CRESTA

S mottem POKROK SKRZ DESIGN coby centrálním výchozím bodem pracoval CRESTA tým poslední rok na NOVÝCH A INOVATIVNÍCH VÝROBCÍCH pro moderní rybolov s feeder, method pruty a biči.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • CRESTA SPEEDPELLETS 4 + 6 + 8mm
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
  Od úspěšného spuštění Cresta SpeedFeed pelet jsme strávili čas int...
  Od úspěšného spuštění Cresta SpeedFeed pelet jsme strávili čas intenzivním vývojem perfektní imitace pelet. Výsledek je neuvěřitelný! Nové Cresta SpeedPellets simulují opravdové pelety a potápějí se stejným způsobem. Opatrné ryby berou tyto pelety, jako by nebylo žádné zítra! Cresta SpeedPell..
 • FEEDEROVÝ PRUT CRESTA-BB SIGNATURE-NEW 2017
  Bez DPH: 2 065 Kč 2 499 Kč
  S mottem POKROK SKRZ DESIGN coby centrálním výchozím bodem pracova...
  S mottem POKROK SKRZ DESIGN coby centrálním výchozím bodem pracoval CRESTA tým poslední rok na NOVÝCH A INOVATIVNÍCH VÝROBCÍCH pro moderní rybolov s feeder, method pruty a biči.   BB Signature Nové pruty vyvinuty ve spolupráci s Berti Bovensem. Tyto těžké feederové pruty jsou čl..
 • SPRO Döme Gâbor Pellet Feeder: 360cm 50-130g
  Bez DPH: 2 190 Kč 2 650 Kč
  SPRO Döme Gâbor Pellet Feeder:  360cm Tato série prutů je má dos...
  SPRO Döme Gâbor Pellet Feeder:  360cm Tato série prutů je má dostatek síly pro aktivní lov kaprů a amurů. Doporučujeme jak pro začátečníky tak pro zkušené rybáře, kteří hledají dobře otestované univerzální feederové pruty. Tyto feederové pruty zdolají spoustu velkých ryb! Doporučujeme použít..
 • ZARÁŽKY - CRESTA BAITSTOPPERS
  Bez DPH: 55 Kč 67 Kč
  Cresta Baitstoppers 3 různé zarážky vlasce pro upevnění návnady...
  Cresta Baitstoppers 3 různé zarážky vlasce pro upevnění návnady vlasem a smyčkou. Balíček obsahuje 3 různé verze, takže lze použít všechny velikosti návnad k tvorbě perfektního návazce. Díky kompaktnímu designu jsou zarážky pro rybu téměř neviditelné, což zvyšuje počet záběrů. Skvělé v ..