You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Po-Pá 8:30 - 17 :00 hod. Sobota 8:00 - 11:30 hod. Neděle zavřeno 603232395, 739055263

ČLUN ZICO CARP RIDER 1 248x127cm lamelová podlaha

  • Značky ZICO
  • Kód výrobku: CR1
  • Bonusové body 37
  • Dostupnost: Na skladě
3 700 Kč Cena bez DPH: 3 058 Kč
Cena v bonusových bodech:740

člun ZICO Carp Rider 1, 248x127cm,lamelová podlaha

 

Člun Carp Rider 1 je spolehlivým plavidlem pro rekreaci a rybolov na klidných vodách. Disponuje 2 bezpečnostními komorami a pevnou lamelovou podlahou. Člun je vybaven úchyty na držák motoru, držáky prutů a provazem.

Součástí dodávky jsou dvě vesla, ruční pumpa, lepící sada a transportní vak. Držák motoru lze dokoupit samostatně.

Je to luxusnější z nové řady člunů ZICO pro rok 2014. Je velmi stabilní a výborně se s ním na vodě manipuluje. Díky lamelové podlaze je vhodný i k zavážení nástrah a krmení na delší vzdálenosti a do výše vln 50cm je naprosto bezpečný s trošku zkušeným lodivodem. Disponuje dvěma bezpečnostními komorami, ale materiál je dostatečně silný na to, aby nedošlo k lehkému protržení. Součástí celého setu jsou velmi lehká a lehce sestavitelná vesla, koncovku vesla zajistí pojistný klip a na člun se upevní do gumových pouzder, které jsou součástí pláště člunu. Dnes již samozřejmé úchyty držáků motoru a držáku prutů, ty jsou taktéž na obvodu člunu. Držák motoru se dá samostatně nakoupit v nabídce ZICO CZ, nebo u vašich prodejců.

 

Součástí je i pumpa na huštění člunu s nástavci a vše kolem přípravy člunu je velmi jednoduché se snadnou manipulací a sestavením, nástavce jsou předem připraveny, jen nástavec na foukání sedátek si seřízněte dle potřeby. Ventily jsou spolehlivé a nástavce do nich přesně zapadají, u prvního sestavení člunu asistovali děti a v podstatě jen s naší drobnou pomocí si člun připravili k vodním radovánkám sami. Sada obsahuje i lepící sadu, pokud by se vám například háčkem podařilo člun poškodit, jednoduše u vody sami opravíte a po 24 hodinách zaschnutí již opět brázdíte vodu. Na člun je k dispozici velké množství náhradních dílů v naší nabídce, takže ztráta nebo poškození pomůcky není úplné neštěstí:

 

 

Hlavní rozměry: 248 x 127cm

Maximální počet osob: 2 osoby + dítě

Maximální zatížení: 230kg

Maximální nafukovací tlak: 0,068bar

Hmotnost: 14kg

Transportní rozměry: 68 x 28 x 34cm     

 

První vybalení:

Při prvním vybalení si nejprve vše sestavte, vesla jsou třídílná a obě tyče vesel vsuňte do pouzdra, které má jistící závit, který tyče pevně uchytí. Je jedno, kterou stranou tyče vložíte. Stejně tak jednoduše se pak za pomoci závitu veslo rozloží při odjezdu. Vždy doražte až po nejzašší bod. Pokud máte tyče složené, nasune se koncovka pádla s pojistkou proti vypadnutí. Rozložíme si člun na rovnou plochu, ale zde pozor na kamínky, větve a nebo rákosové odštěpky tak, aby jste při manipulaci člun nepropíchli. Zde je důležitý bod, když máme člun rozbalený, ihned do spodní komory vložíme lamelovou podlahu, která se jednoduše rozloží a začneme hustit spodní komoru, takto je manipulace nejjednodušší, neboť vložení podlahy po nafouknutí je pracné a hrozí poškození člunu. To už samozřejmě máme na člunu pojistné ventily, které drží vzduch spolehlivě v komorách, nejprve nasuneme do otvoru plnění spodní závit a po nahuštění uzavřeme horní závit víčkem, nástavce pumpy jsou k sobě přidělané plastem a nemusíte se tak bát, jejich ztráty při odložení.  Nejlepší je koncovky před vložením naslinit, nebo namočit ve vodě. Dofoukneme druhou komoru, ale zde bychom se měli pozastavit, nafukujte s rozumem a hlavně s ohledem na počasí, přímé slunce a přefouklé komory není dobrá varianta, pokud je slunce opravdu na maximu, člun kontrolujte, nebo odložte po manipulaci do stínu stromů.  Ne zřídka se stává a to i u člunů mnohem dražších, že jej zákazníci nechávají na přímém slunci na břehu !!!! Pozor, člunu uchovanému na vodě hrozí v poškození mnohem menší pravděpodobnost, neb voda komory člunů přirozeně chladí! Polštářky na sezení si nafoukneme na závěr, je zde jednoduchý ventilek, na stačení a příjem plněného vzduchu. Jen nástavec si seřízněte o cca.1cm, jde pak mnohem přesněji. Toto jsem učinil klasickou kobercovou řezačkou. Každý má doma a nebo na rybách nějakého toho mazlíka a i u nás se stalo, že náš kocour se zašel na člun podíval, jeho drápky pak člun propíchli. Sada na opravu, která je přiložena vám postačí při řešení problému u vody, ale pokud máte možnost opravy doma, volte otření hadříkem, lehce odmastit např. technickým benzínem a připravte dostatečnou záplatu, na kocouří dráp jsem použil záplatu kolečka v průměru 5cm. Z tuby v sadě naneste lepidlo na celou plochu záplaty (pokud není po ruce, nebo jste již vyplýtvali postačí chemopren) a připravte si dřívka vhodné velikosti a truhlářské spojky, tím stáhněte materiál a ponechte 24h v suchém větraném prostředí, záplata je poté stoprocentní.

 

0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý