FREESTYLE

FREESTYLE

Městský rybolov v současné době získává na popularitě. Není to jen o rybolovu ve městech a zástavbách, mobilita se stala jednou z nejdůležitějších věcí, charakterizujících tento styl dravcového rybolovu. K tomu, abyste byli úspěšní, se potřebujete hýbat s rybou. Naše řada FreeStyle pokrývá všechny potřeby moderních městských rybářů. Zejména tašky jsou skvělým příkladem. Kompaktnost je skvěle spojena s praktickým užitím a moderním vzhledem. A co si myslet o ultralehké odhákovací matraci? Super kompaktní a samozřejmě mnohem bezpečnější a lepší způsob odhákování ryb na ulicích. Naše inovativní drop sítě zaznamenaly mnoho pozitivních komentářů z celé Evropy, díky praktičnosti použití. FreeStyle pruty také odvádějí skvělou práci, protože jsou navrženy pro precizní rybolov. Tento rok pyšně uvádíme další várku nových FreeStyle výrobků, super praktických, kompaktních, funkčních a s ohromujícím designem.

Váš styl je FreeStyle!

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • FREESTYLE MICRO JIG NATURAL – JIG 29 2gr
  Bez DPH: 52 Kč 63 Kč
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 2gr Tyto micro jigy js...
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 2gr Tyto micro jigy jsou osazeny špičkovými Gamakatsu háčky a jsou v klasické přírodně olověné barvě. Vel. háčků – 4 Délka – 2,2cm Hmotnost – 2gr Balení - 5ks ..
 • FREESTYLE MICRO JIG NATURAL – JIG 29 2gr/2
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 - 2gr/2 Tyto micro jig...
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 - 2gr/2 Tyto micro jigy jsou osazeny špičkovými Gamakatsu háčky a jsou v klasické přírodně olověné barvě. Vel. háčků – 2 Délka – 2,4cm Hmotnost – 2gr Balení - 5ks ..
 • FREESTYLE MICRO JIG NATURAL – JIG 29 3gr
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 - 3gr Tyto micro jigy ...
  FREESTYLE MICRO JIG 5ks NATURAL – JIG 29 - 3gr Tyto micro jigy jsou osazeny špičkovými Gamakatsu háčky a jsou v klasické přírodně olověné barvě. Vel. háčků – 4 Délka – 2,3cm Hmotnost – 3gr Balení - 5ks ..
 • NÁKRČNÍK - Freestyle Skinz - zimní
  Bez DPH: 264 Kč 319 Kč
  Freestyle Skinz - zimní Freestyle Skinz jsou dostupné v letní&n...
  Freestyle Skinz - zimní Freestyle Skinz jsou dostupné v letní  a zimní variantě. Letní rychle schne, odvádí vlhkost , je odolná vůči zápachu a lze jí nosit mnoha různými způsoby. Bezešvý design také minimalizuje podráždění pokožky. Zimní varianta zajišťuje tepelnou ochranu v mrazivých dn..