Matchové

Matchové

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • PRUT CORMORAN APM 28 Vario Float 360cm
  Bez DPH: 1 455 Kč 1 455 Kč
  Prut Cormoran APM Variao Float  přináší nový standard karbonových...
  Prut Cormoran APM Variao Float  přináší nový standard karbonových prutů ve velmi příjemné cenové hladině.  Firma Cormoran  vyvinula maximální úsilí, aby dosáhla při vývoji a výrobě nejlepšího poměru mezi cenou a kvalitou. Při výrobě blanku byl použit pevný karbonový materiál SM2..
 • PRUT CORMORAN APM 40 power float 3,90M
  Bez DPH: 1 790 Kč 1 790 Kč
  Silný prut určený pro nahazovací váhu v rozpětí 10-40g s citlivou špič...
  Silný prut určený pro nahazovací váhu v rozpětí 10-40g s citlivou špičkou a silnou páteří pro lov s wagglery a splávky. Vybaven velkými, jednopatkovými očky, kterými snadno projde zarážka. Prut je skvělý pro lov dravých i nedravých ryb a nahození do velkých vzdáleností na rybnících. Prut APM 40 Powe..
 • PRUT CORMORAN apm 60
  Bez DPH: 1 658 Kč 1 658 Kč
  Univerzální, výkonný plavačkový prut je vhodný pro nahazovací váhu do ...
  Univerzální, výkonný plavačkový prut je vhodný pro nahazovací váhu do 60g a s citlivou špičkou a silnou páteří je určen k lovu velkých plotic a kaprů. Špičkové splávkové pruty Splávkové rybaření se stává stále sofistikovanějším druhem rybaření a jeho vývoj pokračuje. Vylepšené techniky lovu a prop..
 • PRUT CORMORAN BIG TROUT LAKE 38 - 360cm
  Bez DPH: 1 321 Kč 1 598 Kč
  PRUT CORMORAN BIG TROUT LAKE 38  -  360cm Silný prut ...
  PRUT CORMORAN BIG TROUT LAKE 38  -  360cm Silný prut pro dlouhé náhozy na vláčení pstruhů. Perfektně se hodí pro lov s velkými sbirulíny, trematroty nebo bombardiny ve velmi vzdálených místech, kde se často schovávají velcí pstruzi. V průběhu zdolávání pstruha prut po..
 • PRUT CORMORAN Black Master Allround 300cm
  Bez DPH: 1 314 Kč 1 590 Kč
  Tyto pruty jsou skutečně všestranné - snadno se s nimi nahazují ná...
  Tyto pruty jsou skutečně všestranné - snadno se s nimi nahazují nástrahy do 45g, ale zvládají rovněž i nahození 60g nástrah. Jsou vyvinuty především pro kapraření a lov hlubinných ryb. Všechna očekávání od cenově dostupných karbonových prutů snad ani nelze lépe naplnit.  Výroba cenov..
 • PRUT CORMORAN DISTANCE MATCH 390cm
  Bez DPH: 1 490 Kč 1 490 Kč
  Ekonomicky přijatelný matchový prut Skvělý poměr cena-výkon a opravdu...
  Ekonomicky přijatelný matchový prut Skvělý poměr cena-výkon a opravdu daleké odhozy jsou charakteristikou tohoto matchového prutu. Díky silné páteři jsou schopné odolat i velkému boji s rybou a umožňují kontrolu nad bojem. Prut DISTANCE MATCH je perfektní na lov na rybnících.   Tato série ka..
 • PRUT CORMORAN profiline match 3,90M
  Bez DPH: 995 Kč 995 Kč
  Low-costová série prutů vhodných pro nenáročné rybáře pro rybolov ať...
  Low-costová série prutů vhodných pro nenáročné rybáře pro rybolov ať už s klasickými pevnými splávky, tak anglickými splávky, tzv. wagglery. Parabolická akce. titan-oxidová očka rukojeť korek/EVA ..
 • PRUT CORMORAN Sportline Carp 3,60m
  Bez DPH: 1 138 Kč 1 138 Kč
    Velké kapry lze chytit i na cenově dostupné pruty - to platí...
    Velké kapry lze chytit i na cenově dostupné pruty - to platí dvojnásob pro pruty se sportovním designem, třemi díly, osazené EVA rukojetí, jako je naše řada prutů Sportline Carp ..
 • PRUT CORMORAN SPORTLINE FLOAT AND TROUT 3,60m
  Bez DPH: 986 Kč 986 Kč
  SPORTLINE NEW 2016 Technika „High Density Glassfiber Composite“ nyní ...
  SPORTLINE NEW 2016 Technika „High Density Glassfiber Composite“ nyní i pro naše nejdostupnější pruty. Splávkové pruty ideální pro lov ze břehu a lov na pstruhových jezerech. Velká titan-oxidová očka umožňují dlouhé náhozy i s lehkými návazci. Osazené EVA rukojetí. ..
 • PRUT CORMORAN SPORTLINE FLOAT AND TROUT 3,90m
  Bez DPH: 1 085 Kč 1 085 Kč
  SPORTLINE NEW 2016 Technika „High Density Glassfiber Composite“ nyní ...
  SPORTLINE NEW 2016 Technika „High Density Glassfiber Composite“ nyní i pro naše nejdostupnější pruty. Splávkové pruty ideální pro lov ze břehu a lov na pstruhových jezerech. Velká titan-oxidová očka umožňují dlouhé náhozy i s lehkými návazci. Osazené EVA rukojetí. ..
 • PRUT CORMORAN SPORTLINE MATCH 360cm
  Bez DPH: 999 Kč 999 Kč
  Matchové pruty za skvělou cenu. Tyto pruty lze použít také na pstru...
  Matchové pruty za skvělou cenu. Tyto pruty lze použít také na pstruhových rybnících.   Osazené EVA rukojetí a titan-oxidovými očky. ..
 • PRUTY TROUTMASTER TACTICAL TROUT TELE
  Bez DPH: 1 156 Kč 1 399 Kč
  Tato řada teleskopů pokrývá kompletní škálu vrhacích zátěží a délek ...
  Tato řada teleskopů pokrývá kompletní škálu vrhacích zátěží a délek pro moderní pstruhový rybolov. Ultra tenké blanky mají pohodlnou EVA rukojeť, skvělou pro aktivní rybolov. Každý prut je dodáván s nafukovací Trout Master ochranou špičky. Trout Master Délka Tr..