VAŘENÁ KUKUŘICE JAHODA - HALDORÁDÓ

VAŘENÁ KUKUŘICE JAHODA - HALDORÁDÓ

Výrobce: HALDORADO
Kód produktu: HDF-KUEP
Skladová dostupnost:
Na skladě
Cena: 46 Kč Cena bez daně: 40 Kč
Popis

Vařená kukuřice HALDORADO

Absolutní novinkou na paletě produktů Haldorádó je řada FermentX. Sem patří směsi kvašených krmiv a semen. V každém balíčku jsou více než 2 roky práce. Základní suroviny jsou výhradně jen ty nejlepší. Rostlinná zrna se probírají rukou, přímo po jednom, aby se do nich ani náhodou nedostala plesnivá semena.Produkt má dvojité ochranné balení a složky nejlepší kvality. Produkty se balí až po 60 dnech fermentace. Po takovém dlouhém čase jsou všechny komponenty měkké jako máslo! Jsou garantované 100% přirozené a neobsahují konzervační látky. Toto se doma nedá vyrobit! Výroba probíhá za absolutně sterilních podmínek, jejímž výsledkem dostaneme produkt odpovídající potravinářské kvalitě.

Kukuřice je nejrozšířenější základní surovinou kaprařů a tvoří základ mnoha krmiv. Účinná je i ve vařené verzi a samostatně. Ke krmení kaprů se používá již desetiletí a má důležitou roli při vytvoření dobrého základu pro delší rybaření, kdy můžeme kapry dlouhodobě přivábit k našemu lovnému místu. Pokud je naší cílovou rybou amur, musíme podstatně zvýšit množství krmiva. Kukuřice může být účinná i po přimíchání do krmiva, především tehdy, pokud chceme na místě eliminovat přítomnost drobných ryb – doporučený poměr je 20-30%.

Chutˇ a vůni JAHOD NEBO MEDU najdeme v mnoha krmivech. Sladké aroma jahod dokáže přilákat na lovné místo ryby i z velkých vzdáleností.

Pokud chceme ryby pohostit i na krátké výpravě, vyplatí se ho přimíchat do osvědčeného krmiva. Poměr se může vyšplhat i na 30-40%.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty