• Cena
  Kč -
 • Stav skladu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobce
  0
  0
  0

NOŽE

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Filfishing Filetovací Rukavice Fillet Glove
  Bez DPH: 148 Kč 179 Kč
  Filetovací rukavice je vyrobena ze speciálního spojení vláken složenýc...
  Filetovací rukavice je vyrobena ze speciálního spojení vláken složených z polyesteru a kovu. Tento pružný materiál odolá proříznutí při filetování. Upozornění: Rukavice nechrání před propíchnutím nožem.   Balení: 1 ks ..
 • RAPALA RCD BROUSEK NA NOŽE
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
  RAPALA RCD BROUSEK NA NOŽE Speciální brousek na běžné a filetov...
  RAPALA RCD BROUSEK NA NOŽE Speciální brousek na běžné a filetovací nože má dvě ostřící štěrbiny. První černý brousek slouží k hrubému nabroušení velmi tupých a nepřipravených nožů, zatímco bílý brousek zajistí jemné broušení přesné ostré řezné hrany. Tvarovaný úchop slouží k bezpečnému držení..
 • RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018
  Bez DPH: 164 Kč 198 Kč
  RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018 Keramický nůž je přibl...
  RCD CERAMIC UTILITY KNIFE – NOVINKA 2018 Keramický nůž je přibližně 2x ostřejší než nůž ocelový, navíc jeho ostří je až 15x odolnější. Nikdy nerezaví. Proto je nůž s keramickou čepelí vynikající volbou pro všechny způsoby řezání a krájení. Nůž je opatřen ergonomickou neklouzavou střenkou..
 • SKLÁDACÍ DESKA NA ČISTĚNÍ RYB
  Bez DPH: 378 Kč 457 Kč
  SKLÁDACÍ DESKA NA ČISTĚNÍ RYB I ta nejlehčeji vypadající práce ...
  SKLÁDACÍ DESKA NA ČISTĚNÍ RYB I ta nejlehčeji vypadající práce může způsobit velké problémy. Pokud máte dost dřevěných a umělých desek, jejichž povrch se od slizu stal kluzištěm, tak je čas na vyzkoušení našeho nového výrobku. Deska je vybavena klipem a speciálním protiskluzovým povrche..
 • ZAVÍRACÍ NŮŽ - POCKET KNIFE 9cm - SPRO
  Bez DPH: 312 Kč 378 Kč
  Zavírací nůž 9cm Speciální vysoce kvalitní zavírací kapesní nůž...
  Zavírací nůž 9cm Speciální vysoce kvalitní zavírací kapesní nůž se zámkovým systémem. 9 cm dlouhé ostří ze 440 nerezové oceli je pokryté PTFE. Aluminiové rukojeti mají gumové vložky a speciální kapesní klip. Celková délka 17,5 cm. ..