ZIMNÍ OBUV DEMAR TIROL DELUXE 6468 hnědá

ZIMNÍ OBUV DEMAR TIROL DELUXE 6468 hnědá

Výrobce: DEMAR
Kód produktu: 6468
Skladová dostupnost:
Na skladě
Cena: 4 915 Kč Cena bez daně: 4 062 Kč

Dostupné varianty:

Popis

Myslivecká zimní obuv demar TIROL DELUXE je určena k užívání v zimních měsících. Tato luxusní obuv je vhodná pro myslivost a lovectví. Barva obuvi je hnědá. Vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Svršek je ze silné nubukové, voděodolné usně. Zateplení beran v kombinaci s izolační vrstvou THINSULATE a voděodolnou membránou OUTDRY, která umožňuje prodyšnost obuvi z vnitřní strany ven a zamezuje pronikání vlhkosti do obuvi. Podrážka z termokaučuku s velice dobrou odolností proti skluzu. Obuv má postranní zapínání na zip v kombinaci se dvěma přeskami na dotažení. www.demar.cz

Velikost 42 - váha 2662 g

Velikost 42 - výška 380 mm

EU    UK    délka vnitřní stélky

41     7       270 mm

42     8       275 mm

43     9       280 mm

44     9,5    290 mm

45     10     295 mm

46     11     305 mm

47     12     310 mm

OutDryParopropustná membrána OutDry byla umístěna přímo na vnitřní straně svršku z usně. V případě tradičního typu membrány TEX, voda pronikne mezi membránu a svršek obuvi a významně zvyšuje její hmotnost. Moderní technologie membrány OutDry umožňuje,že voda zůstává mimo obuv, tímto se nezvyšuje její hmotnost a Vaše nohy zůstanou dokonale suché! Výhody membrány OutDry v porovnání s tradiční technologií!

ThinsulateMateriál Thinsulate je moderní 3M zateplení. Má vysokou izolační schopnost, díky které efektivně udržuje teplo uvnitř obuvi. Izolační schopnost udržet teplo uvnitř obuvi, je dvakrát větší než u zateplení od jiných výrobců izolačních materiálů. Tohoto efektu bylo dosaženo použitím specializovaných materiálu z mikrovláken, které tvoří mikroskopické póry, s výbornou tepelně izolační vlastností. Tyto mikrovlákna nejsou namáhána a deformována při používání obuvi.

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty