DELPHIN MAGMA DUO - 5 špiček 300-360m/90g

DELPHIN MAGMA DUO - 5 špiček 300-360m/90g

Výrobce: DELPHIN
Kód produktu: 130385150
Skladová dostupnost:
Není na skladě
Cena: 2 059 Kč Cena bez daně: 1 702 Kč
Popis

Model DUO 300-360cm/90g

Průměr blanku nad rukojetí: 11,8mm

Počet oček: 11

Transportní délka: 106cm

Hmotnost: 255g

Rukojeť: korek + rubber korek

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48cm

Nová "dvojka" s označením NEXT GEN navazuje na enormní úspěch předchozí verze. Všechno dobré, co symbolizovalo předchozí verzi „magma“ jsme zachovali a vylepšením jsme ji posunuli na tento feederový bestseller. Nemusíte se však ničeho bát. Charakter magma zůstal zachován, a tak jako předtím, ji kraluje schopnost, vychutnat si menší bílou rybu, ale i většího bojovného kapra v proudu. To je opět zabezpečeno legendárním balením pěti špiček.

Čtyř typů tvrdosti (UL, Light, Medium, Heavy). Díky nim si můžete dokonale přizpůsobit prut k chystanému lovu i cílové rybě.

 

Blank prutů se vyznačuje vyšší tuhostí ve spodní části, což je žádoucí zejména u nahazování těžších krmítek. Celková akce prutu začíná v horní třetině při zdolávání menších ryb. Při souboji s Big Fish (velkými soupeři) postupně přechází až do paraboly. Původní Magma začínala svoji pouť přibližně v roce 2012, proto byl nejvyšší čas tento prut přizpůsobit pro moderního rybáře dnešní doby.

Magma "dvojka" si prošla hned několika podstatnými úpravami. První výraznou změnou je povrchové zpracování blanku. Tmavá vínová barva jako charakteristický znak zůstala, odteď je ale doplněná novým, námi speciálně navrženým opletem blanku, které nahradilo původní vzor kostek. Blank je osazen kvalitními SiC očky dané modelové řady.

Další změnou je pokrytí trnů spojek prutu extra vrstvou carbonu, který ještě více posiluje spoje, díky své flexibilitě však tyto spoje nezpůsobují tuhost při ohybu, Což je jejich nespornou výhodou. Úplně nová je i rukojeť prutu, která si prošla zásadními změnami z hlediska ergonomie. Je tenčí, lehčí a mnohem lépe padne do ruky. Takové ukončení rukojeti už není záležitostí jednoduchého kusu rubber korku, ale propracovanou hliníkovou koncovkou. Tyto změny by se samozřejmě neobešly bez úplně nového grafického zpracování proporcí nad rukojetí. Celkově je nová série odlehčená po vizuální i technické stránce. Podařilo se nám snížit hmotnost téměř o 10% oproti první sérii. Díky vylepšené ergonomii bude čas strávený s tímto feederem při vodě ještě více komfortnější!

Do nabídky navíc přibyly pod jménem Magma DUO dva modely s tzv. prodlužovací dílem. Díky nim dostanete vždy dva pruty v jednom v univerzálních délkách. Buď kombinaci prutů 300-360 cm, kdy má prut délku 300cm bez prodlužovacího dílu a s ním 360cm. A nebo verzi 330 - 390cm.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty