THE ONE

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • THE ONE BLACK ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One j...
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je nástraha se silným, ostrým charakterem rybích mouček, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily ve..
 • THE ONE BLACK ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez daně: 127 Kč 146 Kč
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je...
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je nástraha se silným, ostrým charakterem rybích mouček, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily velk..
 • THE ONE BLACK VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE BLACK ONE VAŘENÉ BOILIES The Black One vařené boilies je nástr...
  THE BLACK ONE VAŘENÉ BOILIES The Black One vařené boilies je nástraha se silným, ostrým charakterem rybí moučky, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily velkým množ..
 • THE ONE BOILIE/FEEDER PASTA
  Bez daně: 77 Kč 89 Kč
  THE ONE BOILIE/FEEDER PASTA GOLD – Nejnovější nástraha série T...
  THE ONE BOILIE/FEEDER PASTA GOLD – Nejnovější nástraha série The One. Scopexovému a máslově-karamelovému aroma nedokáže odolat žádný větší kapr. Díky extra aminokyselinám rychle přiměje ryby ke krmení. PURPLE – Nástraha s výjimečně vysokým obsahem bílkovin, obohacená uhlohydráty, kom..
 • THE ONE GOLD ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce ...
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje ..
 • THE ONE GOLD ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez daně: 127 Kč 146 Kč
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce k...
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje je ..
 • THE ONE GOLD VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE GOLD ONE VAŘENÉ BOILIES Vařené boilies složené z vysoce kvalit...
  THE GOLD ONE VAŘENÉ BOILIES Vařené boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje je sla..
 • THE ONE GROUNDBAITS MIXER - 500ml - GOLD,RED, BLACK, PURPLE
  Bez daně: 103 Kč 118 Kč
    Hustá tekutina na bázi melasy a kukuřičného likéru s vysokým...
    Hustá tekutina na bázi melasy a kukuřičného likéru s vysokým obsahem aminokyselin Disponuje dobrou rozpustností ve vodách s teplotou nižší než 15 stupňů Celsia Doporučuje se pro míchání suchých a zrnitých krmných směsí ..
 • THE ONE POP-UP BOILIES - 60g
  Bez daně: 158 Kč 182 Kč
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou v...
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou vynikající, pozornost poutající nástrahy, ať už z pohledu barvy (v jedné dóze mnoho osvědčených, fluo barev) nebo chuti a vůně. Mezi složkami můžeme najít různé bílkoviny, rybí oleje, látky podporující chuť k jídlu, betain HCI, ve ..
 • THE ONE PURPLE ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One...
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One je obohacena o jedinečně vybírané nejkvalitnější atraktory, které pomáhají v tom, aby ryby při krmení co nejdříve našly nabídnuté boilies. Konzistence je tuhá díky vysokému obsahu bílkovin a složek, které kapři identifikují ve ..
 • THE ONE PURPLE ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez daně: 127 Kč 146 Kč
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One ...
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One je obohacena o jedinečně vybírané nejkvalitnější atraktory, které pomáhají v tom, aby ryby při krmení co nejdříve našly nabídnuté boilies. Konzistence je tuhá díky vysokému obsahu bílkovin a složek, které kapři identifikují ve vo..
 • THE ONE PURPLE VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE PURPLE ONE VAŘENÉ BOILIES The Purple One vařené boilies je nás...
  THE PURPLE ONE VAŘENÉ BOILIES The Purple One vařené boilies je nástraha s mimořádně vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Z komplexních suchých komponentů, tekutých stimulátorů, vytvořená na základě rybí moučky a mléčných bílkovin! Má Račí charakter obohacený lososovým olejem a kromě toho i mn..
 • THE ONE PVA SAUSAGE + 100 ml AROMA GOLD
  Bez daně: 223 Kč 256 Kč
  THE ONE PVA SAUSAGE + 100ml AROMA Směs v PVA síťce sestavena z...
  THE ONE PVA SAUSAGE + 100ml AROMA Směs v PVA síťce sestavena z vysoce kvalitních drcených a mletých krmiv. Obsahuje 100ml Liquid s velkým, minimálně 30% obsahem proteinů. Charakterizuje ji rychlá rozpustnost. GOLD – Scopexovému a máslově-karamelovému aroma nedokáže odolat žádný vě..
 • THE ONE PVA&BOILIE JUICE - 250ml - RED, BLACK, GOLD, PURPLE
  Bez daně: 103 Kč 118 Kč
  Charakterizuje ji dobrá rozpustnost ve vodě a vysoký obsah energie...
  Charakterizuje ji dobrá rozpustnost ve vodě a vysoký obsah energie díky uhlohydrátům, vysokému obsahu hrubých bílkovin a kvalitním aminokyselinám. Lze ji použít ke zvýšení vábivé síly jakékoliv nástrahy. Nerozpouští PVA produkty, takže se hodí i na zatraktivnění Stick mixů.   THE O..
 • THE ONE RED ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
      THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha ...
      THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Red One je nástraha s mimořádně vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Z komplexních suchých komponent, tekutých stimulátorů, vytvořená na základě rybích mouček a mléčných bílkovin, s pravým Haitham's Robin Red-em! Ovocně-ko..
 • THE ONE RED ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez daně: 127 Kč 146 Kč
  THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Red One je...
  THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Red One je nástraha s mimořádně vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Z komplexních suchých komponent, tekutých stimulátorů, vytvořená na základě rybích mouček a mléčných bílkovin, s pravým Haitham's Robin Red-em! Ovocně-kořenitě rybí chara..
 • THE ONE RED VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez daně: 259 Kč 298 Kč
  THE RED ONE VAŘENÉ BOILIES The Red One vařené boilies je nástraha ...
  THE RED ONE VAŘENÉ BOILIES The Red One vařené boilies je nástraha s mimořádně vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Z komplexních suchých komponentů, tekutých stimulátorů, vytvořená na základě rybí mouky a mléčných bílkovin, s pravým Haith's Robin Red-em! Ovocně-kořenitě rybí charakter jsme ..