Vlasce

 

Nevíte, který rybářský vlasec je ten nejvhodnější? Nejdříve se zamyslete nad tím, který druh ryby budete chytat, protože ani perfektní prut s navijákem nezabrání útěku ryby, pokud budete mít nevhodný vlasec. U dravých ryb dochází ke snadnému překousnutí vlasce, proto nezapomeňte při lovu využívat i návazce dostatečné kvality. Rybářské vlasce vybírejte v nenápadných barvách, nejlépe v průhledných. Bez obav můžete zvolit i fluorescenční vlasce, protože je ryba nevidí, naopak samotní rybáři si užívají jejich skvělé viditelnosti. Vlasce mohou mít menší či větší průtažnost pro rychlé zaseknutí a rovněž se odlišují podle odolnosti. Vyspělé technologické zpracování zaručuje vysokou pevnost a stejný průměr po celé délce. Extrémně silné a pružné vlasce jsou ideální k rybaření na feeder a na splávek. Vyšší neviditelnost vlasce dovede zajistit speciální antireflexní povrch.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • VLASEC BLACK CARP 600m - FORMAX
  Bez DPH: 153 Kč 185 Kč
  BLACK CARP Speciálně pro kapraře je tento vlasec v černé barvě....
  BLACK CARP Speciálně pro kapraře je tento vlasec v černé barvě.   Rybářský vlasec - Japonské výroby se špičkovými parametry je vhodný především na kaprařinu. Baleno v návinech 300 a 600m. Populární Camo vlasec s vynikajicí nosností je vyráběn technologií 4 vrstvého taženého pol..
 • VLASEC CAMO 1200m - FORMAX
  Bez DPH: 390 Kč 472 Kč
  FORMAX CAMO - kamufláž 1200m Nový, velmi kvalitní vlasec od jap...
  FORMAX CAMO - kamufláž 1200m Nový, velmi kvalitní vlasec od japonského výrobce za speciální ceny. Rybářský vlasec japonské výroby se špičkovými parametry, vhodný především na kaprařinu. Populární Camo silon s vynikajicí nosností je vyráběn technologií 4 vrstvého taženého polymeru s vrch..
 • VLASEC CAMO 300m - FORMAX
  Bez DPH: 106 Kč 128 Kč
  FORMAX CAMO - kamufláž 300,600m Nový, velmi kvalitní vlasec od ...
  FORMAX CAMO - kamufláž 300,600m Nový, velmi kvalitní vlasec od japonského výrobce za speciální ceny. Rybářský vlasec japonské výroby se špičkovými parametry, vhodný především na kaprařinu. Populární Camo silon s vynikajicí nosností je vyráběn technologií 4 vrstvého taženého polymeru s v..
 • VLASEC CAMO 600m - FORMAX
  Bez DPH: 205 Kč 248 Kč
  FORMAX CAMO - kamufláž 300,600m Nový, velmi kvalitní vlasec od ...
  FORMAX CAMO - kamufláž 300,600m Nový, velmi kvalitní vlasec od japonského výrobce za speciální ceny. Rybářský vlasec japonské výroby se špičkovými parametry, vhodný především na kaprařinu. Populární Camo silon s vynikajicí nosností je vyráběn technologií 4 vrstvého taženého polymeru s v..
 • VLASEC COLMIC FORMER - 150m
  Bez DPH: 115 Kč 139 Kč
  Former výborný japonský vlasec nejen pro kapraře!  Jeden z ne...
  Former výborný japonský vlasec nejen pro kapraře!  Jeden z nejpevnějších monofilů vyrobený přímo na míru našim rybářům. Super polymerové složení dává tomuto vlasci excelentní vlastnosti.       Oděruvzdornost a pevnost v uzlu     Vlasec je téměř be..
 • VLASEC CORTEST JIG & LURE 135m
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
  VLASEC CORTEST JIG & LURE 135m Návin: 135m Speciálně vyv...
  VLASEC CORTEST JIG & LURE 135m Návin: 135m Speciálně vyvinutý na přívlač s menšími nástrahami jako třpytkami, wobblery, lžičkami, plugy a jigy. Velkou výhodou našeho Cortestu Jig & Lure je jeho vysoká odolnost proti oděru, která je naprostou nezbytností ve vodách zarostlých plevele..
 • VLASEC FENDREEL 150m - COLMIC
  Bez DPH: 174 Kč 211 Kč
  Jen těžko budete hledat kvalitnější vlasec s podobnými vlastnostmi...
  Jen těžko budete hledat kvalitnější vlasec s podobnými vlastnostmi a pevností v uzlu. Fender je obchodní značka pro nový vlasec cíleně vytvořený pro lov s navijákem. Absolutní ztráta mechanické paměti tohoto vlasce je prevencí proti tvorbě smyček a zauzlování vlasce. Vlasec má narůžovělou bar..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá
  Bez DPH: 50 Kč 61 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá Pod značkou FIN získáváte prv...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150 šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vlas..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá
  Bez DPH: 50 Kč 61 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 150m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá Pod značkou FIN získáváte pr...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 200m šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vla..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá Pod značkou FIN získáváte p...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m hnědá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vl..
 • VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá
  Bez DPH: 73 Kč 88 Kč
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá Pod značkou FIN získáváte pr...
  VLASEC FIN METHOD FEED – 300m šedá Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.Po dobu výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo jeho nasákavost. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vla..
 • VLASEC FOX TORQUE - 1000m
  Bez DPH: 285 Kč 345 Kč
  Fox Vlasec Torque line 1000 m Tento vlasec byl navržen jako maximál...
  Fox Vlasec Torque line 1000 m Tento vlasec byl navržen jako maximálně univerzální, aby vyhověl požadavkům rybářů, kteří mají omezený rozpočet, ale i přesto očekávají vysokou kvalitu.   Vlasec Torque nabízí neskutečnou odolnost proti oděru a je tak velmi vhodný pro chytání v blízkosti vázek..
 • VLASEC G-LINE CAMON - GAMAKATSU
  Bez DPH: 650 Kč 787 Kč
  G-Line Camon Nový monofil z Mula nylonu s unikátními vlastnostmi, s...
  G-Line Camon Nový monofil z Mula nylonu s unikátními vlastnostmi, speciální licí proces zkombinoval hnědé jádro a zelenou vnější vrstvu, čímž vznikla unikátní kamufláž Aurora. Tato kombinace barev má extrémně nízkou viditelnost pod vodou. Kromě toho je G-Camon odolný vůči oděru, má vysokou uz..
 • VLASEC G-Line ELEMENT - FLUO ŽLUTÁ
  Bez DPH: 316 Kč 382 Kč
  RYBÁŘSKÝ VLASEC GAMAKATSU G-Line ELEMENT FLUO ŽLUTÁ Tento velmi tu...
  RYBÁŘSKÝ VLASEC GAMAKATSU G-Line ELEMENT FLUO ŽLUTÁ Tento velmi tuhý, a přesto stále hladký kopolymerový vlasec spojuje řadu unikátních charakteristik v jeden monofilament s vysokou uzlovou pevností a odolností proti oděru, použitelný na sladkých a mořských vodách.   Je dodáván ve třech b..
 • VLASEC G-Line ELEMENT - LEDOVÁ MODŘ
  Bez DPH: 316 Kč 382 Kč
  RYBÁŘSKÝ VLASEC GAMAKATSU G-Line ELEMENT LEDOVÁ MODŘ Vlasec GAMAKA...
  RYBÁŘSKÝ VLASEC GAMAKATSU G-Line ELEMENT LEDOVÁ MODŘ Vlasec GAMAKATSU G-Line ELEMENT je velmi tuhý, a přesto stále hladký kopolymerový vlasec Spojuje řadu unikátních charakteristik v jeden monofilament s vysokou uzlovou pevností a odolností proti oděru, použitelný na sladkých a mořských vodách...
 • VLASEC GAMAKATSU G-LINE NEO - průhledná 150m
  Bez DPH: 181 Kč 219 Kč
  Gamakatsu’s Super G-Line Neo je citlivý vlasec s extrémní absorbcí...
  Gamakatsu’s Super G-Line Neo je citlivý vlasec s extrémní absorbcí šoků. Kombinuje citlivost Fluorocarbonu s pružností běžného nylonu. Jasně cítíte rozdíl! Zejména nižší pnutí a rychlé explozivní záběry jsou snadno pohlceny. Skvělý vlasec pro nahazování, jemnou registraci záběru a pro přesné ..