THE ONE RED ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg

THE ONE RED ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg

Výrobce: THE ONE
Kód produktu: 98036-1
Skladová dostupnost:
Na skladě
Cena: 298 Kč Cena bez daně: 259 Kč

Dostupné varianty:

Popis

 

 

THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha

The Red One je nástraha s mimořádně vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Z komplexních suchých komponent, tekutých stimulátorů, vytvořená na základě rybích mouček a mléčných bílkovin, s pravým Haitham's Robin Red-em! Ovocně-kořenitě rybí charakter jsme vyzvedli pepřem, a kromě toho i mnoha dalšími, různými, jinde dosud nepoužitými, tekutými a práškových složkami pomáhá v tom, abychom dosáhli jedinečných výsledků.

Díky ovocno rybího charakteru lze úspěšně použít v jakýchkoliv povětrnostních podmínkách.

Rozpustný druh se doporučuje pro jezera s větší hustotou ryb, zatímco s vařeným, tvrdším typem můžete zdolávat byť i divočejší vody. Doba rozpouštění závisí na teplotě vody! (Čas rozpouštění ve vodě 22 C: 18mm / 2 hod, 22mm / 3 hod)

Tip1: Požívány dohromady vařené i rozpustné druhy.

Tip2: Před použitím na krmení pomocí kobry - sušme boilies 1-2 dny nebo navlhčete boilies před použitím.

Tip3: Rozpustné nástrahy The Red One zpracujme semletím (roztlačením) pomocí vody a The Red One dip aroma na pastu a Nanesme jemnou vrstvu na povrch nástrahy. Je určen nejen pro každodenní rybolov, ale i na závody v lovu kaprů. Je to mimořádně rychlé boilies, čili ho ryby najdou ve velmi krátkém čase, pak díky vzácnému složení se určitě znovu vrátí k dalšímu krmení.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty