPPA 60g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu ...
  GRIPPA 60g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • GRIPPA 80G
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
  GRIPPA 80g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu ...
  GRIPPA 80g Grippa je považována za jednu z nejlepších při lovu na vývoz. Díky tvaru dobře sedí na dně a její pohyb je minimální. Tato zátěž je dipovatelná. ..
 • HRUŠKA 100g
  Bez DPH: 41 Kč 50 Kč
  HRUŠKA 100g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I př...
  HRUŠKA 100g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes objem, který naše výrobky mají, se s nimi dá hodit přes hranici 100 metrů. Výhodou tohoto objemu je to, že nezapadají tolik do sedimentu a jsou dipovatelné. ..
 • Hruška 21g
  Bez DPH: 18 Kč 22 Kč
  HRUŠKA 21g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I pře...
  HRUŠKA 21g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes objem, který naše výrobky mají, se s nimi dá hodit přes hranici 100 metrů. Výhodou tohoto objemu je to, že nezapadají tolik do sedimentu a jsou dipovatelné. ..
 • HRUŠKA 40g
  Bez DPH: 34 Kč 41 Kč
  HRUŠKA 40g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I pře...
  HRUŠKA 40g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes objem, který naše výrobky mají, se s nimi dá hodit přes hranici 100 metrů. Výhodou tohoto objemu je to, že nezapadají tolik do sedimentu a jsou dipovatelné. ..
 • HRUŠKA 60g
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
  HRUŠKA 60g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I pře...
  HRUŠKA 60g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes objem, který naše výrobky mají, se s nimi dá hodit přes hranici 100 metrů. Výhodou tohoto objemu je to, že nezapadají tolik do sedimentu a jsou dipovatelné. ..
 • HRUŠKA 80g
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč
  HRUŠKA 80g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes ob...
  HRUŠKA 80g Tento tvar je ideální na odhozový způsob lovu. I přes objem, který naše výrobky mají, se s nimi dá hodit přes hranici 100 metrů. Výhodou tohoto objemu je to, že nezapadají tolik do sedimentu a jsou dipovatelné. ..