Pezon & Michel

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • MOULINET REDOUTABLE RED FR 30 - Pezon & Mitchel
  Bez daně: 677 Kč 819 Kč
  MOULINET REDOUTABLE RED FR 30 - Pezon & Mitchel Skvělé pro ...
  MOULINET REDOUTABLE RED FR 30 - Pezon & Mitchel Skvělé pro všechny UL a jemné taktiky! Tento kompaktní a lehký naviják je radost používat. Hladké ozubení je perfektní pro intenzivní lov ryb a mikrometrické tahy umožňují přesné ovládání tažení v závislosti na průměru vlasce a typu háčku, k..
 • Naviják s přední brzdou Titan Boxing FV 800 - Poslední kus
  Bez daně: 1 569 Kč 1 999 Kč 1 898 Kč
  Naviják s přední brzdou Titan Boxing FV 800 Velice silný a spol...
  Naviják s přední brzdou Titan Boxing FV 800 Velice silný a spolehlivý sumcový naviják s přední brzdou v moderním designu. Vyniká především svou odolností díky 6 mm silné hřídeli z nerezové oceli a bronzovým převodům a komponentům uvnitř navijáku. Tělo a rotor jsou vyrobeny z odolného kompozit..
 • PODBĚRÁK MASTER TROUT PM
  Bez daně: 260 Kč 315 Kč
  Lehký raketový podběrák pro lov pstruhů a jiných ryb. Lze snadno p...
  Lehký raketový podběrák pro lov pstruhů a jiných ryb. Lze snadno připnout pomocí gumového popruhu s karabinou. Délka 65 cm, síť 45x30 cm, hloubka 30 cm. ..
 • PRUT TITAN TRACK XXL 500g - 2,70M
  Bez daně: 1 114 Kč 1 348 Kč
  Série prutů Track XXL je určená pro lov sumců různými technikami. ...
  Série prutů Track XXL je určená pro lov sumců různými technikami. Od vábničky z lodě až po lov na bójku. Pruty se vyznačují vysokou pevností a spolehlivostí. Blank má silnou páteř, která dovoluje se do prutu pořádně opřít a zvládne bez problémů i opravdu velké sumce. Blank prutu je vyroben z HMC..
 • PRUTY CONTACT TELE CAST 10-30g
  Bez daně: 189 Kč 229 Kč
  2,10m - 2,40m -2,70m Krátký teleskopický prut z kompozitu. Je v...
  2,10m - 2,40m -2,70m Krátký teleskopický prut z kompozitu. Je vhodný pro univerzální použití. Na lehkou položenou, plavanou i přívlač. Vyniká svojí spolehlivostí a malou transportní délkou. Moderní design s ergonomickou rukojetí. Zvládne bez problémů i větší ryby.   ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyvá...
  ROTAČKA RAPIDE AF BRONZOVÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0 Rotační třpytka s precizní a vyváž...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV -..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyvá...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1 Rotační třpytka s precizní a vyváž...
  ROTAČKA RAPIDE AF STŘÍBRNÁ 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí v čtyřech barvách. Barvy: SV -..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 0 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyvážen...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 00 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 0..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1
  Bez daně: 62 Kč 75 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 1 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 1 ..
 • ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2
  Bez daně: 63 Kč 76 Kč
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženo...
  ROTAČKA RAPIDE AF TIGER 2 Rotační třpytka s precizní a vyváženou rotací a výbornými vibracemi. Začíná pracovat ihned po kontaktu s vodou! Barevný střapec peří pomáhá k rychlejšímu vydráždění ryby k útoku. Vhodné na všechny druhy dravých ryb. Sedm velikostí ve čtyřech barvách. Velikost – 2 ..
 • TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG MM - 35x28x12 cm
  Bez daně: 483 Kč 584 Kč
  TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG  MM - 35x28x12 cm Havana tašky a...
  TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG  MM - 35x28x12 cm Havana tašky a pouzdra jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nylonu v moderním designu. Pevné šití, polstrování i důmyslné vychytávky předurčují tyto produkty i pro velmi náročné rybáře. Havana Shoulder Bag S (brašna): Praktická lehká taška ..
 • TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG S - 32x25x11cm
  Bez daně: 412 Kč 499 Kč
  TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG S - 32x25x11cm Havana tašky a pouzdra...
  TAŠKA HAVANA SHOULDER BAG S - 32x25x11cm Havana tašky a pouzdra jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nylonu v moderním designu. Pevné šití, polstrování i důmyslné vychytávky předurčují tyto produkty i pro velmi náročné rybáře. Havana Shoulder Bag S (brašna): Praktická lehká taška přes ram..
 • TAŠKA HERITAGE BAG L - 38x30x14cm
  Bez daně: 1 014 Kč 1 227 Kč
  TAŠKA HERITAGE BAG L - 38x30x14cm Heritage tašky a pouzdra...
  TAŠKA HERITAGE BAG L - 38x30x14cm Heritage tašky a pouzdra jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nylonu v kombinaci s pogumovanou imitací kůže. Moderní design, zipy s logem Pezon&Michel, atraktivní barevné provedení. Pevné šití, polstrování i důmyslné vychytávky předurčují tyto ..
 • TAŠKA HERITAGE BAG S - 25x25x13cm
  Bez daně: 743 Kč 899 Kč
  TAŠKA HERITAGE BAG S - 25x25x13cm Heritage tašky a pouzdra jsou...
  TAŠKA HERITAGE BAG S - 25x25x13cm Heritage tašky a pouzdra jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nylonu v kombinaci s pogumovanou imitací kůže. Moderní design, zipy s logem Pezon&Michel, atraktivní barevné provedení. Pevné šití, polstrování i důmyslné vychytávky předurčují tyto produkty i..