Bižuterie

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • HALDORÁDÓ 07mm NÁVNADOVÝ OSTEN
    Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
    Návnadový osten Haldorádó 10ks 7mm Nová převratná novinka v pr...
    Návnadový osten Haldorádó 10ks 7mm Nová převratná novinka v prezentaci návnady. Pomocí trnu lze návnadu aplikovat snadno a rychle bez použití vrtáčku a jehly. Nepotřebujeme ani zarážku či stopper. Trn se hodí na nastražování měkkých nástrah, jen se jednoduše zapíchneme do nástrahy a můžeme ..
  • HALDORÁDÓ 10mm NÁVNADOVÝ OSTEN
    Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
    Návnadový osten Haldorádó 10ks 10mm Nová převratná novinka v p...
    Návnadový osten Haldorádó 10ks 10mm Nová převratná novinka v prezentaci návnady. Pomocí trnu lze návnadu aplikovat snadno a rychle bez použití vrtáčku a jehly. Nepotřebujeme ani zarážku či stopper. Trn se hodí na nastražování měkkých nástrah, jen se jednoduše zapíchneme do nástrahy a můžeme..
  • OBRATLÍK S KROUŽKEM č.8 / 10ks - STARBAITS
    Bez DPH: 89 Kč 108 Kč
    OBRATLÍK S KROUŽKEM č.8 / 10ks - STARBAITS Menší verze obratlík...
    OBRATLÍK S KROUŽKEM č.8 / 10ks - STARBAITS Menší verze obratlíků s kroužkem vyvinutá k výrobě kombinovaných návazců, kde funguje jako dokonalý pohyblivý spoj dvou návazcových materiálů. Ideální pro montáže s plovoucími nástrahami. Matné nelesknoucí provedení. Pomocník v mnoha situacích. V..
  • STRATEGY OBRATLÍK S VELKÝM OKEM #8
    Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
    STRATEGY OBRATLÍK S VELKÝM OKEM #8 Navrhli jsme tento obratlík ...
    STRATEGY OBRATLÍK S VELKÝM OKEM #8 Navrhli jsme tento obratlík s velkým okem pro průběžné návazce, chod návazce či helikoptérové návazce. Větší oko perfektně klouže po Vašem návazcovém materiálu. Matný potah zabraňuje odleskům a nabízí perfektní kamufláž. Balní -8ks   ..
  • ZARÁŽKY - CRESTA BAITSTOPPERS
    Bez DPH: 55 Kč 67 Kč
    Cresta Baitstoppers 3 různé zarážky vlasce pro upevnění návnady...
    Cresta Baitstoppers 3 různé zarážky vlasce pro upevnění návnady vlasem a smyčkou. Balíček obsahuje 3 různé verze, takže lze použít všechny velikosti návnad k tvorbě perfektního návazce. Díky kompaktnímu designu jsou zarážky pro rybu téměř neviditelné, což zvyšuje počet záběrů. Skvělé v ..