Rod pod Delphin STATIC

Rod pod Delphin STATIC

Výrobce: MOSS
Kód produktu: 870000320
Skladová dostupnost:
Na skladě
Cena: 1 923 Kč Cena bez daně: 1 589 Kč
Popis

Delphin STATIC patří do série Velmi populárních stojanů - Tripod.

Je trvanlivý, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii. Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro.

Celá základna je postavena na třech nohách, které jsou vyrobeny z lehkého, ale robustního 22mm kulatého profilu. Profily jsou povrchově barvené práškovou barvou, která nabízí vynikající ochranu proti korozi, opotřebení a agresivnímu prostředí. Všechny závity (vnější i Vnitřní) jsou vyrobené z mosazi, což výrazně přispívá k celkové trvanlivost stojanu.

Nepopiratelnou výhodou STATIC oproti běžným stojanům, které jsou postaveny na kulatých profilech je, že Delphin STATIC má vytvořené drážky ve výsuvných profilech ramen tak, aby zabránily nežádoucímu "protáčení se" stojanu, když ho zatížíte na jedné straně. Pro zabezpečení maximální stability je středový kloub vybaven hákem pro zavěšení závaží, které zvýší jeho stabilitu, zejména za silného větru.

Delphin STATIC umožňuje správné nastavení variabilní výšky jako i sklonu prutů. K tomuto účelu slouží tři teleskopické nohy základny a centrální kloub, který dovoluje správné nastavení sklonu. Rovnoměrnou výšku (pruty jsou rovnoměrně se zemí) tak můžete nastavit v rozmezí 65-90cm, v případě nastavení sklonu však můžete pruty dostat až do výšky kolem 120cm.

 

Technické parametry:

Počet prutů: max.3

Výška nohou: 40-65cm

Nastavení délky vrchní části: 75-130cm

Šířka přední hrazdy: 43cm

Šířka zadní hrazdy: 38cm

Hmotnost: 2,5kg

Transportní rozměry: 85x35x15cm

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty