Mořské a sumcové

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Cormoran - Sumcový prut BIG CAT Mega Lifter
  Bez DPH: 1 650 Kč 1 997 Kč
  Cormoran - Sumcový prut BIG CAT Mega Lifter Vysoce odolný a robustn...
  Cormoran - Sumcový prut BIG CAT Mega Lifter Vysoce odolný a robustní sumcový prut na lov z ukotvené nebo plovoucí lodi. Skvělá silová akce vytváří tlak na rybu během boje v každé jeho fázi. Nabízí korkovou rukojeť a hliníkové sedlo navijáku. Všechna očka jsou dvojitě vyvázána a opakovaně zali..
 • CORMORAN BIG CAT POWER LIFTER
  Bez DPH: 1 590 Kč 1 924 Kč
  CORMORAN BIG CAT POWER LIFTER Silný sumcový prut, téměř nezničitel...
  CORMORAN BIG CAT POWER LIFTER Silný sumcový prut, téměř nezničitelný a vybavený skvělou sílou a akcí - to vše očekává lovec sumců od svého prutu! Prut vyrobený z kompozitu High Density Composite (HDG) a vybaven silnými SIC očky, extra silným sedlem navijáku, do kterého se dají upnout jak multip..
 • Cormoran prut BIG CAT Mega Lifter 2.85m/100-400g
  Bez DPH: 2 050 Kč 2 481 Kč
  Cormoran prut BIG CAT Mega Lifter 2.85m/100-400g Sumcové pruty pro ...
  Cormoran prut BIG CAT Mega Lifter 2.85m/100-400g Sumcové pruty pro lov ze břehu !! Vysoce odolný a robustní sumcový prut na lov s peletovými plovoucími návazci nebo plováky - tyto dva pruty pokrývají téměř všechny techniky lovu sumců ze břehu a tak je můžeme klidně nazvat univerzálními pruty. Pe..
 • PRUT CORMORAN CORMAN-GTS Zander Lure 2,40m
  Bez DPH: 1 562 Kč 1 890 Kč
  CORMORAN CORMAN GTS NEW Tyto pruty jsou zosobněním moderního lo...
  CORMORAN CORMAN GTS NEW Tyto pruty jsou zosobněním moderního lovu predátorů jako žádná jiná série prutů. Pruty Corman GTS jsou výsledkem čtyř kroků vývoje – na každý z nich byl kladen velký důraz. Design prutu, materiál z karbonových vláken, konstrukce blanku a samotná výroba ..
 • PRUT SPRO NORWAY EXPEDITION PILKER SPIN
  Bez DPH: 1 500 Kč 2 159 Kč 1 815 Kč
  NORWAY EXPEDITION PILKER SPIN   Norway Expedition V úzké spo...
  NORWAY EXPEDITION PILKER SPIN   Norway Expedition V úzké spolupráci s Andreasem Veltrupem jsme úspěšnou škálu Norway Expedition opět rozšířili o nové pruty. Specifické vlastnosti těchto prutů jsou navrženy pro sofistikované rybolovné techniky v Norsku a zaručují maximální potěšení z rybol..
 • PRUT SPRO SALTY BEAST HEAVY JIG SPIN 250
  Bez DPH: 3 250 Kč 4 199 Kč 3 933 Kč
  Tyto pruty jsou postaveny s Nano Resin technologií. Ta činí pruty ...
  Tyto pruty jsou postaveny s Nano Resin technologií. Ta činí pruty lehké a téměř nezlomitelné. Kromě toho zesiluje i jejich citlivost. To znamená, že rybář bude cítit i ty nejopatrnější záběry Kromě Nano Resin technologie mají nano carbonové pruty Salty Beast pohodlné Fuji sedlo navijáku a ne..
 • PRUTY SALTY BEAST JIG SPIN - 150
  Bez DPH: 1 569 Kč 1 898 Kč
  SPRO SALTY BEAST 150 Salty Beast Jig Spin Speciální edice na mořs...
  SPRO SALTY BEAST 150 Salty Beast Jig Spin Speciální edice na mořského okouna. Speciální vrchní akce a vrhací zátěž do 150g je určena k přesným hodům malých wobblerů a jigů a zdolávání tvrdých bojů s rybou. Tyto silné blanky mají citlivou špičku pro nejlepší registraci záběru. Jsou navrženy pr..
 • PRUTY SPRO BIG WALLER VERTICAL 200
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 628 Kč 2 199 Kč
  PRUTY NA SUMCE SPRO BIG WALLER Big Waller Vertical 200 Vertikální ...
  PRUTY NA SUMCE SPRO BIG WALLER Big Waller Vertical 200 Vertikální rybolov není mezi rybáři zabývajícími se dravci ničím novým, ale v sumcařině je to nyní trend, který přináší mnoha rybářům dobré výsledky. Ať už chytáte s shady, gruby či nástražnou rybičkou přímo pod lodí, můžete se setkat se sk..
 • PRUTY SPRO MONSTER CATFISH
  Bez DPH: 1 239 Kč 1 499 Kč
  Toto je úzká škála brutálně silných sumcových prutů za velmi rozumné...
  Toto je úzká škála brutálně silných sumcových prutů za velmi rozumné ceny. Pruty jsou osazeny SiC očky a DPS sedly navijáků se zesílenými patkami. Pevný neoprenový materiál rukojeti je pohodlný a bezpečný při zdolávání silných sumců. Unikátní kombinace materiálů blanku dává těmto prutům sílu k..
 • PRUTY SPRO SALTIX BOAT 550
  Bez DPH: 991 Kč 1 199 Kč
  SPRO SALTIX BOAT 550   Saltix Boat Ultra silné lodní pruty v...
  SPRO SALTIX BOAT 550   Saltix Boat Ultra silné lodní pruty ve třech gramážích. Řada obsahuje jak oblíbené typy pro lodní rybolov, tak i pro Norsko či Island. Lze je použít s jigovými hlavičkami, shady, návazcovými systémy a oblíbenými Mega Jig Shad nástrahami na halibuty a tresky. Tyto..
 • PRUTY SPRO SALTY BEAST NANO JIG BAIT - 150
  Bez DPH: 2 727 Kč 3 749 Kč 3 300 Kč
  Tyto pruty jsou postaveny s Nano Resin technologií. Ta činí pruty ...
  Tyto pruty jsou postaveny s Nano Resin technologií. Ta činí pruty lehké a téměř nezlomitelné. Kromě toho zesiluje i jejich citlivost. To znamená, že rybář bude cítit i ty nejopatrnější záběry Kromě Nano Resin technologie mají nano carbonové pruty Salty Beast pohodlné Fuji sedlo navijáku a ne..
 • PRUTY SPRO SEADRIVER 500
  Bez DPH: 1 045 Kč 1 264 Kč
  SPRO SEADriver 500   SeaDriver Pevné a drsné pruty pro tradi...
  SPRO SEADriver 500   SeaDriver Pevné a drsné pruty pro tradicionalisty. S vrhací zátěží 500g jsou tyto SeaDriver pruty skutečně univerzální. Osazeny silnými očky, robustními sedly navijáků a EVA rukojetí s koncovkou pro břišní úchyt. Pro lepší viditelnost a registraci záběru jsme navrhli..
 • RYBÁŘSKÝ PRUT CORMORAN SEACOR DEEP POWER 2,35m
  Bez DPH: 2 720 Kč 3 291 Kč
  RYBÁŘSKÝ PRUT CORMORAN SEACOR DEEP POWER 2,35m Seacor Deep Power js...
  RYBÁŘSKÝ PRUT CORMORAN SEACOR DEEP POWER 2,35m Seacor Deep Power jsou perfektní pruty na těžký lov na fjordech v Norsku. Tyto pruty se nebojí ani těch největších halibutů, mníků nebo tresky. Pruty Seacor Deep Power jsou vynikající pro těžké rybaření například na fjordech v Norsku. Speciální oč..
 • Rybářský prut Cormoran Seacor halibut Jig 2.40m 100-400g
  Bez DPH: 1 990 Kč 2 408 Kč
  Rybářský prut Cormoran Seacor halibut Jig 2.40m 100-400g Seacor Dee...
  Rybářský prut Cormoran Seacor halibut Jig 2.40m 100-400g Seacor Deep Power jsou perfektní pruty na těžký lov na fjordech v Norsku. Tyto pruty se nebojí ani těch největších halibutů, mníků nebo tresky. Silný prut na lov z lodi s vybalancovanou akcí špice na lov s nástrahami do 400gr, která umožn..